سل واکسن در اواخر مرحله آزمایشی به عنوان COVID-19 حفاظت

Texas A&M دانشکده پزشکی است که منجر به یک کنسرسیوم تحقیقات بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی در فاز 4 دادگ

توسط PATRIS-FUN در 22 تیر 1399

Texas A&M دانشکده پزشکی است که منجر به یک کنسرسیوم تحقیقات بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی در فاز 4 دادگاه به تعیین اگر یک قرن سل واکسن می تواند کمک کند آسیب از COVID-19 حداقل تا زمانی که یک واکسن جدید کروناویروس ثابت شده بی خطر و موثر است.

"دانشمندان شناخته شده است برای چندین دهه است که این واکسن سل به نام bacille Calmette-Guerin یا BCG را بهبود می بخشد ایمنی در برابر برخی ویروسها" تگزاس تریبیون گزارش در ماه مه محاکمه شد فقط گرفتن آغاز شده است. جفری Cirillo تگزاس A&M میکروبی پاتوژنز و ایمونولوژی استاد است که منجر به محاکمه گفت: سیاسی در روز پنج شنبه که حدود 100 نفر قبلا واکسینه 200-300 بیشتر کنید عکس های خود را بیش از دو هفته آینده و هدف این است که از 1800 نفر در "تصادفی کور و کنترل شده با دارونما."

TB واکسن استفاده شده است بیش از یک میلیارد بار در سراسر جهان, اما معمولا استفاده می شود در ایالات متحده به جز برای مبارزه با سرطان مثانه است. محققان در تگزاس A&M, Baylor College of Medicine, دانشگاه هاروارد دانشکده بهداشت Cedars Sinai Medical Center و دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون امیدوار واکسن رمپ تا سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با این بیماری آن را به عنوان سلول های سرطانی. مشابه آزمایشی در حال انجام است در هلند.

پژوهشگران ایالات متحده خواهد شد و نظارت بر داوطلبان به مدت شش ماه به دنبال اختلاف آماری معنی داری بین کسانی که دریافت واکسن BCG و گروهی که دارونما شات. "ما همچنین انجام شناختی مطالعه به صورت موازی به منظور بررسی اثرات شناختی از COVID-19," Cirillo گفت: سیاسی's Myah Ward, با استفاده از قبل و بعد از Mri و شناختی ارزیابی کنید اگر واکسن را کاهش می دهد COVID-19 روانی اختلالات. واکسن موثر است در دو تا سه سال او اضافه شده و اگر آن یافت می شود موثر می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا به عنوان یک stop-اندازه گیری فاصله تا coronavirus واکسن می رسد و یا در پشت سر هم با این که واکسن آن را بیشتر موثر است. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب