طوفان سابین/Ciara دهنی, انگلستان شروع می شود برخورد آلمان

عمده طوفان زمستانی — نام هر دو Ciara و سابین —گذشت از طریق swaths بزرگ اروپا ترک صدمات و تخریب در پی آن است. آ

توسط PATRIS-FUN در 21 بهمن 1398

عمده طوفان زمستانی — نام هر دو Ciara و سابین —گذشت از طریق swaths بزرگ اروپا ترک صدمات و تخریب در پی آن است. آب و هوا خدمات می گویند بدترین و در عین حال آمده برای بخش هایی از آلمان است.

انگلستان در صبح روز دوشنبه بود که ارزیابی خسارت ناشی از طوفان در زمستان Ciara — همچنین به نام سابینه — که از طریق منفجر اواخر روز شنبه و یک شب که آلمان و دیگر نقاط اروپا در انتظار یک سرنوشت مشابه.

طوفان نیروی باد و باران های سنگین مبتنی پروازهای لغو قطار و تعطیل عملیات در بنادر بزرگ در سراسر اروپای غربی در روز یکشنبه. انگلستان Meteorogical دفتر صادر شده بیش از 250 سیل هشدارها و حداقل 10 انگلیسی, راه آهن, شرکت های صادر "سفر نیست" هشدار. دیگر انگلیسی, خطوط راه آهن گفت: مسافران به انتظار به تاخیر می اندازد.

طوفان موج در شهرهای ساحلی زد سواحل و اسکله. انگلیسی بندر دوور و فرانسه در بندر کاله در دو طرف کانال انگلیسی تعطیل عملیات کشتی برای چند ساعت در میان متلاطم شرایط.

High waters at Newhaven, with lighthouse (picture-alliance/dpa/AP/M. Dunham)

بریتانیا شد و ضرب و شتم توسط Ciara/سابین

قابل توجه بادها فعال بریتیش ایرویز هواپیما را به سریعترین نیویورک به لندن پرواز با یک هواپیمای معمولی تکمیل 3,500 مایل (5,630 کیلومتر) سفر در کمتر از پنج ساعت 102 دقیقه جلوتر از برنامه. در مجموع سه پرواز تجاری به راحتی قادر به ضرب و شتم قبلا برگزار مافوق صوت رکورد 5 ساعت و 13 دقیقه.

هدف بعدی: آلمان

در حالی که کارشناسان آب و هوا گفت: انگلستان دیده بود بدترین طوفان یکشنبه شب دیگر نقاط اروپا در روز دوشنبه هنوز نیروبخش آن را به اعتصاب و یا تشدید.

این طوفان به نام سابین در آلمان — بود و تا حد زیادی بیش در شمال آلمان که از صبح روز دوشنبه اما آب و هوا مقامات گفتند که هنوز آینده برای جنوب.

Gusts اندازه گیری بیش از 170 کیلومتر (106 مایل) در ساعت گزارش شده در جنگل سیاه در جنوب آلمان صبح روز دوشنبه. آلمان آب و هوا مقامات گفت: این طوفان را در حمل برای چند ساعت با باران سنگین ترین و قوی ترین بادها رود در جنوب.

صدها پرواز لغو شد و همه از راه دور از سفر با قطار را در انتظار قرار داده شد تا مناسب شرایط آب و هوایی می تواند تایید شود.

آسیب های متعدد با توجه به قطع درختان کرده اند که از روز یکشنبه. دو زن در شهر در شهر زاربروکن آلمان غربی شد و در بیمارستان پس از سقوط یک درخت بر روی ماشین خود را. یکی همچنان در وضعیت بحرانی است. یک 16 ساله در ایالت نوردراین-وستفالن نیز پایدار صدمات سر از یک درخت در حال سقوط.

شبانه بادها در فرانکفورت منفجر جرثقیل به سقف این شهر کلیسای جامع که در آن گیر شد.

آلمان صادر دوم آن-بالاترین هشدار طوفان در سطح کل نیمه جنوبی کشور است. در بخش هایی از بایرن و بادن-وورتمبرگ بالاترین سطح 4 اخطار صادر شده است.

kp/ng (AP, dpa, epd)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن