برخی از دانشمندان را شگفت زده کرد دفتر بیضی استفاده می شود برای انتشار اولیه داروی ضد ویروسی جزئیات

بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی رسمی می گوید نگرانی بیش از نشت او را مجبور به فاش کردن اطلاعات در Gilead

توسط PATRIS-FUN در 12 اردیبهشت 1399

بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی رسمی می گوید نگرانی بیش از نشت او را مجبور به فاش کردن اطلاعات در Gilead Sciences, Inc.'s داروی آزمایشی remdesivir برای اولین بار در یک علمی دقیق کارآزمایی بالینی برای نشان دادن سود در درمان COVID-19.

نمایشی اعلام شده توسط Dr. Anthony Fauci در دفتر بیضی در روز چهارشنبه باعث نگرانی در میان دانشمندان است که دولت ایالات متحده بود که افزایش امید در مورد کوروناویروس درمان قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات کامل با محققان.

به عنوان یک هشدار مثال از باد بالقوه ارزش درمانی برخی با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار تاییدیه از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان با هیچ مدرکی وجود ندارد که آن کار می کند.

جدیدتر داده ها نشان می دهد که مالاریا درمان ممکن است حمل خطرات قابل توجهی برای برخی از افراد مبتلا به بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) که در حال اجرا است در دادگاه گفت که او در زمان اولین فرصت برای دریافت کلمه است که بیماران مصرف ساختگی درمان یا دارونما تغییر باید به remdesivir به امید بهره گیری از آن است.

سازمان دیده بان l Remsdesivir هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده در کانادا:

این داروی ضد ویروسی remdesivir نشان دادن وعده به عنوان یک COVID-19 درمان در اوایل ایالات متحده بالینی هر چند تحقیقات دیگر دیده نشده و به همان اندازه موفقیت است. 1:59

او ابراز نگرانی کرد که نشت اطلاعات جزئی که منجر به سردرگمی است. از آنجا که کاخ سفید بود و نه برنامه ریزی روزانه ویروس توجیهی Fauci گفت که او دعوت شده بود به انتشار این خبر در یک کنفرانس رسانه های لوئیزیانا با رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز.

"آن را صرفا رانده اخلاقی نگرانی" Fauci به رویترز گفت در یک مصاحبه تلفنی.

"من دوست دارم به صبر کردن برای ارائه آن در یک نشست علمی, اما آن را فقط در کارت زمانی که شما یک وضعیت که در آن نگرانی اخلاقی در مورد دارو به مردم دارونما در غالب مکالمه."

Fauci تمبر پرسش: Bogoch

دکتر اسحاق Bogoch از تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان گفت: CBC اخبار روز پنج شنبه او empathized با روی حیله و تزویر موقعیت دولت آمریکا متخصص در اما گفت که هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده شود.

"من نه ضربه زدن Dr. Anthony Fauci. من درک که وجود دارد این است که یک تعهد اخلاقی به گزارش این یافته ها در زمان واقعی است. آن را فقط ما را در یک موقعیت بسیار دشوار زمانی که شما یکی از جهان ترین بالا مشخصات پزشکان گفت: این خواهد بود که استاندارد مراقبت" گفت: Bogoch.

"در حال حاضر ما خودمان را بپرسید: 'در حال حاضر چیست؟' قرار ما برای قرار دادن تمام بیماران ما که بیمار این دارو? برخی از ما حتی نمی باید دسترسی به این دارو. بنابراین بسیاری از مسائل است."

سازمان دیده بان l 'ما به دنبال یک پیروزی' اما بیشتر داده ها هنوز هم مورد نیاز' Bogoch می گوید:

"ما به دنبال یک پیروزی گفت: دکتر اسحاق Bogoch اما او خو که خوش بینی با اشاره به نیاز به یک نگاه در تمام داده ها و تعیین remdesivir می تواند مورد استفاده قرار گیرد. 7:28

مستقل داده های ایمنی و نظارت بر هیئت مدیره بود که در نگاه اولیه نتایج NIAID دادگاه تعیین می شود آن را ملاقات کرده بود هدف اصلی آن کاهش در بیمارستان باقی می ماند.

روز یکشنبه که اطلاعات منتقل شده در یک کنفرانس تلفنی به دانشمندان در حال مطالعه مواد مخدر در سطح جهان است.

"معنای واقعی کلمه وجود دارد ده ها و ده ها تن از محققان در سراسر جهان" Fauci گفت. "مردم شروع به نشت آن است."

اما او نمی دهد جزئیات که در آن گزارش داده بود که به اشتراک گذاشته.

چند تن از دانشمندان در مصاحبه با رادیو فردا احساس کاخ سفید تنظیم نامناسب به نظر می رسید برای انتشار بسیار پیش بینی دولت بودجه داده های آزمایشی در جلعاد درمانی است.

آنها انتظار داشتند آن ارائه می شود به طور همزمان در یک دقیق انتشار اخبار یک جلسه مطبوعاتی در پزشکی جلسه و یا در یک مجله علمی, اجازه می دهد تا محققان به بررسی اطلاعات.

"من می خواهم برای دیدن اطلاعات کامل'

اطلاعات از آزمایش های مختلف از remdesivir شده است به بیرون درز به رسانه ها در هفته های اخیر. در بیانیه روز چهارشنبه جلعاد گفت: NIAID بسیار پیش بینی دادگاه ملاقات کرده بود هدف اصلی آن داد اما هیچ جزئیات.

داده ها در یک جداگانه NIAID بیانیه پس از Fauci صحبت دقیق نتایج اولیه نشان می دهد که بیمارانی که این دارو تا به حال 31 درصد سریعتر زمان برای بازیابی از کسانی که دارونما, برش, بیمارستان باقی می ماند و توسط چهار روز.

Bogoch تاکید بسیار شرایط خاص که در آن مواد مخدر خواهد بود در نظر گرفته و اگر یافت می شود موثر است.

"این است که واقعا برای افرادی که بیمار هستند و در پایان مریض تر از این طیف در بیمارستان," او گفت:.

دادگاه همچنین نزدیک به نشان دادن دارو به مردم کمک برای زنده ماندن این بیماری اما داده ها کاهش یافت و فقط کوتاه از اهمیت آماری.

"من می خواهم برای دیدن اطلاعات کامل. من می خواهم به درک آمار. من می خواهم به درک سود و خطر است. من می خواهم به درک ساختار و مطالعه همه آن را," دکتر گفت: Steven Nissen ارشد علمی افسر در کلینیک کلیولند.

"من را تشویق کرد از آنچه که من شنیده ام? بله, من را تشویق کرد. اما من می خواهم برای به دست آوردن یک درک کامل از آنچه در اینجا اتفاق افتاده است و نمی توانید آن را از طریق یک فرصت عکس از دفتر بیضی."

نه یک اثر عظیم': کالیفرنیا, دکتر

داده است که جلعاد منتشر شده خود را در آن محاکمه remdesivir جلب توجه کمتر به آن نیست مقایسه نتایج بین کسانی که به دریافت درمان و کسانی که نمی.

نتایج حاصل از سومین مطالعه در چین نشان می دهد remdesivir موفق به کمک به COVID-19 بيمار منتشر شده در مجله پزشکی لانست پس از بررسی توسط همکار گروه از دانشمندان است.

"تنها چیزی که من قطع کلاه من و که منفی بود, گفت:" دکتر اریک Topol مدیر و بنیانگذار موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه در لا جللا کالیفرنیا.

گوش دادن l 'ما می خواهیم مطمئن شوید که ما خلق و خوی است که شور و شوق'

یک داروی ضد ویروسی بودن آزمایش در ایالات متحده نزدیک ما آمده ایم برای پیدا کردن یک درمان موثر برای COVID-19 می گوید: بیماری های عفونی پزشک متخصص دکتر تیم Lahey — اما او می گوید: ما نباید اجازه دهید هیجان ما را در راه دقیق علم است. 6:33

او unimpressed remdesivir را متوسطی بهره مند شوند.

"این انتظار می رود عظیم اثر" Topol گفت. "آن را به وضوح ندارد که."

در دفتر بیضی اخبار کنفرانس Fauci در مقایسه با یافته های این مطالعه به AZT اولین دارو برای نشان دادن هر گونه سود در برابر HIV دهه پیش.

"ما می دانیم که ناقص مواد مخدر است. این اولین گام" Fauci گفت: در مصاحبه.

"شبیه به AZT, [remdesivir است] اولین گام کودک نسبت به آنچه که امیدوارم خواهد شد تعدادی از بهتر مواد مخدر است که خواهد آمد و قادر به درمان مردم با COVID-19."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن