متحده با کوچکتر جمعیت و هنوز بسیاری از COVID-19 نفر از دریافت سهم قابل توجهی از کمک

دکتر ریک روشن بود که قبلا پیشرو دولت فدرال coronavirus واکسن توسعه رسما ثبت خود را whistleblower شکایت در روز

توسط PATRIS-FUN در 17 اردیبهشت 1399

دکتر ریک روشن بود که قبلا پیشرو دولت فدرال coronavirus واکسن توسعه رسما ثبت خود را whistleblower شکایت در روز سه شنبه. روشن تصریح کرد که او معتقد است که او برداشته شد از پست خود به عنوان مدیر بخش بهداشت و خدمات انسانی' پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (و انتقال به یک "کمتر تاثیرگذار" موقعیت) چرا که او حاضر به بازگشت رئیس جمهور تهمت ترجیح اما اثبات نشده coronavirus درمان هیدروکسی کلروکین.

علاوه بر این روشن است شکایت پژواک دیگر گزارش می دهد که اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت هشدار زود هنگام در مورد احتمال این که چین coronavirus شیوع بیماری می تواند منجر به یک بیماری همه گیر. او به طور خاص HHS وزیر الکس آذر به عنوان کسی که در برابر روشن و تلاش برای منابع برای مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. اما اتهامات او نیست فقط حول COVID-19.

شکایت نیز توصیف یک فرهنگ "cronyism" در HHS پس نوپای روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017. در حالی که روشن و در حال اجرا بود بردا شکایت گفت: او مصمم به جایزه قرارداد به شرکت ها به دنبال توسعه داروهای ضروری واکسن و تشخیص صرفا بر اساس شایستگی علمی. اما او گفته درگیری با بالا HHS مقامات از جمله HHS معاون وزیر دکتر رابرت Kadlec که "تحت فشار" روشن به "نادیده گرفتن توصيه هاي کارشناس" و "جایزه قراردادهای پر سود مبتنی بر ارتباطات سیاسی." بسیاری از تنش گزارش شده ناشی از چه روشن با عنوان "outsized" اثر جان Clerici یک صنعت داروسازی مشاور با روابط دیرینه به Kadlec.

سرانجام شکایت مدعی است که منجر به "برخی از اختلاف" بین روشن و HHS رهبری است که به طول انجامید تا اخیر خود حذف. جزئیات کامل شکایت در اینجا. تیم O'donnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب