کارولینای جنوبی دادستان تصمیم می گیرد به اتهام افسر که به کشته شدن نوجوان سیاه

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی دادستان گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات علیه پلیس آمریکا که به ضرب گلوله ی

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی دادستان گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات علیه پلیس آمریکا که به ضرب گلوله یک نوجوان سیاهپوست که با اشاره یک تفنگ را در این افسر به عنوان او دور می زد.

جاش Ruffin, 17 بود یک تهدید فوری برای ایمنی از افسران و دیگران زمانی که او متوقف شد و در طی تعقیب و گریز و با اشاره یک تفنگ در کلمبیا افسر پلیس کوین دیویس پنجم مدار وکیل بایرون Gipson گفت: در یک کنفرانس خبری.

دیویس تا به حال دلیلی برای تعقیب نوجوان زیرا او خارج طول COVID-19 خاموش شدن سفارش طول و محله ای رهبر فقط گزارش فعالیت های مشکوک در منطقه بالاتر از متوسط نرخ جرم و جنایت Gipson گفت.

این Ruffin خانواده وکیل امور خارجه تشکر. تاد رادرفورد گفت: آنها ترجیح داده اند برای افسر چهره اتهامات عنوان شده علیه. آنها بررسی بدن فیلم دوربین و نبود متقاعد شده است که تار تصویری تا کنون نشان داد که نوجوانان نقطه تفنگ افسر.

"آنچه که ما به عنوان یک کودک در حال فرار از پلیس. ما شاهد هیچ دلیلی برای دستگیری جاش هیچ دلیلی برای متوقف کرده اند او را" رادرفورد گفت.

آوریل 8 تیر اندازی تا به حال تبدیل شدن به یک نقطه کانونی درگیری نژادی و بی عدالتی در کلمبیا پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس که با قرار دادن زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه.

Gipson که سیاه و سفید است, باز این کنفرانس خبری صحبت چند دقیقه در مورد تاریخی بی عدالتی علیه سیاه پوستان توسط ماموران پلیس و جامعه به طور کلی.

"هیچ شادی وجود دارد در این اتاق با داشتن این گفتگو" Gipson گفت.

دادستان گفت که بعد از گرفتن متن در مورد افراد جوان "messing با اتومبیل" در محله دیویس دیدم Ruffin اردک پشت یک خانه به عنوان او سوار شده و سپس دیدم نوجوان دوباره به نظر با یک کیسه بر شانه خود دادستان گفت.

نوجوان راه دور به عنوان دیویس متوقف شد به بحث و سپس شروع به در حال اجرا Gipson گفت.

دادستان روایت بدن دوربین شروع می شود که با Davis تعقیب ، افسر تفنگ در دست خود را به عنوان او تعقیب نوجوان برای حدود 30 ثانیه است.

این ویدئو نشان می دهد Ruffin جلوگیری از خم شدن و بلند کردن چیزی Gipson گفت: یک .45 کالیبر هفت تیر. دیویس پس از تساوی سلاح های خود را و خواسته که نوجوانان و رها کردن اسلحه در این ویدئو.

پس از یک شات Ruffin اجرا می شود این ویدئو را قاب و افسر آتش نه بیشتر عکس.

Gipson گفت: Ruffin شد ضربه در پیشانی نشان می دهد که او تبدیل شده بود به سمت افسر هنگامی که او زده بود. Ruffin هرگز از کار اخراج شدند, مقامات گفت.

این فیلم نشان داد که یک تفنگ و یک کیف دستی بر روی زمین در کنار یک خونریزی Ruffin به عنوان افسران با عجله پس از تیراندازی.

"ما نمی توانیم به شما بگویم چه Ruffin نیات شد. اما او مسلح بود. وی با اشاره تفنگ در افسر و او سعی در فرار از افسر" Gipson گفت.

دادستان متوقف بدن فیلم دوربین فقط به عنوان افسران زد تا به Ruffin. فیلم منتشر شده نشان نمی دهد اگر آنها بلافاصله به او کمک های اولیه.

Ruffin خانواده نمی فکر می کنم بود و رادرفورد گفت: او نمی داند.

دیویس همچنان در مرخصی اداری به اداره پلیس بررسی اینکه آیا او شکست هر یک از این سازمان سیاست های کلمبیا رئیس پلیس جست و خیز هالبروک گفت.

"این یک بار سنگین است که او را حمل برای بقیه عمر خود را" هالبروک گفت: از دیویس که برای آژانس کار می کرد برای بیش از چهار سال است. "اگر او ایستاده بود و در اینجا او می گویند این یک تراژدی است."

هالبروک در دفاع از خود آژانس گفت این است که شفاف و پاسخگو و گفت: تا آنجا که او می دانست که در مورد تیراندازی روز پس از Ruffin کشته شد.

"آموزش استثنایی است. آنها حرفه ای است. رفتار آنها با مردم با عزت و احترام. ما ارزش است که حرمت زندگی اولین و مهمترین" هالبروک گفت.

Ruffin تیراندازی آورده شده است تا در چند تظاهرات به مبارزه نژادی و بی عدالتی در کلمبیا با تظاهرکنندگان فریاد می زدند: "عدالت برای جاش!"

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب