Coronavirus آخرین: Global موارد پیش افتادن از 2 میلیون دلار به صندوق بین المللی پول مسائل آسیا رشد هشدار

به عنوان در سراسر جهان تعداد coronavirus موارد پیشی گرفتن 2 میلیون و آلمان مشخص شده برنامه های خود را به تدریج

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

به عنوان در سراسر جهان تعداد coronavirus موارد پیشی گرفتن 2 میلیون و آلمان مشخص شده برنامه های خود را به تدریج خود را بالا ببرد مستند. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی coronavirus موارد پیش افتادن از 2 میلیون با بیش از 134,000 و میر گزارش شده
  • هشدار صندوق بین المللی پول آسیا رشد را 'متوقف'
  • آلمان اجازه می دهد تا خرده فروشان کوچک به بازگشایی در روز دوشنبه در حالی که برخی از مدارس را بازگشایی در مه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

05:50 استرالیا تمدید محدودیت های آن حداقل برای یکی دیگر از چهار هفته است. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مقامات را گسترش خواهد, تست بهبود آن ردیابی تلاش و عمل به مهر و موم کردن محلی شیوع است. این سه سیاست را در چهار هفته به تصویب و پس از آن مقامات را ارزیابی مجدد. پارلمان فدرال را دوباره باز به صورت آزمایشی در هفته ممکن است.

استرالیا مستند اقدامات شامل جنبش محدودیت مدرسه تعطیلی و بستن رستوران ها و بارها. مقامات بهداشتی می گویند که تا کنون به حال موفقیت های بزرگ در مسطح منحنی تا حدودی به لطف آزمایش های گسترده ای از اقدامات را که گرفتار شده اند و 92 درصد از تمام موارد علامتی.

در ضمن نیوزیلند می گوید که انتظار دارد برای شروع کاهش محدودیت در هفته آینده اگر چه نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هشدار داد آن را نمی خواهد بازگشت به حالت عادی. نیوزیلند تا به حال موفقیت فوق العاده ای در کاهش ویروس با اقدامات از جمله بسته شدن مرزهای سراسر کشور stay-در-خانه سفارشات و سازندگان: همه اما ضروری کسب و کار و خدمات. یکی از اولین چیزهایی که آن را شل ممکن است اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن اگر آنها می توانند این کار را به شیوه ای امن. مدارس تا سال 10 مارس بازگشایی با حضور داوطلبانه و مجالس ترحیم و عروسی خواهد بود محدود به حداکثر 10 نفر است.

05:33 ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست کشورهای آفریقایی به سطح شیب دار تا تلاش در غیر این صورت آنها "می تواند در نهایت درد و رنج بزرگترین اثرات." او گفت: سفرای آفریقایی که با وجود این قاره بی گناه بودن برای وقوع آن را هنوز هم ایستاده بود به رنج می برند بیشتر; بسیار شبیه با تغییر آب و هوا.

او تقدیر اوایل تلاش بسیاری از دولت ها به سرعت نرخ انتقال و بند اقتصاد. او در ستایش خاص برای اوگاندا تغییر زمان کمک های امنیت اجتماعی برای حمایت از کسب و کار نامیبیا ارائه اضطراری درآمد کمک های مالی به کارگران که مشاغل از دست رفته و مصر گسترش شبکه امنیت اجتماعی و کاهش مالیات برای صنایع و به تعویق انداختن مالیات بر زمین های کشاورزی.

04:50 در پارلمان اروپا تنظیم شده است برای دیدار در یک جلسه ویژه به بحث در مورد یک پاسخ مشترک از کشورهای عضو به این بیماری همه گیر کوروناویروس. کمیسر اروپا در امور Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل در حال به سر جلسه شروع در اطراف 0700 محلی UTC تنظیم شده اند.

پارلمان اروپا انتظار می رود به رای گذاشتن قطعنامه حاوی خواستار حفاظت بیشتر برای شهروندان اتحادیه اروپا در مواجهه با بحران بهداشت و درمان کمک های اتحادیه اروپا به حمایت از دولت های عضو سیستم های بهداشتی و یک استراتژی برای کنارگذاشتن اقدامات اضطراری.

پیش نویس قطعنامه همچنین با انتقاد از رفتار اعضای اتحادیه اروپا Hungaryand لهستان در طول coronavirus بحران است. اتحادیه اروپا قانونگذاران عادی تقویم جلسات در حال حاضر در حالت تعلیق به علت ویروس های مربوط به محدودیت. تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان اروپا به حضور در این جلسه حاضر و تمام خواهد رای خود را از طریق ایمیل. رای گیری خواهد شد و نتیجه را تا زمانی که در اواخر شب. پارلمانی رئیس جمهور David Sassoli را اعلام نتیجه در روز جمعه.

04:30 دولتی باواریا برتر مارکوس Söder می گوید جشن اکتبر مونیخ احتمالا اجرای این سال است. "من بسیار شک و تردید و از وضعیت فعلی امور من به سختی می توانید تصور کنید که این یک رویداد بزرگ است که در واقع ممکن است در این زمان," او گفت: پخش عمومی Bayerische Rundfunk. او گفت: تصمیم نهایی به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است, اما آن است که در آستانه لغو.

آلمان ممنوع اعلام کرده است تمام وقایع عمومی حداقل تا پایان ماه اوت. بزرگترین جشنواره آبجو جذب 6 میلیون نفر در هر سال. آن برنامه ریزی شده است برای شروع در سپتامبر 19.

03:37 سنگاپور گزارش شده 447 جدید کروناویروس موارد مصرف شهر-دولت تعداد کل عفونت به 3,699. حداقل 1,167 موارد گزارش شده از دوشنبه نشان می دهد یک افزایش شدید در تعداد.

در حالی که سنگاپور ستایش بود برای دست زدن به آن از اولین موج از عفونت های جدید موارد عمدتا مربوط به کشور را کارگران خارجی که عمدتا از هند و بنگلادش و دیگر کشورهای آسیایی است. زندگی در خوابگاه شلوغ با نزدیک به 20 نفر در یک مکان این جمعیت به حساب برای تقریبا نیمی از سنگاپور coronavirus موارد است.

03:36 کره جنوبی گزارش کرده است 22 جدید عفونت کروناویروس یک روز پس از کشور رفت و به پای صندوق های رای با رئیس جمهور مون جائه در حزب حاکم آینده با اکثریت مطلق. این چهارمین روز متوالی است که این کشور ثبت کرده است کمتر از 30 مورد جدید.

با وجود سقوط در عفونت های کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نگران است بیش از یک "آرام گسترش" است که می تواند بسیار گسترده تر از بخش عمومی به عنوان مردم چشم پوشیدن اجتماعی فاصله. تعداد کل عفونت می ایستد در 10,613 با 229 مرگ و میر.

03:13 اطلاعات نشان می دهد که ایالات متحده این است که "گذشته اوج" از شیوع کروناویروس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی نشست خبری روزانه. او اضافه کرد که داده های جدید "ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود رونمایی دستورالعمل برای کاهش coronavirus مربوط به محدودیت در ایالات متحده در روز پنج شنبه.

الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله ممکن است کاسته پایین انتقال مناطق در حالی که حفظ کنترل سختگیرانه تر در مکان هایی شده اند که برخورد سخت با این بیماری همه گیر. با این حال تصمیم نهایی باقی خواهد ماند و با ایالات فرمانداران.

02:40 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ناودان توسط رهبران جهان برای اعلام توقف موقت در بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در انتظار بررسی است. تهمت متهم کرد سازمان ملل متحد در سلامت بدن از "پوشش" coronavirus همه گیر و نامناسبی در پاسخ به گسترش COVID-19. در اینجا برخی از چیزهایی که کلیدی شما نیاز به دانستن در مورد این تصمیم و پیامدهای آن.

02:00 گرفتن چگونه آلمان قصد دارد به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در اینجا.

01:50 چین گزارش کرده است 46 جدید کروناویروس اما موارد جدید مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر. بسیاری از موارد جدید — 34 عفونت — آورده بودند از چین در حالی که سه داخلی موارد ثبت شده در پکن در میان سخت اقدامات پیشگیرانه. اضافی چهار مورد گزارش شده در استان هیلونگجیانگ که در آن مقامات در مورد شهروندان در آینده از روسیه است.

ادامه مطلب: شک و تردید بیش از چین ادعا می کنند از ضرب و شتم coronavirus

01:26 آسیا رشد اقتصادی است که به احتمال زیاد به رنج می برند صفر رشد برای اولین بار در 60 سال با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus با توجه به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

"این بسیار نامشخص و به چالش کشیدن بار برای اقتصاد جهانی گفت:" Changyong Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام بخش. "منطقه آسیا و اقیانوس آرام از این قاعده مستثنی است. تاثیر coronavirus در منطقه خواهد بود شدید در سراسر هیئت مدیره و بی سابقه" Rhee گفته مجازی اخبار جلسه.

01:14 نیکاراگوئه جمهور دانیل اورتگا ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در 34 روز چهارشنبه هنگامی که او ساخته شده یک آدرس تلویزیونی در coronavirus بیماری همه گیر.

در آدرس او گفت که تا به حال تنها یکی تایید مرگ ناشی از ویروس و این که این کشور در سه مورد تأیید بودند "وارد شده است." او همچنین با انتقاد از ایالات متحده بالا برای آن مورد تعداد مرگ و میر.

"بزرگترین قدرت روی زمین نیست و قادر به ارائه خدمات برای شهروندان خود در شهرستانها ایالات متحده" او گفت:.

ارتگا همواره حاضر به اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات در نیکاراگوئه با این حال و به تشویق مردم به شرکت در تجمع جرم.

نیکاراگوا "نکرده کار متوقف شد چرا که اگر این کشور از توقف کار آن می میرد," او اضافه شده است.

00:30 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در روز چهارشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

aw, lc, ببینید/rt (AFP, dpa, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب