حامیان گله به تهمت تجمع در Tulsa, Okla., به عنوان 6 کارکنان قرارداد coronavirus

حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر از خیابان شنبه در اطراف تولسا. Olka., ورزشگاه ک

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر از خیابان شنبه در اطراف تولسا. Olka., ورزشگاه که در آن رئیس جمهور خواهد شد برگزاری اولین رالی در ماه, آماده به استقبال او را به مبارزات انتخاباتی با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت در مورد کوروناویروس.

جمعیت فیلتر به 19,000-صندلی BOK مرکز برای آنچه که انتظار می رود به بزرگترین رویداد داخل سالن کشور دیده می شود پس از اعمال محدودیت برای جلوگیری از COVID-19 ویروس مارس آغاز شد.

تهمت نیز صحبت خواهد شد در یک رویداد در فضای باز برگزار می شود در داخل یک محیط قد موانع فلزی که قرار شد تا در اطراف BOK مرکز.

در هر دو مکان بسیاری از رئيس جمهور حامیان نیست با پوشیدن ماسک با وجود توصیه مقامات بهداشت عمومی برای حفظ coronavirus از گسترش. برخی از شرکت کنندگان شده است معترضان در نزدیکی محل از اوایل در هفته است.

برایان Bernard 54 بازنشسته فناوری اطلاعات کارگر از Baton Rouge, La., sported یک برگ برنده 2020 کلاه به عنوان او در زمان استراحت از او دوچرخه سواری در اطراف شهر تولسا.

سازمان دیده بان | تولسا تجمع شرکت کنندگان جونگ در مورد COVID خطر:

حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری شده پیش از اولین کمپین تجمع در ماه. 0:44

در کنار او یک زن فروش تهمت تی شرت و کلاه پرواز "نگه داشتن امریکا بزرگ دوباره" پرچم. پیراهن او گفت: "این استیضاح" با یک تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گسترش انگشت وسط.

"از آنجا که رسانه ها آن را انجام نمی آن را به ما برای نشان دادن حمایت" گفت: Bernard که سوار یک ساعت به تولسا دوم خود مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

"قبل از من رفت و به یک برگ برنده رالی در سال 2015 من تقریبا در حصار. که واقعا رو من. من واقعا احساس او واقعی بود."

برنارد گفت که او نگران نیست در مورد ابتلا به کروناویروس در این مراسم و باور ندارد آن را "چیزی بدتر از آنفولانزا."

مردم منتظر در یک ایستگاه بازرسی امنیتی برای حضور در یک تجمع برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK مرکز در Tulsa, Okla., در روز شنبه. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

در سراسر خیابان مسلح لباس شخصی بزرگراه گشت سربازان آرد در مورد یک منطقه عملیات در یک پارکینگ بانک با ده ها تن از لباس شخصی سرباز گارد ملی.

معترضان آب گرفتگی خیابان های مرکز شهر در روز شنبه مسدود کردن ترافیک در حداقل یک تقاطع. برخی از رهبران سیاه و سفید در تولسا اند گفت: آنها نگران این دیدار می تواند منجر به خشونت است. این اتفاق می افتد به درگیری میان نژادی و بی عدالتی و پلیس در سراسر آمریکا و در یک شهرستان که دارای سابقه ای طولانی از تنش نژادی.

مقامات گفتند که انتظار می رود برخی از 100000 نفر در Tulsa در مرکز شهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی چپ استدلال می کند با زندگی موضوع معترض پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در روز شنبه. (مایک سیمونز/تولسا جهان از طریق AP)

کیه مولن, 60, یک استاد دانشگاه از نورمن, Okla., برگزار می شود نشانه آن است که خواندن "Black Lives Matter" و "کمپرسی مغلوب ساختن پیشی جستن."

"من فقط فکر کردم این مهم برای مردم برای دیدن وجود دارد Oklahomans که باید یک دیدگاه متفاوت" مولن گفت: از دولت که اکثریت حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

رنه Lamoreaux یک بازنشسته و تهمت حامی از تولسا روز جمعه گفت که افسران پلیس تا به حال در جریان ralliers کرد و گفت: این رویداد اساسا در یک بزرگ "قفس" و بقیه جهان خواهد بود خارج.

6 کارکنان قرارداد coronavirus

Tulsa دیده است موارد COVID-19 سنبله در هفته گذشته و محلی در بخش بهداشت و درمان مدیر پرسید که این تجمع بود به تعویق افتاد. اما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است. اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست که هر کس از حضور در داخل سالن تجمع پوشیدن یک ماسک و چند در میان جمعیت خارج از شنبه شد و با پوشیدن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: شش عضو هیات کمک به آماده شدن برای این رویداد آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها پس از "قرنطینه روش" و نمی خواهد حضور در این تجمع گفت: تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر.

در داخل موانع کمپین بود, توزیع ماسک و گفت: ضد عفونی کننده دست نیز خواهد بود توزیع شده است و شرکت کنندگان را تحت دما را بررسی کنید. وجود دارد اما نیاز است که شرکت کنندگان با استفاده از ماسک است.

سازمان دیده بان | تهمت حامی در تولسا تجمع می گوید: او تا به حال COVID-19:

جنیفر Helterbrand می گوید: او بیمار بود برای 16 روز است اما نمی خواهید به زندگی در ترس ، 1:18

تیم از مردم با پوشیدن عینک و ماسک و دستکش و لباس آبی شد چک کردن درجه حرارت از کسانی که وارد این تجمع منطقه است. کسانی که وارد منطقه امن داده شد ماسک یکبار مصرف که بسیاری از افراد عینک به عنوان آنها را از طریق رفت دما را بررسی کنید. برخی از آنها را در زمان بعد از بررسی کنید.

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده بود برای جمعه منتقل شد اما پس از شکایت که آن را همزمان با Juneteenth که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده و در یک شهر است که این سایت از یک سال 1921 مسابقه مربوط به قتل عام تا زمانی که اراذل و اوباش مورد حمله قرار نژادهای ترک به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شدند.

Stitt گفت که پیوستن به معاون رئیس جمهور مایک پنس برای دیدار روز شنبه با رهبران سیاه و سفید از Tulsa Greenwood منطقه, منطقه ای که در آن سال 1921 حمله رخ داده است. Stitt در ابتدا دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به تور این منطقه اما گفت: "صحبت ما را به آفریقایی-آمریکایی جامعه و به آنها گفت: این امر می تواند یک ایده خوب بنابراین ما رئیس جمهور خواسته به انجام این کار است."

سازمان دیده بان | چرا بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند 1921 تولسا مسابقه کشتار:

Damario جزایر-سیمونز یک حقوق مدنی وکیل به نمایندگی از گذشته زندگی بازمانده از قتل عام در تولسا می گوید: تاریخ سیاه "ریشه کن شده است از تاریخ ایالات متحده است.'" 7:40


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب