جراح عمومی ارائه می دهد 'وخیم' coronavirus پیام: 'این هفته آن را به بد'

شما آماری صحبت بعید است که به مرگ و یا حتی بسیار بد از COVID-19 coronavirus گسترش در سراسر جهان است. پس چرا ب

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

شما آماری صحبت بعید است که به مرگ و یا حتی بسیار بد از COVID-19 coronavirus گسترش در سراسر جهان است. پس چرا باید به شما زندگی خود را در انتظار نگه داشته و خود منزوی کردن اگر شما می توانید ؟ اگر ایده مسطح منحنی به نظر می رسد بیش از حد انتزاعی رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D-شستشو.) اشاره می کند که "مجازات" برای نادیده گرفتن سفارشات و یا درخواست خود را متعهد به اجتماعی فاصله است که "شما ممکن است خود را به کشتن پدربزرگ و مادر بزرگ." (افراد جوان به طور جدی بیمار و مرگ ناشی از این بیماری بیش از حد, اگر در اعداد کوچکتر).

پروفسور هیو Montgomery, یک متخصص مراقبت های ویژه در بریتانیا به خود جلب کرد در ریاضی اشاره به این که یکی از تفاوت آنفولانزا و این بیشتر مسری جدید کروناویروس است که یک فرد ممکن است آلوده 14 نفر دیگر با آنفلوآنزای خوکی در همان زمان یک فرد با COVID-19 آلوده 59,000 با پیامدهای برای کل جامعه است. "اگر شما غیر مسئولانه به اندازه کافی به فکر می کنم که برای شما مهم نیست اگر شما به آنفولانزا به یاد داشته باشید آن را در مورد شما — آن را در مورد همه چیز," او گفت: کانال 4 اعزام برنامه.

تام هنکس که دوره نقاهت بعد از coronavirus در استرالیا, حال مهربان توضیح.

گاهی وزش آن را قطع نمی کند که این شهردار و فرماندار نشان می دهد.

دیگر کمتر شدید چیزی که شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 — برای خود و دیگران است — برای شستن دست های خود را اغلب و به مدت حداقل 20 ثانیه. و شما احتمالا انجام یک کار بزرگ از شستن دست های خود را به عنوان این آموزش به اشتراک گذاشته شده توسط کانادا نیروهای مسلح را نشان می دهد و با اشاره به رابرت فراست. در این ویدئو است اما در این مورد زبان بدون مانع است.

"اگر ما مراقبت از یکدیگر, کمک, که در آن ما می دهد تا برخی از وسایل رفاهی" هنکس می نویسد: "این نیز بگذرد." پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب