اوپک و کشورهای تولید کننده نفت به توافق برسند به بشکه کاهش به افزایش توفنده قیمت

دبی, امارات متحده عربی — اوپک و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت در یکشنبه نهایی بی سابقه ای کاهش تولید ن

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

دبی, امارات متحده عربی — اوپک و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت در یکشنبه نهایی بی سابقه ای کاهش تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه یا یک دهم از عرضه جهانی به امید افزایش توفنده قیمت در میان coronavirus همه گیر و یک جنگ قیمت, مقامات گفت.

کارتل و دیگر ملل توافق کردند که اجازه می دهد تا مکزیک به قطع تنها 100,000 بشکه در ماه یک نقطه چسبیده به یک توافق در ابتدا رسیده جمعه پس از یک ماراتن ویدئو کنفرانس بین 23 کشور ، آنها به معامله تنها چند ساعت قبل از بازگشایی بازارهای آسیایی روز دوشنبه به عنوان معیار بین المللی نفت خام برنت معامله در بیش از 31 دلار در هر بشکه و آمریکا شیل تولید میکنند.

مکزیک وزیر انرژی گفت: در توییتر که این گروه از سازمان ملل توافق کردند که برای کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز برای شروع ممکن است 1. انرژی از مقامات کشورهای دیگر مشترک اطلاعات مشابه.

تصویری پخش عربستان متعلق به کانال ماهواره ای " العربیه نشان داد لحظه ای که عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان پسر پادشاه سلمان assented به معامله.

"من با رضایت بنابراین من موافقت می کنم" شاهزاده گفت: chuckling, نقشه کشی دور از کف زدن از کسانی که در این ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

اما آن را به حال شده است می خندد و می خندد برای هفته بعد از اوپک+ شکست خورده در ماه مارس برای رسیدن به توافق در تولید کاهش ارسال قیمت غلت. عربستان سعودی به شدت انتقاد روسیه روز پیش از آن بیش از آنچه که از آن به عنوان دیدگاه انتقادی از پادشاهی که می یابد خود را در تلاش برای دلجویی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین اوپک منتقد.

حتی سناتور ایالات متحده آمریکا هشدار داده بود در عربستان سعودی برای پیدا کردن یک راه برای افزایش قیمت به عنوان شیل آمریکا شرکت صورت مراتب بالاتر از هزینه های تولید. سربازان آمریکایی مستقر شده بودند به پادشاهی برای اولین بار پس از سپتامبر. 11 سال 2001 حملات بیش از نگرانی از انتقام ایران در میان تنش های منطقه ای.

"آنها صرف بیش از ماه گذشته جنگ در آمریکا تولید کنندگان نفت در حالی که ما در حال دفاع از آنان است. این است چگونه دوستان درمان دوستان" گفت: سناتور. کوین کرامر یک جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی قبل از اوپک+ معامله است. "من فکر می کنم اعمال خود شده اند غیر قابل توجیه و آنها نمی شود به راحتی و یا به سرعت فراموش شده است. آیا ما حتی می توانید یک همکاری استراتژیک تا حد زیادی بستگی به مراحل بعدی خود را."

وزارت نفت ایران را تایید کرد 9.7 میلیون برش برای ماه مه و ژوئن. آن گفت: به اصطلاح اوپک+ کشور موافقت کرده مکزیک کاهش خروجی آن توسط 100,000 بشکه تنها برای کسانی که دو ماه. که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده برای توافق به معنای افزایش جهانی قیمت انرژی است.

وزیر نفت ایران بیژن زنگنه همچنین گفته تلویزیون دولتی که, کویت, عربستان سعودی و امارات متحده عربی را یکی دیگر از 2 میلیون بشکه نفت در روز بین آنها بالای اوپک+ معامله برای کمک به تعادل مجدد بازار. این سه کشور را بلافاصله اذعان برش خود را هر چند زنگنه با حضور در کنفرانس ویدئویی است.

"وزیر کشور عربستان سعودی گفت که عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی توافق کردند برای کاهش بیشتر از دو میلیون بشکه از توافق داوطلبانه" زنگنه گفت. "ما امیدواریم که بازده بازار به یک راه متعادل."

نیجریه و نفت و منابع وزارت در بیانیه ای گفت که دیگر کاهش خواهد ایستادگی در مقابله معنی 8 میلیون بشکه در روز کاهش از ماه ژوئیه تا پایان سال و 6 میلیون بشکه کاهش به 16 ماه ابتدای سال 2021.

"این را قادر خواهد ساخت ایجاد توازن به بازار نفت و انتظار جهش قیمت 15 دلار در هر بشکه در کوتاه مدت" این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود و معامله آن رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador بود روز جمعه گفت که او تا به حال با موافقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده را جبران کند چه مکزیک نمی تواند اضافه کردن به پیشنهاد کاهش است.

"The big معامله نفت با اوپک به علاوه انجام شده است. این صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. "من می خواهم برای تشکر و تبریک پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی."

کرملین گفت: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین برگزار تماس با تهمت و پادشاه عربستان سعودی برای ابراز حمایت کرد. همچنین گفت که او صحبت کرد و به طور جداگانه با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن آنها در ادامه به بحث در مورد وضعیت بازار نفت و همچنین مسائل دیگر.

تحلیلگران ارائه محتاط ستایش برای معامله.

"خالص اندازه کاهش بی سابقه است اما پس از آن دوباره به طوری که تاثیر coronavirus داشتن در تقاضا" گفت: محمد غلام یک تحلیلگر انرژی در Raymond James.

دیگران نگران آن ممکن است به اندازه کافی.

"این است که حداقل یک تسکین موقت برای صنعت انرژی و اقتصاد جهانی است. این صنعت بیش از حد بزرگ است و باید اجازه دهید به شکست و نشان داد مسئولیت با این توافق گفت:" هر مگنوس Nysveen سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی است. "حتی اگر تولید کاهش کوچکتر از آنچه در بازار مورد نیاز است و تنها به تعویق انداختن سهام ساختمان, محدودیت, مشکل, بدترین است در حال حاضر اجتناب شود."

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امیر وحدت در تهران مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند و جیم Heintz در مسکو در کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب