تلخیص وکیل ادعا می کند جانی دپ بود misogynistic مصرفکننده در پایان استدلال

یک وکیل برای تلخیص خورشید ادعا دوشنبه که جانی دپ آزار Amber Heard در طول رابطه خود ارتکاب اعمال خشونت سوخت توس

توسط PATRIS-FUN در 7 مرداد 1399

یک وکیل برای تلخیص خورشید ادعا دوشنبه که جانی دپ آزار Amber Heard در طول رابطه خود ارتکاب اعمال خشونت سوخت توسط زن ستیزی و به هر طریقی با اعتیاد به الکل و مواد مخدر.

وکیل ساشا Wass شد جمعبندی در دپ تهمت و افترا و پرونده این روزنامه بیش از یک مقاله ادعا او آزار جسمی همسر سابق شنیده می شود — با مشخصات بالا افراد مشهور آزمایشی است که در آن شهرت از هر دو زن و شوهر سابق در معرض خطر هستند.

دپ است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و روزنامه اجرایی ویرایشگر دن Wootton, در دادگاه عالی در لندن بیش از یک مارس 2018 مقاله که او را به نام "wife-beater." او به شدت رد می کند که خشونت به شنیده می شود.

این مورد با توجه به پایان روز شنبه اما قاضی اندرو نیکول است انتظار می رود به ارائه خود را حاکم برای چند هفته.

بسته شدن استدلال

در پایان استدلال Wass گفت: روزنامه دفاع "یکی از حقیقت — یعنی که آقای دپ در واقع ضرب و شتم همسر خود."

Wass وجود دارد گفت: "شواهد از خشونت خانگی و یا ضرب و شتم رفتار شناسه بیش از یک دوره سه ساله."

او گفت دپ بود "نا امید کننده معتاد که بارها و بارها خود را از دست داده خود را کنترل و تمام توانایی خود را مهار خشم است."

"نفوذ تمام شواهد در این مورد شخصیت آقای دپ خود — خود شواهد مستند از خشونت و تخریب بیش از زندگی بزرگسالی خود را که رخ داده است زمانی که او تحت تاثیر نوشیدنی و مواد مخدر."

او گفت دپ "یک نام برای این دگرگون نهاد — یعنی هیولا."

دپ, 57, و, شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 کمدی The Rum Diary و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود برای ثبت طلاق سال بعد از طلاق نهایی شد در سال 2017.

سابق زن و شوهر باید هر دو شده است در دادگاه در طول سه هفته از شهادت در گرند نئو گوتیک ساختمان دادگاه هر چند دپ حضور نداشت در صبح روز دوشنبه. او وکیل است که با توجه به مجموع تا روز سه شنبه.

اتهام خشونت از سال 2013 تا 2016

وکلا و روزنامه نگاران و اعضای عمومی در سراسر چندین تصویری مرتبط دادگاه اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله را شنیده lurid جزئیات این زن و شوهر را توفانی ارتباط است. شواهد نشان داده است ادعا شگرف نوشیدن و مصرف دارو خشمگین استدلال پرتاب اشیاء و سپرده مدفوع در سمت چپ تخت — آیا سگ یا انسان مورد مناقشه است.

خورشید را دفاع متکی بر 14 اتهامات ساخته شده توسط شنیده دپ خشونت بین 2013 و 2016 در تنظیمات از جمله جزیره خصوصی در باهاما یک خانه اجاره ای در استرالیا در طول فیلمبرداری از دزدان دریایی کارائیب فیلم — که در آن دپ انگشت قطع شده بود در اعتراض شرایطی — و زن و شوهر را در مرکز شهر لس آنجلس پنت هاوس بود که سطل آشغال در طول زن و شوهر مجادلات.

Wass گفت که اولین سال از رابطه در طی آن دپ شد و هوشیار بود "شاعرانه" اما خشونت آغاز شده در سال 2013 پس از او عود.

در طول چهار روز در شاهد جعبه هفته گذشته شنیده ادعا دپ پرواز به حسادت با شدت گرفتن و تبدیل به خشونت همزاد "هیولا" تحت تاثیر الکل و مواد مخدر. او متهم او را از سیلی و ضربه زدن به او و پرتاب بطری در او "مانند نارنجک" و ادعا کرد که او اغلب ترس برای زندگی خود را در طول رابطه خود را.

دپ برای شهادت نزدیک به 5 روز

شنیده شواهد حمایت شد توسط شاهدان از جمله خواهر او ویتنی Henriquez, که گفت که او تا به حال دیده دپ ضربه شنیده "چندین بار" در طی یک زد و خورد در را زن و شوهر L. A. پنت هاوس در مارس 2015.

Amber Heard می رسد در دادگاه عالی در لندن در روز دوشنبه. او متهم دپ از سیلی و ضربه زدن به او و پرتاب بطری در او " مانند نارنجک و ادعا کرد که او اغلب ترس برای زندگی خود را در طول رابطه خود را. (آلبرتو Pezzali/آسوشیتد پرس)

دپ که به مدارک و شواهد برای تقریبا پنج روز مارک اتهامات یک "جعل" و ادعا کرد شنیده شد متجاوز در طول فرار رابطه است.

دپ سابق شرکای عاشقانه Vanessa Paradis و وینونا رایدر امضا نوشته شده است شاهد اظهارات گفت که او هرگز خشونت به آنها و چندین فعلی یا سابق کارکنان به شواهد و مدارک پشتوانه دپ نسخه از برنامه.

Wass گفت: کسانی که شاهد بودند "آلوده" از آنجا که آنها با اتکا بر دپ برای معیشت خود و حال "به دادگاه آمده به دروغ به رئیس خود."

دپ اذعان کرد با استفاده از طیف گسترده ای از مواد مخدر از جمله ماری جوانا و کوکائین و مواد مخدر, مسکن, اما رد داروهای ساخته شده او را خشونت آمیز.

دفاع مدعی 'عمیق زن ستیزی'

خلاصه دفاع مورد Wass گفت که "یک زن ستیزی دراز در ریشه آقای دپ خشم."

"او ایجاد یک misogynistic شخصیت (شنیده) به عنوان کلیشه زن آزار دهنده," Wass گفت. او گفت دپ مارک شنیده "یک جوینده طلا به یک پتیاره و زناکار" به منظور بی اعتبار ساختن او.

"خانم شنیده تحمل خشونت و سوء استفاده چرا که او دوست داشت آقای دپ و او بر این باور او بود قادر به گرفتن او بهتر" وکیل گفت.

اما او گفت: شنیده تلاش برای کمک به دپ و پا زدن خود را اعتیاد معکوس.

"آقای دپ هم شرمنده و ناراحت از آنچه او را دیدم به عنوان خانم شنیده انتقاد و او بیآنکه و این خدمت به ملتهب آقای دپ تنها وضعیت را بدتر" وکیل گفت.

"هر بار که او سقوط کردن واگن چنگال خود را بر واقعیت تبدیل شد و بیشتر و بیشتر شکننده و رفتار خود بیشتر شد خشونت و افراطی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب