وزارت خارجه. باید تشخیص دختر از مریلند, گی, زن و شوهر را به عنوان شهروند ایالات متحده قوانین قاضی

(SILVER SPRING, Md.) — یک قاضی فدرال حکم داد جمعه است که وزارت امور خارجه باید تشخیص دهد که دختر یک زوج همجنس

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

(SILVER SPRING, Md.) — یک قاضی فدرال حکم داد جمعه است که وزارت امور خارجه باید تشخیص دهد که دختر یک زوج همجنسگرا در ایالت مریلند شده است یک شهروند ایالات متحده پس از تولد او در کانادا از طریق قائم مقام سال گذشته است.

ایالات متحده منطقه قاضی تئودور Chuang را رد کرده و وزارت امور خارجه است که فرزند متولد خارج از زناشویی چرا که یکی از ازدواج پدر و مادر است نه پدر و مادر بیولوژیکی.

دختر پدر و مادر Roee Kiviti و Adiel Kiviti شکایت کرد پس از وزارت امور خارجه را تکذیب کرد درخواست خود را برای گذرنامه. زن و شوهر استدلال کرد که خود را در برابر حفاظت از حقوق نقض شده توسط وزارت امور خارجه سیاست نیاز است که هر دو پدر و مادر بیولوژیکی مربوط به یک کودک به منظور در نظر بگیرید که کودک متولد زناشویی.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک رئیس جمهور برای جامعه آمریکایی است. اما او نگه می دارد به عقب برای حمایت از آنها

قاضی حکم داد این کودک یک شهروند ایالات متحده در دنیا از ازدواج پدر و مادر که هر دو شهروندان آمریکایی که تا به حال اقامت در ایالات متحده قبل از تولد او.

یک وکیل برای Kivitis گفت: کت و شلوار خود را یکی از حداقل پنج مورد به چالش چگونه وزارت امور خارجه اعمال سیاست خود را به همان پدر و مادر است.

مهاجرت برابری, مدیر اجرایی, Aaron موریس که حقوقی حمایت گروه نشان دهنده Kivitis گفت: دیگر دادگاه های فدرال در حال حاضر متنبه وزارت امور خارجه را "کاملا پوچ تفسیر قانون است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر هستند." Litigating این موارد باعث شده است که "بسیاری از درد برای این خانواده" موریس گفت.

"این واقعا خسته کننده و بی رحمانه است که آنها نمی خواهد تغییر این سیاست به ویژه هنگامی که آنها هرگز بیان یک واحد دولتی بهره است که در خدمت سیاست," او اضافه شده است.

در فوریه 2019 یک قاضی فدرال در کالیفرنیا حکم داد که یک پسر, گی, زن و شوهر شده است یک شهروند ایالات متحده پس از تولد او. ایالات متحده منطقه قاضی جان والتر به این نتیجه رسیدند که قانون مهاجرت و ملیت نیازی نیست که یک کودک متولد شده در طی پدر و مادر خود ازدواج برای نشان دادن یک بیولوژیکی ارتباط با هر دو ازدواج پدر و مادر است.

وزارت امور خارجه جذاب والتر تصمیم. 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر نشده رد نشده است.

وزارت امور خارجه نمی بلافاصله اظهار نظر در چهار شنبه حکم توسط Chuang.

در کالیفرنیا مورد دولت وکلا استدلال می کنند که تابعیت خارجی برای کودکان متولد نشده است یک "قانون اساسی مندرج حق" برای هر شهروند ایالات متحده و یا فرزند به دنبال به دست آوردن تابعیت. بلکه آنها گفت: این یک حق اعطا شده توسط کنگره است. "بیشتر دیوان عالی کشور است تأکید بر اهمیت بیولوژیکی ارتباط بین کودک به دنبال به دست آوردن شهروندی و شهروند ایالات متحده به دنبال مشورت شهروندی" دولت وکلا نوشت: در ژانویه 2019 دادگاه پرونده.

لاندا دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش, Inc. همچنین نشان دهنده این زن و شوهر در دعوی خود را که به نام وزیر امور خارجه مایک Pompeo به عنوان تنها متهم.

"ما فوق العاده رها که دادگاه به رسمیت شناخته شده آنچه که ما همیشه می دانستم که دختر ما شد یک شهروند ایالات متحده تولد" Roee و Adiel Kiviti گفت: در بیانیه منتشر شده توسط Lambda Legal.

این Kivitis هستند تابعیت شهروندان ایالات متحده متولد شده در اسرائیل است. دختر خود packet storm متولد شد از طریق حاملگی رحم جایگزین در کانادا در ماه فوریه 2019 با استفاده از Adiel اسپرم و اهدا تخم مرغ.

وزارت امور خارجه مشخص شد که packet storm Kiviti نیست یک شهروند ایالات متحده به دلیل Adiel تنها پدر و مادر بیولوژیکی اتصال به او تا به حال زندگی در ایالات متحده به اندازه کافی طولانی برای دیدار با پنج سال اقامت مورد نیاز تحت یک ماده از قانون مهاجرت و ملیت با توجه به طرح دعوی در دادگاه. اما پنج سال نیاز است نه به معنای اعمال شده به کودکان از شهروندان و وکلا حفظ شود.

Adiel نقل مکان به ایالات متحده آمریکا در مارس 2015 و تبدیل به یک شهروند ایالات متحده در ماه ژانویه 2019. Roee زندگی در ایالات متحده از سال 1982 و تبدیل به یک شهروند ایالات متحده در سال 2001.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب