Ghislaine ماکسول به صورت شاکیان در دادگاه تصویری ظاهر

Ghislaine ماکسول, دوست دختر سابق و دیرین کاردانی از اواخر محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین را یک قاضی و حداقل یکی

توسط PATRIS-FUN در 24 تیر 1399

Ghislaine ماکسول, دوست دختر سابق و دیرین کاردانی از اواخر محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین را یک قاضی و حداقل یکی از شاکیان با تصویری در یک جلسه برای تعیین اینکه آیا او باقی می ماند پشت میله های زندان تا دادگاه اتهام او استخدام دختران برای سرمایه گذار به سوء استفاده جنسی از یک ربع قرن قبل از او خودش را کشته بود در منهتن زندان است.

جلسه بعد از ظهر سه شنبه در دادگاه فدرال منهتن است که انتظار می رود به ویژگی های نه گناه توسط انگلیسی ها در جامعه همراه با استدلال بر اینکه او را فرار اگر او منتشر شد.

حتی اگر او به قید وثیقه او را تقریبا به طور قطع زندانی باقی می ماند در حالی که دادستان خواهد بود با توجه به زمان درخواست تجدید نظر و مقامات را هم به ترتیب یک دستبند الکترونیکی و تأیید او وثیقه و امور مالی هر کسی که نیاز به تعهد اضافی امنیتی است.

رویارویی با هر یک از شاکیان خواهد بود غیر معمول عینک با شرکت کنندگان ظاهر می شود با تصویری در یک صفحه نمایش بزرگ هیات داوران مجمع اتاق در منهتن دادگاه که در آن 60 یا بیشتر تماشاگران در حال آزمایش برای تب و باید پاسخ سوالات مربوط به COVID-19.

یک سال قبل از آن اپستاین مرده پیدا شد در یک زندان فدرال در شهر نیویورک چند هفته پس از او بیش از حد مواجه شد توسط دو نفر از شاکیان در یک وثیقه شنوایی و اصرار داشت که او باید در زندان در حالی که در انتظار قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده که اتهام او آزار دختران در منهتن و فلوریدا قصرها در اوایل 2000s.

Maxwell, 58 برگزار شده است بدون وثیقه پس از او در جولای 2, دستگیری در, میلیون دلار, نیوهمشایر و مستغلات که در آن دادستان ها می گویند او حاضر به باز کردن درب برای ماموران اف بی آی که گران از طریق برای پیدا کردن که او تا به حال عقب نشینی به یک اتاق داخلی.

متهم با استخدام دختران برای اپستاین به سوء استفاده

در کیفرخواست او متهم است که با استخدام حداقل سه نفر یکی به عنوان جوان به عنوان 14 برای اپستاین به سوء استفاده از بین 1994 و 1997.

کیفرخواست ادعایی که او کمک کرد تا داماد قربانیان به شرایط سوء استفاده جنسی و گاهی اوقات وجود دارد که اپستاین آزار آنها. همچنین ادعا شده که او دروغ گفته در طول یک سال 2016 رسوب در پرونده های مدنی ناشی از اپستین سوء استفاده از دختران و زنان است.

در مدارک دادگاه وکیل او استدلال کرد که اپستین مرگ چپ رسانه ها "به اشتباه در تلاش برای جایگزین او برای Epstein — حتی اگر او می خواهم تا به حال هیچ تماسی با اپستاین برای بیش از یک دهه شده بود به اتهام یک جرم و جنایت و یا یافت شده است مسئول در هر گونه دعوی قضایی مدنی و همواره هرگونه اتهامات ادعا در آوریم."

دادرسی می آید یک روز پس از, دادستان استدلال در دادگاه مقاله ماکسول که خطر به فرار از کشور اگر او آزاد است در $5 میلیون ما وثیقه که وکلا توصیه می شود.

"متهم کرده است نه تنها انگیزه به فرار اما وسیله ای برای انجام این کار به سرعت و به طور موثر" دادستان نوشت: با استناد به دسترسی به میلیون ها دلار و اندک اطلاعات در مورد امور مالی ارائه شده توسط وکیل او.

ماکسول وکلا می گویند در مدارک دادگاه که مشتری خود را در خانه باقی می ماند حفاظت شده توسط الکترونیک, نظارت بر خصوصی امنیتی و دوستان او و دو خواهر و برادر زندگی می کنند که در ایالات متحده است.

"خانم ماکسول به شدت تکذیب این اتهامات در نظر دارد برای مبارزه با آنها و حق برائت," وکیل او نوشت.

گفتند که او زندگی می کردند در ایالات متحده از سال 1991 است و نه چپ این کشور در سال گذشته "حتی اگر او آگاه بود از انتظار و بسیار شایع تحقیقات جنایی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن