استفان کلبرت و جیمی کیمل روکش مغلوب ساختن پیشی جستن truthy خارجه اتحادیه 'بازی'

"امشب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به مردمی که هنوز تصمیم گیری سرنوشت خود را در استیضاح محاکمه" و "این یک

توسط PATRIS-FUN در 16 بهمن 1398

"امشب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به مردمی که هنوز تصمیم گیری سرنوشت خود را در استیضاح محاکمه" و "این یک کمی بی دست و پا در زمان" Stephen Colbert گفت: زنده پست-خارجه اتحادیه اواخر نشان می دهد. "قبل از سخنرانی آغاز شده و حتی تهمت thew سایه: او نمی خواهد تکان نانسی پلوسی دست." به عنوان نمونه او گفت: "رئیس جمهور با دعوت برخی از مهمانان ویژه به گالری با داستان های الهام بخش از تحمل مشکلات غیر قابل تصور — برای مثال, Melania."

"مغلوب ساختن پیشی جستن راست شروع به پریدن کرد به لاف زدن در حالت" در مورد اقتصاد "ما نظامی جدید سخت افزار" و به برنامه های خود را برای اطمینان از روستایی آمریکایی به اینترنت با سرعت بالا — "که آیووا گفت: که دستی دیروز!'" کلبر شوخی. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین "ساخته شده تا بسیاری از مسائل مانند گفت که او در تلاش بود برای محافظت از شرایط از پیش موجود. من فکر می کنم او فرض ما از قبل موجود بیماری فراموشی که او تلاش برای از بین بردن حمایت های از قبل موجود شرایط, اما او همچنین با ضربه زدن بر روی یکی از مورد علاقه خود را نهفته است: سوسیالیست ها در آینده برای شما." که نمی توانید واکنش او بود در انتظار او اشاره کرد. "شما فقط شنیده کف زدن از تنها کسی که در امریکا که دوست دارد خود را به شرکت بیمه."

"من همکار آمریکایی دولت از اتحادیه ما طولانی بود" کلبرت به این نتیجه رسیدند. "اما در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سخنرانی و نانسی پلوسی این بود: او را پاره پاره او را به یکی از جدید."

"مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده او را همیشه محافظت از بیماران با شرایط از پیش موجود است که چیزی است که من قطعا او را از زمانی که او قطعا می کند و برعکس که" جیمی کیمل " در Kimmel Live. به طور کلی "سخنرانی بود که دقیقا آنچه که شما ممکن است انتظار می رود از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته: نه بزرگ مناسب است. این یک self-تبریک سخنرانی," او گفت:. "اما در انصاف به رئیس جمهور چرا ما باید انتظار او را قادر به ارائه دولت از اتحادیه هنگامی که او حتی نمی دانند ایالت کانزاس, شهرستان؟"

"یکی از شوخ تعامل یا عدم آن — امشب مایک پنس و نانسی پلوسی ایستاده در کنار هم و نه صحبت کردن با یکدیگر به صورت تمام وقت" کیمل گفت. "که نوع بی ادب در بخشی خود را چرا که او واقعا سخت تلاش کرده تا او را به رئیس جمهور." او خندید ruefully در مغلوب ساختن پیشی جستن دادن Rush Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری به خصوص در رزا پارکس روز: "این مدال آنها به رزا پارک, امشب, Rush Limbaugh آن را کردم. و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تبدیل طرح به فلج عمومی مدارس به آنچه که اساسا یک بازی نشان می دهد. ... شاید باب بارکر باید رئیس جمهور به جای." بارکر سفید است و 96 پس از آن ممکن است. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب