کره جنوبی می بیند بزرگترین سنبله در موارد در 3 هفته به چین عفونت در ادامه به رها کردن

(سئول کره جنوبی) — کره جنوبی گزارش داد 67 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه بزرگترین روزانه پرش در حدود سه هف

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

(سئول کره جنوبی) — کره جنوبی گزارش داد 67 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه بزرگترین روزانه پرش در حدود سه هفته در میان یک روند رو به بالا در عفونت های جدید.

مقامات بهداشت گفت: 31 مورد جدید آمد از خارج از کشور در حالی که بقیه به صورت محلی آلوده. این بزرگترین افزایش روزانه از 79 موارد گزارش شده در آوریل 28.

این کشور تایید کرده است 12,373 موارد از جمله مرگ و میر 280

کره جنوبی شده است و تلاش برای مهار افزایش انتقال ویروس از اوایل ممکن است زمانی که آن کاسته اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بسیاری از موارد جدید گزارش شده در پرجمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

جدید موارد مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات خدمات کلیسا بزرگ تجارت الکترونیکی انبار و درب-به-درب فروشندگان.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین سرمایه ثبت یک کاهش بیشتر در تایید coronavirus موارد به عنوان محکم اقدامات برای جلوگیری از گسترش در محل باقی می ماند. مقامات گزارش 22 مورد جدید در پکن در روز شنبه همراه با پنج نفر دیگر در نقاط دیگر کشور است. جدید مرگ و میر گزارش شده است و 308 نفر باقی می ماند و در بیمارستان بستری است. یکی از پکن موارد است که یک پرستار در یک بیمارستان در حومه منطقه Changping. این شهر پکن دانشگاه بین المللی بیمارستان که در آن او در حال حاضر تحت محکم محدودیت همراه با جوامع مسکونی در اطراف این منطقه است. در مجموع 205 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در پکن پس از وقوع هفته گذشته آغاز شد و حداقل دو نفر از آنها بدحال و 11 نفر دیگر در بیماری جدی است.

— استرالیا ویکتوریا دولت تنظیم شده است به reimpose خانواده محدودیت در روز دوشنبه پس از ضبط دو رقمی افزایش COVID-19 موارد برای چهارمین روز متوالی. ویکتوریا برتر دانیل اندروز می گوید خانواده گردهمایی خواهد بود محدود به پنج مهمانان و اجتماعات به 10 نفر تا نیمه شب 12 جولای. ویکتوریا ثبت 25 مورد جدید در روز شنبه بزرگترین افزایش روزانه در دو ماه. برنامه ریزی شده کاهش محدودیت برای کافه ها, رستوران ها و بارها از حداکثر 20 مهمان به حداکثر 50 خواهد بود معوق به مدت سه هفته. کسب و کار است که مجموعه ای برای باز کردن برای اولین بار جمعه از جمله ورزشگاه و سینما خواهد بود و مجاز به انجام این کار اما با حداکثر 20 نفر است.

— Coronavirus شیوع در چین دیده می شود به عنوان افزایش در خرید آنلاین با نزدیک به 4.7 میلیارد بسته تحویل داده شده توسط پستی و پیک شرکت در اواسط سال ولگردی و قانونی شکنی خرید بیش از 48 درصد از سال گذشته با توجه به اداره پست. تجارت الکترونیکی شرکت های از قبیل Alibaba و JD.com ارائه شده عمده تبلیغات به نوبه خود ژوئن 1-18 به یک جشنواره خرید. چین را به شدت توسعه خرده فروشی آنلاین و تحویل خدمات شده اند و عمده سود در طول بیماری همه گیر در حالی که آجر و ملات فروشگاه شده اند تا حد زیادی بسته و یا مجبور به محدود کردن تعدادی از مشتریان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب