Stephen Colbert, جیمی کیمل و Seth Meyers قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پیروزی بحث در زمینه مناسب

در اواخر ماه مارس در نیویورک به دولت پرداخت می شود یک مهندس برق در دره سیلیکون $69.1 میلیون برای 1,450 هواکش

توسط PATRIS-FUN در 11 اردیبهشت 1399

در اواخر ماه مارس در نیویورک به دولت پرداخت می شود یک مهندس برق در دره سیلیکون $69.1 میلیون برای 1,450 هواکش است که هرگز تحویل داده BuzzFeed اخبار گزارش.

یک دولت رسمی گفت BuzzFeed این مهندس Yaron Oren-سنبه "توصیه شده به ما توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار به این دلیل که آنها انجام کسب و کار با او را به عنوان به خوبی. من فکر می کنم هر کس واقعا به تلاش برای کمک به یکدیگر و دریافت منابع."

در مارس 27, سه روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) گفت: او نیاز 30,000 هواکش رئیس جمهور تهمت توییتی که جنرال موتورز و فورد نیاز به "رفتن در هواکش سریع!" Oren-سنبه در پاسخ به تهمت و گفت: "ما می توانیم عرضه ICU فن های تهاجمی و غیر تهاجمی. کسی که با من تماس فوری است." Oren-سنبه با این نسخهها کار در تلفن همراه, تکنولوژی, صنعت, BuzzFeed, اخبار , گزارش و به نظر نمی رسد به هر گونه تجربه با دستگاه های پزشکی و یا دولت متعاهد.

در اوایل ماه مارس در کومو امضا فرمان اجرایی به ساده گرفتن مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی اجازه می دهد برخی از پرداخت ها برای هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به بیرون رفتن قبل از سفارشات انجام شد. نیویورک پرداخت Oren-سنبه $69.1 میلیون در مارس 30, با Oren-سنبه شارژ $47,656 برای هر ونتیلاتور — حداقل سه برابر قیمت top-of-the-line دستگاه. این بزرگترین پرداخت نیویورک وزارت بهداشت ساخته شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با هیچ فن های همیشه در حال تحویل دولت قرارداد با Oren-سنبه فسخ شده است و یک سخنگوی دفتر نیویورک از خدمات عمومی گفت BuzzFeed News "بخش عمده ای از این پول به دولت بازگشت." غنی حادثه ای یک مشاور ارشد کومو گفت BuzzFeed که نیویورک تا به حال هیچ چاره ای جز به سرنگونی هر سنگ برای پیدا کردن هواکش و سایر تجهیزات مورد نیاز. متحده را مجبور به دفع کردن برای خود به خرید نجات بخش منابع برای مبارزه با جهانی همه گیر و با تمام مدل سازی نشان شدیدتر گسترش این ویروس با بیش بستری شدن در بیمارستان و بیشتر مرگ و میر." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب