کره جنوبی را افزایش می دهد بیماری هشدار به بالاترین سطح خود به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد

کره جنوبی رئیس جمهور روز یکشنبه گفت که او در خارج از کشور در بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی و دستور مقام

توسط PATRIS-FUN در 4 اسفند 1398

کره جنوبی رئیس جمهور روز یکشنبه گفت که او در خارج از کشور در بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی و دستور مقامات را "بی سابقه و قدرتمند" مراحل را برای مبارزه با افزایش شیوع ویروسی است که آلوده بیش از 600 نفر در این کشور عمدتا در چند روز گذشته.

چین همچنین گزارش داد صدها نفر از عفونت بیشتر در مجموع حدود 77,000 و ایران افزایش یابد و مرگ و میر از این ویروس به هشت-بیشترین تلفات در خارج از چین است. در حالی که تعداد بیماران در سراسر جهان در حال افزایش است برخی از ویروس خوشه نشان داده اند هیچ لینک به چین و کارشناسان در حال تلاش برای ردیابی که در آن کسانی که خوشه آغاز شده است.

ایران وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر وجود دارد 43 موارد تایید شده در ایران که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس تا روز چهارشنبه.

در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه که شامل کشور سرمایه مالی میلان فرماندار یکشنبه اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده در منطقه بود در 89. ایتالیا در حال حاضر دارای 132 موارد از جمله مرگ دو نفر.

ونیز که پر از گردشگران برای کارناوال حوادث گزارش داد که دو مورد اول گفت: ونتو رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia که منطقه شامل تالاب شهرستان. آن را بلافاصله شناخته شده است اگر دو آلوده شرکت در کارناوال جشن.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت دولت او تا به حال تصمیم به افزایش آن anti-virus هشدار سطح توسط یک شکاف به "قرمز" بالاترین سطح است. این مرحله گذشته گرفته شده در سال 2009 به گارد در برابر یک رمان شیوع آنفولانزای که به کشته شدن بیش از 260 نفر در کره جنوبی. در بالاترین سطح هشدار مقامات می توانید سفارش بسته شدن موقت از مدارس و کاهش بهره برداری از حمل و نقل عمومی و پروازها به مقصد و از کره جنوبی.

تاخیر در شروع سال تحصیلی جدید

ماه وزیر آموزش و پرورش, Yoo Eun-hae گفت: بعد از یکشنبه که سال تحصیلی جدید برای مهد کودک, ابتدایی, مدارس متوسط و بالا در کره جنوبی شده است قرار دادن کردن با یک هفته شروع خواهد شد در مارس 9.

ماه گفت که شیوع بیماری "رسیده است بسیار مهم آبخيز" و که در چند روز آینده خواهد بود "مهم است." "ما نباید محدود مقررات و تردید را به بی سابقه ای, قدرتمند, اقدامات," او گفت:.

مردم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از coronavirus (COVID-19) راه رفتن در امتداد Myungdong منطقه خرید در سئول در روز یکشنبه. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

کره جنوبی اعلام کرد 169 بیشتر موارد ویروس جدید آوردن این کشور در مجموع به 602. این کشور همچنین گزارش سه بیشتر مرگ و میر بالا بردن آن مرگ و میر به شش.

سرزمین اصلی چین گزارش 648 عفونت های جدید در مجموع 76,936. روزانه تلفات کمی کاهش یافت و به 97. در همه 2,442 های مردمی در این کشور از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

شماره جدید چینی موارد seesawed روزانه اما باقی مانده است زیر 1000 دلار برای چهار روز گذشته. چندین تغییرات چگونه عفونت شمارش آنها ساخته شده آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری از این ارقام است.

مرکزی چین در شهر ووهان و دیگر نقاط استان هوبی که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر باقی می ماند تحت مستند. بیش از 80 درصد از این کشور موارد در هوبئی که در آن مرگ و میر نیز بیشتر از بقیه ملت.

بیش از نیمی از موارد مربوط به کلیسا

بسیاری از کره جنوبی موارد گزارش شده در این کشور چهارمین شهر دائگو و مناطق اطراف آن. با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, برخی از 320 موارد نیز تایید شده است به لینک به یک شعبه محلی Shincheonji کلیسا در Daegu که تبدیل به بزرگترین خوشه ای از عفونت های ویروسی در کره جنوبی.

Shincheonji که مشاهده شده است به عنوان یک فرقه جنبش های جریان اصلی سازمان مسیحی در تلاش برای دفاع از خود از رشد عمومی, خشم کارگردانی در کلیسا.

در بیانیه ای که در وب سایت خود کلیسا سخنگوی سیمون کیم گفت: Shincheonji تعطیل کرده است و همه آن 1,100 کلیساهای محلی و امکانات دیگر از آنجا که یکی از اعضای کلیسا آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 18 اولین بیمار در Daegu.

در اوایل روز شنبه, Daegu شهردار Kwon یونگ-جین گفت: وجود نگرانی هایی است که تعداد افراد آلوده در این شهرستان می تواند یکی دیگر از افزایش عظیم زیرا مقامات راه اندازی شد ویژه امتحانات از اعضای کلیسا با ویروس علائم مربوط.

چین دفتر سیاسی ساخته شده از مقامات ارشد حزب کمونیست, جمعه هشدار داد که در حالی که این بیماری همه گیر شده است "مقدماتی موجود" این کشور هنوز به یک نقطه عطف است.

مقامات حاکی از است که فعالیت های منظم باید به تدریج از سر بعد از این ویروس باعث گسترش آخرین ماه قمری تعطیلات سال جدید. بسیاری از محل های کار تصمیم گرفتند به کارکنان خود کار از راه دور و مدارس در حال برگزاری کلاس های آنلاین.

در پکن اکثر جوامع مسکونی اجرا شده اند "بسته مدیریت" محدود کردن تعداد افراد هر خانواده که می توانید در داخل و خارج با استفاده از خروج-ورود کارت و نیاز به کسانی که فقط بازگشت به چینی پایتخت به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز.

خوشه ای از عفونت گزارش شده از پکن Shuanghe بیمارستان. این تاسیسات که 34 مورد تأیید بوده و بسته به محافظت از جامعه اطراف گفت: بیانیه ای از Xicheng مقامات.

بیش از 500 مورد نیز یافت شده اند در زندان های سراسر کشور است.

اسرائیل را رد هواپیمای مسافربری کره جنوبی

در ضمن دیپلماتیک فوران پس از اسرائیل تبدیل به کره جنوبی هواپیمای تاکید ترس و تنش بیش از سرعت گسترش شیوع.

کره ای هوا پرواز با 188 مسافران که فرود در فرودگاه تل آویو را به فرودگاه بن گوریون شنبه شب بود taxied دور از اختصاص داده ترمینال در حالی که مقامات مجاز تنها 11 اسرائیلی برای ورود به کشور است. این هواپیما در بازگشت به کره جنوبی با بقیه مسافران در یکشنبه, با توجه به شرکت هواپیمایی مقامات.

سئول وزارت امور خارجه روز یکشنبه گفت که آن را از نزدیک نظارت حادثه و ارائه فعال کنسولی کمک به کره جنوبی اقامت در اسرائیل است. آن را " تخلیه کره جنوبی گردشگران از اسرائیل در صورت لزوم.

Yonhap news agency ذکر شده کره جنوبی وزارت امور خارجه به عنوان ثبت اعتراض شدید با دولت اسرائیل. وزارت گفت: اسرائیل که هیچ بیش از حد غیر منطقی اقدامات لازم در برابر کره جنوبی اتباع با توجه به گزارش.

کره جنوبی زودتر مطلع اسرائیل که یک گروه از گردشگران که سفر به اسرائیل و کرانه غربی به مدت یک هفته در این ماه آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به خانه. اسرائیل و فلسطینی ها مقامات بهداشتی پرسید: افرادی که در تماس نزدیک با گردشگران به قرنطینه خود را.

کره جنوبی مقامات بهداشت گفت: 18 از 39 کره جنوبی از منطقه جنوب شرقی که تا به حال ساخته شده است یک گروه زیارتی به سایت در اسرائیل بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. او گفت: 21 نفر دیگر در حال آزمایش است. چهل و یکی از کلیساهای کاتولیک در محلات متوقف یکشنبه توده ها و گردهمایی های دیگر.

مرکز شهر Daegu بیشتر بود خلوت یکشنبه با قفسه در برخی از سوپر مارکت ها و فروشگاه ها خالی است. بسیاری از رستوران ها, میله, واقعی املاک و دفاتر و آژانس های تور تعطیل به عنوان ترافیک nosedived و مردم در خانه مانده سفارش غذا و منابع آنلاین.

Kim Mi-yeon که افتتاح فروشگاه کیک در Daegu در روز یکشنبه با وجود نگرانی در مورد عفونت و گفت که او تنها یک گروه از مشتریان است.

"من همچنین نگران آلوده شدن اما من هنوز افتتاح فروشگاه من امروز برای ساختن یک زندگی," او گفت: توسط تلفن. "در تعطیلات آخر هفته من استفاده می شود به استخدام پنج پاره وقت, کارکنان, اما من به تازگی گفت که همه آنها نه به آمده است. چگونه می توانم آنها را استخدام در یک زمان وقتی که من کمتر از 10 مشتریان یک روز؟"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب