داستان از قرنطینه: "من در واقع انجام این کار فوق العاده خوبی' می گوید: 81 ساله

چگونه است 81 ساله مراتب در حالی که زندگی در coronavirus انزوا? ماریا Albel یک مرد سوئدی زندگی در برلین, گزارش

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

چگونه است 81 ساله مراتب در حالی که زندگی در coronavirus انزوا? ماریا Albel یک مرد سوئدی زندگی در برلین, گزارش در مورد اهمیت گوگل alpha چنین ترجمه, "آشپزی بحران" و مهربانی همسایه.

چگونه clueless در من بود! در ابتدا من فکر کردم من "coronavirus بازداشت خانگی" خواهد برای آخرین بار شاید سه یا چهار هفته ، اما من متوجه شدم پس از چند روز که این یک مغالطه است. به عنوان یک 81 ساله من در یکی از گروههای در معرض خطر و من باید فوق العاده مراقب باشید.

بینش به من آمد که من ایستاده بود در مقابل آینه حمام — ناگهان مشکل من نیست چین و چروک, اما این جداسازی به دلیل یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس. من به بررسی زن در آینه. آیا من واقعا باید به قرار داده تا با تنها بودن با خودم برای هفته ها یا حتی ماه ؟ و فقط در 47 متر مربع (505 فوت مربع) آپارتمان ؟ من به سختی می تواند از خود من راه پس چه می توانم انجام دهم به نگه دارید از گرفتن خود من اعصاب ؟

Maria Albel's apartment (DW/M. Betjen )

ماریا Albel شده است و زندگی در انزوا هفته در 47 متر مربع آپارتمان در برلین

کمی خود فریبی ممکن است کمک کند. از آنجایی که من یک کودک من رویای یک هنرمند. من دنیای فانتزی از مقوا دستمال کاغذی و دکمه. آن نیست تا زمانی که من بازنشسته که من هنری آرمان به من آمد. من خریدم رنگ و قلم و بوم.

آن را به پایان رسید تا بودن بیش از حد چرا که زمانی که من نقل مکان کرد و از روستوک به برلین سه سال پیش زندگی در میان است. با من ملاقات با افراد جدید با بهره گیری از cappuccinos در کافه حضور در دوره و در جریان گشت و گذار, سهام من از لوازم هنری به پایان رسید تا به من عذاب وجدان. است که تا به حال.

ادامه مطلب: Coronavirus قهرمان: مرد آلمانی 3D چاپ, چهره سپر برای ارشد خانه

در حال حاضر من به سادگی رنگ دور در انزوا — بازی با رنگ ها و اشکال و تصور کنید که این هنر است. من دیگر زمان یا انرژی برای نگاه انتقادی به این پیر زن در آینه.

پازل جدول کلمات متقاطع و ساردین

در صبح من را در کمی "Comme une شواهد است." یکی از دوستانم به من این عطر را برای کریسمس. قبل از بحران من همیشه مقداری قبل از من سمت چپ خانه. شما هیچ وقت نمی دانید که شما ملاقات در کافه و یا سوپر مارکت. در حال حاضر عطر آن است که برای من تنها.

یک پازل جدول کلمات متقاطع قبل از خواب ضروری است. متاسفانه فقط یکی وجود دارد جزوه چپ حل نشده. من با توجه به این که آیا من باید آن را پر کنید با یک مداد و سپس پاک کردن آن و حل آن را دوباره با یک قلم. من نیز می تواند من را پازل خود را, اما این امر می تواند بسیار خسته کننده.

A crossword puzzle (Colourbox)

Albel شب جدول کلمات متقاطع پازل تبدیل شده است ضروری است اما در حال حاضر او در حال اجرا

چه در معرض خطر بانو مثل من واقعا نیاز دارید در حالی که در انزوا? اولین چیزی که به سر من ظهور شد کاغذ توالت. منابع من از آرد و شیر و نان و دیگر مواد غذایی خواهد داشت در حالی که برای. من به سازماندهی همه چیز منظمی در یک لیست با تاریخ انقضا تا مطمئن شوید که هیچ چیز به هدر می رود در پایان.

ضخامت ساردین در روغن کلزا خفیف در طعم و مزه. من می خواهم بیشتر از آنها. البته من همچنین می خواهم برای پخت نان — بسیار بوی پخت! اما زمانی که من از یک همسایه در طبقه چهارم به من کمک کند برخی از مخمر او به من گفت که من می توانم در مورد آن را فراموش. مخمر است و حتی سخت تر است از کاغذ توالت. همسایه به من گل و به من گفت که اگر من نیاز به هر چیزی و یا اگر من خسته شدم. تلفن تماس اغلب پایان با خنده.

اعطای وام یک همسایگی دست

قبل از من نقل مکان کرد و از روستوک به این تازه ساخته شده ساختمان در برلین تقریبا سه سال پیش دوستان و همسایگان هشدار من در مورد سرعت گیج کننده آرنج ذهنیت و تنهایی در یک شهرستان بزرگ. اما زمانی که coronavirus شروع به پخش چند تن از همسایگان جدید بلافاصله ارائه شده به من کمک کند. آنها نه تنها در آن گفت: آنها به معنای آن است. گاهی اوقات من نمی توانم باور کنم که چقدر خوش شانس هستم در این زمان بحران.

ادامه مطلب: Coronavirus قهرمان: مقابله با COVID-19 تهدید در برلین پناهندگان صفحه اصلی

من خیلی خوشحال هستم که خانواده خوب و سراسر سالن حلقه من مفت در روزهای شنبه بپرسید اگر آنها می توانید به خرید بروید برای من. اما با دو دختر کوچک که قادر به رفتن به مدرسه در حال حاضر من مطمئن هستم که آنها به اندازه کافی در جریان است. آنا یک طراح جوان که در کنار درب زندگی می کند نیز می رود خرید برای من. گاهی اوقات او در حالی که او در مغازه به مطمئن شوید که او انتخاب کرده است حق نان یا پنیر. برای عید پاک او به من داد یکی از تخم مرغ های شکلاتی که مادرش او را فرستاده است.

'Dear older neighbors…' Signs like these have been popping up in apartment buildings (picture-alliance/dpa/picturedesk.com/APA/B. Gindl)

'عزیز مسن همسایه...' نشانه هایی از این اند ظاهر شده است تا در ساختمان های آپارتمانی در سراسر آلمان به عنوان همسایه رسیدن

من از همسایگان سابق در روستوک تنها می تواند از خواب از جمله مراقبت از کمک. کارین و پترا در سن 82 و 87 همان سن به عنوان بسیاری از دیگر ساکنان ساختمان در آنها زندگی می کنند. کارین و پترا سرپیچی از coronavirus و رفتن به خرید خود را. آنها زندگی می کنند در روستوک در خطرناک, برلین, به آنها اطمینان می دهم من — به عنوان اگر این گونه تفاوت به کوروناویروس. شاید با گفتن این کمک می کند تا آنها را در راحتی خود را کمی.

هوای تازه با یک ماسک صورت

بهار است که در اینجا! من نمی توانم صبر کنید تا در نهایت به لذت بردن از برخی از آفتاب و شکوفه های. برای اولین بار در چهار هفته من به جرات به ترک آپارتمان من برای یک پیاده روی کوتاه. خیابان در برلین محله تقریبا خالی آن در صبح زود. با این وجود من پوشیدن یک ماسک صورت.

من دو نفر از آنها در حال حاضر علاوه بر من دو خانه ساخته شده و تلاش. دوست من سابین دوخته ماسک در حالی که ماسک شماره دو به من داده شد توسط آنا از درب بعدی — بیش از بالکن به بالکن. او طراح ماسک نه تنها زیبا آن را نیز کاملا متناسب است.

A face mask (picture-alliane/APA/picturedesk/B. Gindl)

ماریا Albel آغاز شده است و رفتن برای پیاده روی های کوتاه اما تنها با ماسک صورت

"آیا شما واقعا پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما ترک خانه؟" دوست من فریدا در استکهلم می تواند آن را باور نمی کند. در سوئد که من زندگی می کردند و برای نزدیک به 50 سال مردم با آرامش بیشتری در مورد ویروس. هنگامی که من به نام فریدا برای عید پاک گردهمایی با به 50 نفر بودند هنوز هم مجاز است. گزارش تلویزیون نشان داد مردم با بهره گیری از خورشید با هم در کافه ها و پارک ها. آنها نگران آمار نشان می دهد که وجود دارد به همان نسبت بیشتر coronavirus مرگ و میر در کشور سوئد با جمعیت آن 10 میلیون دلار در آلمان که هشت برابر بزرگتر ؟

نگرانی برای اعضای خانواده

خیلی بیشتر در مورد برای من این است که این وضعیت در اسپانیا جایی که من جوانترین خواهر کلارا زندگی با شوهرش پائولو در والنسیا.

"شاید بسیاری از اسپانیایی ها و ایتالیایی ها آلوده شدند چرا که آنها بیشتر در تماس فیزیکی با خانواده و دوستان و آشنایان از مردم در کشورهای شمال اروپا," پائولو می پرسد.

"بله که می تواند مورد" من پاسخ دهد. "اما فکر می کنم در مورد مرگ و میر در لندن پائولو."

ادامه مطلب: خوراک آشپز آشپز برای قهرمانان در تاج بحران

برای سوزان من و خواهر کوچکترش زندگی می کند که در وین زندگی آرامی تبدیل شدن به بیشتر از نرمال. برخی از مغازه ها در اتریش باید اجازه داده شده است برای بازگشایی, به عنوان در حال حاضر پرونده در آلمان است. مردم با ماسک صبر در خطوط مجاز در ایستاده و در فاصله. اما سوزان نیست در عجله به صرف پول خود را. بیش از چند هفته گذشته او کشف کرد که چگونه آرامش آن است که به صرف ساعت حفر و وجین در باغ.

گاهی اوقات من خیالبافی در مورد بازدید از مغازه اغذیه فروشی گروه در برلین مجلل فروشگاه KaDeWe انتخاب از فراوانی مواد غذایی از سراسر جهان است. Sprats در ودکا و خاویار? فقط به عنوان یک تغییر از بحران کنونی خوردم. اما من در واقع فوق العاده هست.

ماریا Albel متولد اتریش و بزرگ شده در منطقه روهر در آلمان غربی. او به عنوان یک خبرنگار روزنامه های محلی برای بیشتر عمر خود را در سوئد. در سال 2011 او به آلمان شده است و زندگی در برلین پس از 2017. Albel یک شهروند سوئدی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im