محرک لایحه مذاکرات آمار یکی دیگر از بن بست پس از 2 هفته از مذاکرات

شما به تماشای فیلم این هفته بازی فکری جدید برای شعار و در تعجبم که زن 1984 هنوز ؟ مسلما آن را کمی سخت به هیجان

توسط PATRIS-FUN در 18 مرداد 1399

شما به تماشای فیلم این هفته بازی فکری جدید برای شعار و در تعجبم که زن 1984 هنوز ؟ مسلما آن را کمی سخت به هیجان زده در مورد آنها. شعار در حال حاضر در 13 ماه از تبلیغات پس از آن اولین تیزر عرضه پیش از هابز & Shaw در ماه اوت گذشته و از آن شده است بیش از دو سال پس از مدیر Patty Jenkins نشان داد یک کلیپ کوتاه از این در تعجبم که زن عاقبت در طنز Con.

هر دو شعار و در تعجبم که زن 1984 در میان تعداد انگشت شماری از فیلم که در میان عمده کمپین های بازاریابی که COVID-19 توقیف تئاتر در سراسر جهان در این بهار. اما به عنوان این بیماری همه گیر در حال حاضر تهدید سقوط توزیع کنندگان تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن خود را طولانی تاخیر آینده فیلم های پرفروش احساس مرتبط است. نتیجه ؟ بی پایان کمپین های بازاریابی و آهسته میگذرد از فکری که ممکن است به کاهش هیجان تر از ساخت آن است.

مبارزات به صورت عمده فیلم های پرفروش مورد استفاده قرار گیرد برای شروع حدود یک سال پیش از انتشار, اما صنعت trended نسبت به کوتاه بازاریابی ویندوز. دیزنی برای مثال صرف سه سال به علاوه ترویج 2010 Tron: Legacy; در حال حاضر "مدیران در حال حرکت در جهت مخالف سفت و تلاش به عنوان کوچک که چهار یا پنج ماه برای نسخه های اصلی مانند Aquaman [یا] Avengers: Endgame," نیویورک تایمز گزارش داد در سال گذشته است. که به دلیل توزیع کنندگان یافت می شود "هنگامی که شما می توانید هر چیزی را در هر زمان شما کمتر احتمال دارد به هیجان زده در مورد یک فیلم بیرون آمدن در یک سال" به عنوان بازاریابی دیجیتال اخبار آن قرار می دهد. اعتیاد به مواد مخدره کوتاه عمر.

فیلم بازاریابی نیز به شدت گران; به طور کلی آن اجرا می شود حدود نیمی از کل هزینه تولید به معنی Wonder Woman 1984, Mulan و شعار — که در محدوده از $175 $205 میلیون را — به احتمال زیاد تا به حال اختصاص داده شده مبارزات در حدود $100 میلیون. هر سه فیلم در حال حاضر گذشت مورد نظر خود را به تاریخ انتشار ، هر تاخیر "می تواند به از دست دادن $200,000 برای 400.000 دلار در هزینه های بازاریابی," مدیران برآورد شده برای انواعو "است که شماره می تواند به افزایش کمتر از 5 میلیون دلار."

در حال حاضر که شعار و مولان به ظاهر میخ مطمئن تاریخ انتشار کمپین های بازاریابی خود را می توانید شروع به سطح شیب دار تا به صورت جدی (بزرگترین هل آمده حدود دو هفته پیش از انتشار). اما پس از شنیدن در مورد هر دو فیلم برای سال در حال حاضر, تریلر های جدید احساس wearying تعهدات به سازمان دیده بان به جای buzzy فرهنگی لحظات.

در تعجبم که زن 1984در ضمن هشتمین بازاریابی فشار جلوتر از خود Oct. 2, تاریخ انتشار, با یک کلیپ که نشان می دهد Kristen Wiig تحول به مدرسه ای, بندگی یوزپلنگ. در این زمان احساس می کند با قاطعیت خوش بینانه; ممکن است بخواهید برای صرفه جویی که از یک تا اواخر ماه سپتامبر حداقل. Jeva Langetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب