اوکراین نخست وزیر Oleksiy Honcharuk استعفا برای بار دوم

نخست وزیر Oleksiy Honcharuk ارائه استعفای خود را برای دومین بار در دو ماه. رئیس ولدیمیر Zelenskiy قبلا می خواس

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

نخست وزیر Oleksiy Honcharuk ارائه استعفای خود را برای دومین بار در دو ماه. رئیس ولدیمیر Zelenskiy قبلا می خواستم به او یک شانس دوم.

نخست وزیر اوکراین Oleksiy Honcharuk ارائه استعفای خود را روز سه شنبه برای دومین بار ظرف دو ماه. قانونگذاران از حزب حاکم تصمیم خواهد گرفت که در روز شنبه اگر به قبول آن را در طول یک جلسه ویژه.

دارایی و وزیر امور خارجه نیز می تواند به عنوان جایگزین بخشی از ترمیم کابینه.

معاون نخست وزیر Denys Shmygal است که نوک به جای Honcharuk. Shmygal قبلا به عنوان رئیس دولت منطقه ای در غرب استان ایوانو Frankivsk منطقه قبل از مصرف در نقش معاون ماه گذشته.

هیچ نظر فوری از Honcharuk یا رئیس ولدیمیر Zelenskiy. مشخص نیست چه چیزی باعث Honcharuk به حال مناقصه استعفای خود را برای بار دوم.

Honcharuk اقدام به ترک نقش خود را در ماه ژانویه پس از به بیرون درز صوتی پدید آمده از او ظاهری به تماس Zelenskiy یک "روحانی" در اقتصاد است. Zelenskiy سابق کمدین با هیچ تجربه سیاسی تا زمانی که او آمد به دفتر 2019.

در آن زمان Zelenskiy رد Honcharuk استعفای گفت که او مایل بود به او یک شانس دوم. او افزود که در آن زمان به لرزش اوکراین سیاسی است.

Zelenskiy موفق به کسب یک پیروزی در سال گذشته آوریل انتخابات به عنوان یک سیاسی خارجی که وعده داده شده برای سرکوب فساد است. پس از تصویب اعتبار برای دولت او کاهش یافته است به خصوص پس از یک مبارزه برای پایان دادن به جنگ علیه روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق Donbass منطقه است.

kmm/aw (AP ساعت و dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب