7 کشته از جمله دولت و مجلس به عنوان 2 برخورد هواپیما بیش از آلاسکا

A mid-air plane برخورد بیش از Anchorage در روز جمعه به کشته شدن هفت نفر از جمله یک مجلس دولت بود که خلبانی یک

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

A mid-air plane برخورد بیش از Anchorage در روز جمعه به کشته شدن هفت نفر از جمله یک مجلس دولت بود که خلبانی یک هواپیما, آلاسکا, مقامات گفت.

وجود دارد هیچ بازماندگان از سقوط را در نزدیکی فرودگاه در Soldotna یک شهرستان در Kenai Peninsula, ایالت آلاسکا سربازان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

دولت Rep. گری ام که به نمایندگی از این منطقه بود که به تنهایی در یکی از هواپیماها. دیگر هواپیمای حامل چهار گردشگران از کارولینای جنوبی یک راهنمای از کانزاس و یک خلبان از Soldotna, سربازان گفت.

تمام هفت قربانیان مرده در این سایت به جز یک نفر که فوت کرد در حالی که در حال انتقال به بیمارستان با توجه به troopers.

سقوط آوار سقوط در یک بزرگراه که تعطیل به طور خلاصه از نگرانی های ایمنی.

یک هواپیما استوار در قلم مو و درختان پس از یک هوا برخورد خارج از Soldotna آلاسکا در روز جمعه. (جف Helminiak/شبه جزیره شیپور از طریق AP)

اداره هوانوردی فدرال شناسایی یکی از هواپیماها به عنوان یک de Havilland DHC-2 Beaver. FAA و ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی سقوط.

Knopp, 67 بود که یک جمهوری خواه و عضو خانه دولت دو حزبی اکثریت. چندین همکاران ابراز تسلیت.

"من ویران شده ام و شوکه به یادگیری از تصادف که ادعا Gary Knopp زندگی" مجلس برایس Edgmon مستقل در بیانیه ای گفت:. "گری بود و یک از یک نوع رهبر و درست آلاسکا که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای منطقه خود را در قوه مقننه است. او از دست رفته خواهد شد توسط بسیاری از افراد است."

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy بلافاصله دستور آمریکا و پرچم های دولت برای کاهش مییابد و به نیم کارکنان و به باقی می ماند در آن موقعیت از افتخار تا غروب جمعه.

"بانوی اول و من آرزو می کنم برای بیان ما صمیمانه تسلیت به Rep. Knopp خانواده آنها به عنوان سوگواری خود را نابهنگام عبور" Dunleavy در بیانیه ای گفت. "او در طول 42 سال در Kenai Peninsula, Gary شد شناخته شده به عنوان یک مشتاق outdoorsman یک خلبان ماهر و اختصاصی بنده است. حضور او بدون شک از دست رفته توسط کسانی که او صادقانه خدمت کرده است."

دیگر قربانیان شناسایی شدند به عنوان خلبان گرگوری بل, 67, راهنمای دیوید راجرز 40 و کارولینای جنوبی بازدید کنندگان: Caleb Hulsey, 26; Heather Hulsey, 25; مککی Hulsey, 24; و Kirstin رایت 23.

آخرین کشنده اواسط برخورد هوا در آلاسکا اتفاق افتاده در ماه مه سال 2019 در نزدیکی کچیکان. شش نفر از جمله یک کانادایی کشته شدند که دو هواپیما گذر گاه مسافران کشتی کروز در گشت و گذار اعزامی زده هر یک از دیگر. ده بازماندگان این برخورد بودند نجات از سایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن