خونتان بیکاری به معنی میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را در این ماه. می تواند به دولت کمک کند ؟

Jacob ویلیامز Kendrick زندگی شده است وارونه. کمتر از سه هفته پیش در شرقی دانشگاه میشیگان بود متعادل مهندسی مک

توسط PATRIS-FUN در 14 فروردین 1399

Jacob ویلیامز Kendrick زندگی شده است وارونه. کمتر از سه هفته پیش در شرقی دانشگاه میشیگان بود متعادل مهندسی مکانیک, دوره های مصاحبه برای کارآموزی تابستان و پاره وقت غذا گیگ. اما در مارس 25 دانشگاه خود نقل مکان کرده بود آن کلاس های آنلاین او گذاشته و از کار خود و پدرش در بیمارستان بستری شد با پنومونی ناشی از COVID-19.

پدر بیماری است که به سختی به تنها چیزی که 21 ساله است و هیچ گونه نگرانی در مورد. با هر دو او و پدرش از کار Kendrick مطمئن نیست چگونه خانواده خود را خواهد پرداخت اجاره خود را در این ماه.

"او هنوز هم مشغول به کار شده است و سپس همه چیز را خوب و" کندریک می گوید از پدرش. "یا اگر من هنوز هم مشغول به کار بود و سپس همه چیز را خوب است."

کندریک در شرکت خوب است. یک رکورد تنظیم 6.6 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 28 با توجه به وزارت کار. بزرگ مبلغ مشخص شده 3.3. میلیون افزایش نسبت به هفته قبل از. برخی از اقتصاددانان پیش بینی حتی گریمر تصویر: میلیون ها نفر که از کار هستند و به احتمال زیاد هنوز برای مزایای استفاده شود. بخش عظیمی از این کار استخر مستاجرها مانند Kendrick خانواده و به عنوان این جهانی همه گیر امتداد آن را تنها برای گرفتن سخت تر برای آنها را به پرداخت کردن.

حال سؤال این است که چه اتفاقی می افتد بعدی. به عنوان آمریکایی ها خواسته بودن—و در برخی از ایالت ها به دستور مقامات منتخب خود را به ماندن در خانه برای جلوگیری از جدید COVID-19 عفونت, آنچه باید نقش دولت در تضمین این که آنها باید در خانه بماند ؟ تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده تنها محدود خالص ایمنی در درجه اول به مالکان به جای مستاجرها و قانونگذاران ایالتی در حال تقلا برای تصویب حمایت های خود را.

"این یک چهل تکه در حال حاضر می گوید:" مریم کانینگهام معاون رئیس جمهور برای مسکن شهری و سیاست در جوامع شهری موسسه. "وجود دارد هیچ ملی توقف محافظت می کند که همه مستاجرها."

در مارس 18, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور توقف سلب حق مالکیت و اخراج برای خانه های تک خانواده وام مسکن با حمایت اداره مسکن فدرال. در همان روز دولت حمایت مالی وام دهندگان Fannie Mae و Freddie Mac شد را به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج حداقل برای 60 روز. صاحبخانه از چند واحد است که با حمایت فنی می و فردی مک همچنین می توانید به دنبال وام مسکن تحمل این شرط که آنها نمی اخراج مستاجرها که از نظر مالی نهفته coronavirus. مستاجرها که در این چند خواص اخراج نمی شود "صرفا در عدم پرداخت اجاره" تا سه ماه با توجه به فردی مک مارس 24 اعلام. بیشتر coronavirus پاسخ قانون یک مهلت قانونی به طور موقت اخراج برای بسیاری از ساکنان فدرال یارانه آپارتمان ها و موسسات یک مکث در اخراج براده برای مستاجرها در خانه های تحت پوشش فدرال حمایت وام مسکن.

اما بسیاری از مستاجرها و نه توسط کسانی که برنامه های فدرال است. حداقل 40 میلیون ها نفر از آنها را نمی خواهد واجد شرایط برای فدرال moratoriums با توجه به واشنگتن پست.

در غیاب جامع فدرال طرح برخی از ایالت ها و شهرداری ها در حال جعل راه خود را. آریزونا دولتی mlb قرار داده و 120 روز اقامت در اخراج سفارشات برای هر کسی قرنطینه یا منفی تحت تاثیر coronavirus و دولت ایجاد 5 میلیون دلار از صندوق برای اجاره کمک. دلاور به تعویق افتاد همه اخراج رسیدگی تا زمانی که ممکن است. ماساچوست بسته مسکن آن دادگاه از طریق اواسط ماه آوریل به معنی اخراج نمی توانید ادامه دهید. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام در بانک ها به چشم پوشیدن از پرداخت وام مسکن در برخی موارد تا سه ماه اما نمی اعطای کمک به مستاجرها. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نیز ممنوع اجرای اخراج سفارشات برای مستاجرها مبتلا به کروناویروس در دولت خود را از طریق پایان ماه مه.

اما حتی در کشورهای که اقدام به نفع مستاجرها و موانع هستند تا ستون. به طور موقت اخراج moratoriums یا اجاره انجماد مفید در کوتاه مدت. اما آنها فقط لگد مشکل پایین جاده. در نهایت مستاجران را مجبور به پرداخت خود را صاحبخانه چه آنها مدیون—و کسانی که به دلیل تاریخ ممکن است قبل از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال بازگشت به کار.

آماندا هانسن 31 ساله ساکن San Joaquin County California, است که در میان بسیاری از کسانی که به دام افتاده در این واقعیت است. او از کار پاره وقت به عنوان یک منشی در یک نمایندگی خودرو در مارس 24 و روز بعد او و همسرش حداکثر هر دو گذاشته از خود شغل تمام وقت در محلی RV اجاره شرکت. به آنها گفته شد ممکن است آنها را استخدام کرد که اقتصاد میدارد تا دوباره اما چه کسی می داند که اتفاق می افتد. "ما واقعا بد کردن در حال حاضر," او گفت:.

این زن و شوهر برای اعمال بیکاری است اما عصبی در مورد نگهداری با مواد غذایی خود ماشین پرداخت و پرداخت در 12 سال اجاره-به-قرارداد خود را برای یک خانه است که آنها را ساخته اند پرداخت به مدت هفت سال. "من می دانم که ما نمی تواند از پرداخت اجاره این ماه است. من حتی نمی دانم اگر ما می تواند پرداخت برای ماه آینده یا هفته بعد از آن چون ما دو ماشین پرداخت که ما مجبور به پرداخت برای" او می گوید.

آماندا و حداکثر تلاش برای کاهش هزینه ها اما فرار اتومبیل یک گزینه نیست. پیدا کردن یک شغل—و سپس رسیدن به آن نیاز به حمل و نقل است. "ما زندگی را در وسط هیچ جا" هانسن می گوید. "فقط برای رسیدن به شهر از آن 20 دقیقه است."

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

این مشکل نباید درک در عالم صغیر, کانینگهام می گوید. اگر میلیون ها نفر از مستاجرها مانند Kendricks و Hansens نمی توانید پرداخت خود را اجاره می فرستد که امواج از طریق کل بازار مسکن است. "اگر مستاجرها نمی توانید پرداخت خود را صاحبخانه صاحبخانه نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را و بانک ها در سمت چپ نگه داشتن لایحه" کانینگهام می گوید.

اجتناب از بحران از کل سیستم ممکن است نیاز به اقدامات شدید. "کنگره نیاز به انجام کار بیشتر در ارائه اضطراری اجاره کمک برای افرادی که درآمد بسیار پایین و که یکی اضطراری دور—این آن—از دست دادن مسکن خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از متوسط و متوسط درآمد خواهد شد که در مواجهه با بیکاری به عنوان شرکت کردند و اخراج کارگران" کانینگهام می گوید.

آن را غیر معمول برای مستاجرها برای پیدا کردن خود را در مخاطره شرایط مالی. در حالی که نزدیک به 40 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی تواند پوشش غیر منتظره 400 دلار هزینه بدون قرض و یا رفتن به بدهی مستاجرها هستند و بیشتر از نظر مالی نا امن تر از خانه خود را-داشتن همتایان. آنها بیشتر احتمال دارد به اخراج شود باید خود را به آب و برق, خاموش, مبارزه با ناامنی غذایی, تجربه, مشکل پرداخت صورتحساب های پزشکی و اغلب مسکن پرداخت اواخر با توجه به یک سال 2018 شهری موسسه گزارش. موسسه شهری برآورد مستاجرها در سراسر ایالات متحده در مجموع بدهکار $49.4 میلیارد دلار را به خود صاحبخانه در تاریخ 1 آوریل.

از 1200 دلار پرداخت های مستقیم گنجانده شده است در $2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27 یک گام در مسیر درست کانینگهام می گوید. اما آنها نمی خواهد به اندازه کافی برای دریافت اجاره از طریق این بحران است. آن را نمی ممکن است حتی آنها را از طریق یک ماه. متوسط اجاره یک آپارتمان 2 خوابه در ایالات متحده $بود 1,197 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط آپارتمان لیست در ماه مارس است. در کالیفرنیا, متوسط هزینه $1,858 فتح کرد گرفته شد. در نیویورک این بود $1,542.

در هر Kendrick است واجد شرایط دریافت مستقیم پول نقد پرداخت. پدر و مادر او ادعا کرد که او را به عنوان یک وابسته به طوری که او معاف از $1,200 و او بیش از حد قدیمی برای دریافت کودک پرداخت $500. و او را در حال اجرا خارج از زمان منتظر مختلف فدرال ثابت: ایالت میشیگان متوقف اخراج تا آوریل 17, اما اجاره شد و با توجه به دیروز. از گزینه های کندریک و خواهر 17 ساله جسیکا راه اندازی یک GoFundMe حساب.

از صبح روز 2 آوریل آن را مطرح کرده بود $0.

نوشتن به ابی Vesoulis در abby.vesoulis@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب