Strega Nona نویسنده Tomie دیپائولا یک زندگی آرام غریبه

31 مارس سال 2020 وجود دارد برخی از شخصیت های ما دیدار در صفحات کتاب که ماندن با ما کل زندگی ما. گفت: بنابرا

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

وجود دارد برخی از شخصیت های ما دیدار در صفحات کتاب که ماندن با ما کل زندگی ما. گفت: بنابراین اگر یک بیت از یک کلیشه نوع احساساتی پند و موعظه شما ممکن است پیدا کردن نقاشی روی دیوار از یک کتابفروشی. هنوز هم البته بستنی قیفی درست است. و این هفته گذشته من در شانه ها شنود گذاشته شده توسط Strega Nona.

قبل از من تا به حال فکر در مورد کتاب کودکان نویسنده و تصویرگر Tomie دیپائولا احتمالا یک دهه; من در برزخ زندگی بین بودن و فرزند داشتن و خود من. این بدان معناست که من (متاسفانه) لازم نیست زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد تصویر کتاب, حتی آنهایی که من عمیقا عاشق مثل دیپائولا داستان از "مادر بزرگ جادوگر" و سحر و جادو دیگ ماکارونی. در عین حال به طور تصادفی unbidden, Strega Nona — و سوم-مدرسه ابتدایی که معرفی من به تمام کسانی که از سال پیش بوده است در ذهن من.

من را پیدا کند آن را به خصوص قابل توجه این بود که من فکر دیپائولا و خلقت خود را در حال حاضر زمانی که من شنیده ام این خبر در روز دوشنبه که او در گذشت و در سن 85 به دلیل عوارض ناشی از عمل جراحی است. در حالی که آن را دشوار است به تعمیم در مورد کسی که نوشت یا مصور بیش از 270 کتاب در طول عمر خود دیپائولا شد اساسا یک nurturer. این است که در انعکاس خود اشتغال ذهنی با شخصیت های که در حال مراقبان — بسیاری از داستان های خود را از جمله Strega Nona سری مرکز در زنان سالمند و داخلی خود و یا خانواده خود زندگی می کند — و همچنین در خود نرم و رنگ پریده رنگ pallettes که دعوت می کنند اما هرگز اصرار توجه خود را. با جهان خارج بسیار گیج کننده و ترسناک به نظر می رسد تنها به نوبه خود به سمت داخل به خاطرات ساده تر بار و به شخصیت های که می شد یک بار تسلی و معلمان است.

متولد در مریدن کانکتیکات در سال 1934 دیپائولا جوان زندگی و خانواده خود آگاه داستان و تصاویر. الیور دکمه یک دخترانه "یک کتاب در مورد یک پسر جوان است که مورد آزار واقع شدند توسط همسالان خود ترجیح می دهند رقص و خواندن به انجام ورزش بود و با الهام از تجربیات خود به عنوان یک کودک" نیویورک تایمز می نویسد. در 26 Fairmount خیابانکه برنده 2000 نیوبری افتخار دیپائولا سهام خاطرات کودکی خود را از سال 1938 از جمله اشتباه خود بزرگ مادر بزرگ شکلات به عنوان ملین در درمان و دیدن سفید برفی و هفت کوتوله در تئاتر است.

اما دیپائولا بود به خصوص زیبا نویسنده در موضوع مرگ است. رفتگان نشان داده شده توسط دیپائولا به عنوان بی سر و صدا و همیشه حاضر نیروهای. در افسانه Bluebonnetیک بازگویی از یک کومانچی ملت افسانه یک جوان یتیم توصیف او پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ "او هرگز شناخته شده" به عنوان "همه مانند سایه" با دیپائولا به تصویر می کشد اعضای خانواده در یک بژ و صورتی wisp از حافظه است. شاید بهترین و شناخته شده کار بر روی مرگ است Nana طبقه بالا و نانا طبقه پایینکه در آن او نشان می دهد از دست دادن هر دو بزرگ مادر بزرگ و مادر بزرگ خود را. "او خواهد آمد در حافظه خود را هر زمان که شما فکر می کنم در مورد او" شخصیت تامی را می گوید و هم زنان بعد از مراجعه او را به شکل ستاره تیراندازی.

دیپائولا را احترام عمیق برای matriarchs هر دو زندگینامه و داستانی چیزی است که او را بیشتر به یاد ، در یک بارها-به نقل از مصاحبه با آسوشیتد پرس در سال 2013 دیپائولا گفت: از Strega Nona محبوبیت: "من فکر می کنم این دلیل است که او مثل همه مادر بزرگ. او ناز او را بسیار او را از نوع خنده دار, به دنبال, اما او شیرین او را درک. و او کمی پر رو, او می شود کمی تحریک هر یک بار در در حالی که." آن را سخت به آن می گویند بهتر از او می کند خود را — در حالی که فقیر بزرگ آنتونی کسی است که می شود به hijinks آن آمرزنده Strega Nona که چوب در حافظه (و که دیدم به سر من این هفته با سیب زمینی-بینی قوز پشت و گلدان بی پایان اسپاگتی). پنکیک برای صبحانه یک مناقصه textless کتاب در مورد یکی دیگر از matronly زن که به تنهایی زندگی می کند تنها با او گربه سگ و حیوانات مزرعه (و amusingly mooches همه همسایگان' پنکیک دور از آنها). اما شاید بارزترین از دیپائولا عشق از matriarchs است هنگامی که تامی برادر در Nana طبقه بالا و نانا طبقه پایینمی بیند خود بزرگ مادر بزرگ با سر پایین و اجرا می شود از اتاق ادعا که او به نظر می رسد مانند یک جادوگر. به که تامی — واقعا Tomie — دود: "او نمی کند! او زیبا است."

حتی جالب قصه ها به شدت جدی. "این سرگرم کننده" آن چیزی است که دیپائولا اصرار به امریکا, مجله زندگی حرفه ای خود را در سال 2018 است. "این بسیار سخت کار می کنند و من آن را بسیار جدی است." وی افزود: به عنوان او تا به حال نگهداری می شود تمام زندگی خود را که "تنها بهترین است به اندازه کافی خوب برای کودکان است." یک کاتولیک دیپائولا نمی اغلب به صراحت قرار داده و دین خود را به کار می کنند (اگر چه او نوشتن چندین کتاب در مورد کتاب مقدس و پرستاران). هنوز خود توصیف "احترام برای زندگی" می درخشد را از طریق هر صفحه و هر تصویر از حیوانات عظیم که پر, پس زمینه خود را به شخصیت های کمکی مانند همسایگان و اهالی شهر که شما تصور کنید که او می تواند نوشته اند کل کتاب در مورد بیش از حد.

من پیدا کردم خودم فکر دیپائولا چند روز گذشته هم به دلیل آن را آسان به عقب نشینی به, خاطرات, در حال حاضر, اما همچنین به دلیل وجود یک تسکین دهنده ریتم به داستان های خود را که هنوز هم وجود دارد به عنوان یک بزرگسال. در کتاب تامی همیشه خوردن مادر بزرگ خود ملین همیشه وجود خواهد داشت پنکیک برای صبحانه و محبوب من Strega Nona همیشه ببخش بزرگ آنتونی. دیپائولا قابل درک است که وجود ساخته شده است تا ما foibles حماقت و عیوب و میراث او خواهد بود به راحتی او به گسترش هر یک از ما با داستان های خود را به اطمینان که عاشق همه چیز کار کردن. "با کامپیوتر آن را بسیار آسان برای رفع اشتباهات خود را در" دیپائولا یک بار گفت. "من نمی خواهم که حداقل نه در این عمر است."

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن