بازماندگان اصرار Facebook برای حذف انکار هولوکاست پست

(برلین) — بازماندگان هولوکاست در سراسر جهان وام صدای خود را به یک کمپین راه اندازی چهار شنبه هدف Facebook سر

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

(برلین) — بازماندگان هولوکاست در سراسر جهان وام صدای خود را به یک کمپین راه اندازی چهار شنبه هدف Facebook سر مارک زوکربرگ, اصرار او را به اقدام برای حذف انکار نسل کشی نازی ها از سایت های رسانه های اجتماعی.

با هماهنگی مستقر در نیویورک کنفرانس یهودی مواد ادعا می کند در برابر آلمان #NoDenyingIt مبارزات انتخاباتی با استفاده از Facebook خود را به بازماندگان' entreaties به زوکربرگ شنیده ارسال یک ویدئو در هر روز اصرار او برای از بین بردن هولوکاست را انکار, گروه, صفحات و پست ها به عنوان گفتار نفرت. ویدئوها نیز خواهد شد posted on Facebook متعلق به Instagram و همچنین توییتر.

زوکربرگ مطرح خشم ادعا کنفرانس و دیگران را با نظرات خود در سال 2018 به تکنولوژی سایت Recode که پست انکار نازی نابودی 6 میلیون یهودی لزوما نمی تواند حذف شود. او گفت که او فکر نمی کنم منکران هولوکاست بودند "عمدا" گرفتن آن اشتباه است و تا زمانی که پست نمی شد تماس برای آسیب و یا خشونت و حتی توهین آمیز محتوا باید از آن محافظت شود.

پس از اعتراض زوکربرگ که یهودی خود روشن است که در حالی که او شخصا در بر داشت "انکار هولوکاست عمیقا توهین آمیز" او معتقد است که "بهترین راه برای مبارزه با تهاجم بد گفتار با گفتار خوب."

بیشتر بخوانید: "شما هرگز یک تماشاچی.' چگونه ما در مورد هولوکاست زمانی که آخرین بازماندگان از بین رفته اند

از آن پس Facebook نمایندگان ملاقات با ادعای کنفرانس اما این گروه که مذاکره پرداخت غرامت از آلمان برای قربانیان هولوکاست می گوید زوکربرگ خود خودداری کرده است. هدف این کمپین این است که او را وادار به نشستن با بازماندگان هولوکاست به طوری که آنها می توانید شخصا به او بگویید که داستان های خود را و خود را که مورد انکار نقض Facebook را بیان نفرت استانداردها و باید حذف شود.

"در آلمان یا اتریش افراد به زندان برود اگر آنها را انکار هولوکاست زیرا می دانند که این یک دروغ آن را افترا اوا گفت:" اشلوس یک بازمانده آشویتس که امروز در لندن زندگی می کند و ثبت پیام برای زوکربرگ.

"چگونه کسی می تواند واقعا شک آن ؟ که در آن 6 میلیون نفر ؟ وجود دارد ده ها هزار نفر از عکس های گرفته شده توسط خود نازی ها. آنها با افتخار از آنچه آنها انجام می دهند. آنها نمی آن را انکار می دانند که آنها آن را انجام داد."

Schloss' خانواده فرار قبل از جنگ از وین به هلند جایی که او تبدیل به دوستان با آن فرانک که زندگی در نزدیکی آمستردام بود و هم سن. پس از ارتش آلمان تصرف کشور Schloss و فرانک خانواده رفت و پنهان شد اما کشف شده توسط نازی ها به طور جداگانه در 1944 Schloss خانواده خیانت یک زن هلندی.

Schloss و مادرش جان سالم به در آشویتس اما پدر و برادر کشته شدند در حالی که اتو فرانک پدر تنها بازمانده از خانواده و ازدواج Schloss' مادر پس از جنگ. اتو فرانک منتشر شده دختر خود را در حال حاضر معروف خاطرات به طوری که جهان می تواند به شنیدن داستان خود را. Schloss نوشته است در مورد خود داستان بلندگو و مکرر و می خواهم برای گفتن زوکربرگ از تجربه خود را.

"این فقط هر روز دودکش ها بودند, سیگار, بوی سوختن گوشت" 91 ساله گفته آسوشیتد پرسگفت که او تا به حال شده است از مادر جدا شده و فرض بر این او تا به حال با گاز کشته شده است.

"شما می توانید تصور کنید که احساس ؟ من 15 سال دارم و احساس تنهایی در جهان است و این وحشتناک بود."

ادامه مطلب: یهودیان اروپا در حال مقاومت در برابر افزایش موج یهودی ستیزی

Facebook گفت: در بیانیه ای که آن را انکار هولوکاست پست در کشور که در آن غیر قانونی است, مانند آلمان, فرانسه و لهستان در حالی که در کشورهایی که در آن است و نه یک جرم مانند ایالات متحده و بریتانیا این است که به دقت نظارت شود برای تعیین اینکه آیا آن را عبور از خط به آنچه مجاز است.

"ما را به پایین هر پست که جشن, دفاع, و یا تلاش برای توجیه هولوکاست" Facebook گفت: AP. "همان می رود برای هر یک از مطالب است که مسخره هولوکاست قربانیان متهم قربانیان دروغ گفتن در مورد جنایات spews نفرت و یا طرفداران خشونت علیه مردم یهودی در هر راه. پست ها و مقالات است که انکار هولوکاست اغلب نقض یک یا بیشتر از این استانداردها و برداشته شده از Facebook."

در اوایل این ماه دو سال حسابرسی از Facebook حقوق مدنی رکورد یافت "موانع جدی" است که خدشه دار شبکه های اجتماعی پیشرفت در مسائل مانند سخنرانی نفرت اطلاعات غلط و تعصب. زوکربرگ یکی از چهار اجرائی از شرکت فنی است که به صورت کباب توسط کنگره ایالات متحده در روز چهارشنبه بر سر راه آنها تسلط بر بازار است.

بیش از 500 شرکت در تاریخ 1 ژوئیه شروع به تبلیغات تحریم در نظر گرفته شده برای فشار Facebook به گرفتن قوی تر و ایستادگی در برابر گفتار نفرت. ادعای کنفرانس تصمیم به راه اندازی خود را در مبارزات انتخاباتی پس از انعقاد تحریم "به نظر نمی رسد ساخت یک دندانه" گفت: گرگ اشنایدر ادعای کنفرانس معاون اجرایی رئیس جمهور.

چندین انکار هولوکاست گروه شناسایی شده اند در Facebook توسط نیویورک-بر اساس ضد افترا لیگ به برخی پنهان و خصوصی ترین.

در یک "واقعی جنگ جهانی 2 تاریخ" مدیران به وضوح آگاه از خط خوب بین آنچه هست و نیست مجاز, لیست, میان قوانین آن است که اعضا باید "جلوگیری از پست های که از ویژگی های عجیب و غریب کارتون که FB بازرسان می تواند تفسیر به عنوان نژادپرست یا نفرت."

یک صفحه دیگر "کمیته برای باز کردن بحث هولوکاست" ویژگی های به طور منظم پست از بازنگری از جمله یکی از مارس است که در آن مفسر می گوید: تزیکلون ب استفاده از گاز برای کشتار یهودیان در اردوگاه های مرگ نازی ها بود و در واقع شاغل به کشتن شپش که گسترش تیفوس ادعا "این ماده شیمیایی استفاده شد به منظور بهبود زندانيان سلامت و کاهش و نه افزایش اردوگاه مرگ."

اگر نه آشکارا دفاع از حملات از جمله موارد به معنای "تداوم یک اسطوره ضد سامی استعارههای که به نحوی یهودیان این ساخته شده تا به منظور به دست آوردن همدردی و یا استفاده سیاسی" و به راحتی می تواند تحریک خشونت اشنایدر گفت.

"سازمان ملل اذعان کرده است که انکار هولوکاست یک شکل از یهودی ستیزی و یهودی ستیزی است بیان نفرت" او گفت:.

برای شارلوت Knobloch برجسته یهودی آلمانی و رهبر که جان سالم به هولوکاست در پنهان به عنوان یک دختر جوان و شرکت در مبارزات انتخاباتی این است که به ویژه مهم برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی مراقب باشند در مورد جلوگیری از محرومیت از آنجا که بسیاری از نسل جوان تکیه بر آنها را برای اطلاعات.

"آنها خاص مسئولیت" 87 ساله گفت: AP.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب