مقتدر به اتهام رابطه جنسی کاسب: که Ghislaine ماکسول?

او هنگامی که نان از بالا جامعه graced جلد تلخیص مجلات و دعوت شد به بزرگترین وقایع در بریتانیا. در حال حاضر 58

توسط PATRIS-FUN در 26 تیر 1399

او هنگامی که نان از بالا جامعه graced جلد تلخیص مجلات و دعوت شد به بزرگترین وقایع در بریتانیا.

در حال حاضر 58 ساله Ghislaine ماکسول مواجه است اتهامات او کمک کرد تا جذب دختران مورد آزار قرار گرفته توسط محکوم مجرم جنسی جفری اپستین که سال گذشته درگذشت.

ظاهر می شود از طریق لینک ویدئو در نیویورک دادگاه سه شنبه ماکسول — در یک دشت قهوه ای تی شرت امضای او کوتاه در حال حاضر و به عقب کشیده در مستی — رد شد به قید وثیقه پس از شفاعت گناه نیست برای شش جنایتکار می شمارد; چهار مربوط به حمل و نقل افراد زیر سن قانونی برای تجاوز جنسی و دو برای دروغ.

قاضی حکومت ثروتمند مقتدر — که دارای آمریکایی و فرانسوی و انگلیسی شهروندی — یک پرواز خطر است.

"Ghislaine ماکسول است که به سرعت تبدیل شدن به بدنام ترین بدنام زن در جامعه" گفت: اندرو پیرس یک مشاور ویرایشگر برای ایمیل های روزانه در لندن که گزارش شده در جامعه بالا در بریتانیا برای چند دهه.

"او دوست دارد که در مورد صحبت کردیم اما او نمی خواست به صحبت در این راه است."

ماکسول تماشای یک مسابقه فوتبال با پدرش رابرت در سال 1984. (گتی ایماژ)

ماکسول به دنیا آمده بود امتیاز — دختر انگلیسی, روزنامه نجیب زاده رابرت ماکسول.

پیرس می گوید: او اغلب در کنار او و گفته شده است که شده است خود را مورد علاقه کودک است.

"که درهای بسیاری را برای او به خاطر روزنامه صاحبان هنوز هم مردم از نفوذ قابل توجهی در این کشور فقط فکر می کنم از روپرت مرداک گفت:" پیرس "او خواهد بود به طور منظم در مراسم در کاخ باکینگهام به عنوان مثال."

رابرت ماکسول در سال 1991 درگذشت. بدن او پیدا شد شناور در اقیانوس اطلس پس از آن معتقد بودند او سقوط کردن قایق بادبانی خود بود که نام خود را برای, دختر, خانم Ghislaine. شرایط اطراف مرگ او نامشخص باقی می ماند.

در زمان امپراطوری رسانه ای شد و در آستانه فروپاشی مالی و کشف شد که او تا به حال سرقت صدها میلیون دلار از صندوق بازنشستگی کارکنان سعی کنید به آن را ذخیره کنید. خانواده باقی مانده بود عملا ورشکسته.

ماکسول و جفری اپستاین در نیویورک در سال 2005. (پاتریک McMullan از طریق گتی تصویر)

"این قطعا یک لحظه ای سرنوشت ساز در زندگی خود می گوید:" نایجل Cawthorne نویسنده شاهزاده اندرو: اپستاین و کاخ یک کتاب که به نظر می رسد در ارتباط بین اپستاین و شاهزاده از جمله ماکسول ارتباط با آنها.

Cawthorne می گوید: پس از مرگ پدرش ماکسول چپ لندن با متوسط صندوق و به نیویورک نقل مکان کرد جایی که او به ملاقات اپستاین.

"او دوستانه با اپستاین و به نظر می رسید که زندگی فوق العاده لوکس و شیوه زندگی — احتمالا در پول" Cawthorne گفت.

از طریق سال زن و شوهر, اجتماعی, با امثال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و شاهزاده اندرو.

Cawthorne می گوید ماکسول خوب بود دوستان با شاهزاده. "او واقعا پشتیبانی خود را در طول زمان پس از درگذشت پدر به همین دلیل است که آنها خیلی نزدیک" او گفت:.

اندرو شده است درگیر در اتهامات مربوط به جفت. یکی از اپستین شاکیان ویرجینیا Guiffre می گوید او مجبور شد با ماکسول برای داشتن رابطه جنسی با شاهزاده زمانی که او 17 سال داشت. اندرو را انکار اتهامات.

ماکسول به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو در طول وثیقه شنوایی در نیویورک روز سه شنبه در این دادگاه طرح. (رویترز)

فعال و روزنامه نگار Conchita Sarnoff سفر در همان محافل اجتماعی به عنوان ماکسول و اپستاین — dating back to the '90s. او می گوید: او حتی بازدید به خانه فلوریدا در تعدادی از موارد و جشن سال جدید با جفت.

"آخرین باری که من او را دیدم ما بودند و با هم خندیدن و با رئیس جمهور سابق کلمبیا در Clinton Global initiative," او گفت: از یک رویداد در نیویورک در سال 2005.

Sarnoff است که یک مدافع در برابر قاچاق انسان است. در سال 2008 او در مورد آموخته اپستین 18 ماه حبس دو اتهام خواهان جزئی برای فحشا. او شروع به نگاه کردن به صورت و یک کپی از دستگیری اسناد و مدارک.

Sarnoff می گوید او بلافاصله به نام Maxwell — که در آنها ذکر شده.

"و من گفت:" Ghislaine من نمی دانم اگر شما را دیده اند اسناد و مدارک اما شما نیاز به استخدام بهترین وکیل به دلیل اتهامات جدی و شدید و چند,'" گفت: Sarnoff.

او می گوید: ماکسول واکنش او شوکه. "او فقط بسیار سهل انگار و او گفت: آن را مسخره و او به من گفت در مورد چگونه قربانیان بودند و فقط پس از پول و او از این مسئله جدی است."

Sarnoff افتاد با جفت و تصمیم به نوشتن یک کتاب قاچاق در مورد این تحقیقات که منجر به اپستین 18 ماه حبس در فلوریدا که پس از بحث و تقاضای رسیدگی کند.

اپستاین خودکشی در زندان در ماه اوت سال 2019. او انتظار محاکمه اتهامات جدید است که او از نظر جنسی مورد سوء استفاده ده ها تن از دختران و زنان از سال 2002 تا 2005.

پس اپستاین بازداشت در 2018, Maxwell رفت و به پنهان کردن.

او دستگیر شد و در روز 2 ژوئیه در املاک خود در نیوهمپشایر که او خریداری شده در اواخر سال گذشته تحت یک نام مستعار در یک معامله نقدی.

ماکسول وکلا استدلال می کنند او یک قربانی است و در طول وثیقه جلسه گفت: "او نه هیولا ساخته شده توسط رسانه ها."

دو تن از شاکیان خواسته دادگاه را به نگه داشتن او را بازداشت در حالی که در انتظار محاکمه از جمله آنی کشاورز که گفت: "خطر ماکسول به شمار باید جدی گرفته شود."

"او یک درنده جنسی که مرتب و آزار من و تعداد بی شماری از کودکان و زنان جوان" کشاورز گفت: دادگاه است.

این دادگاه قرار است در ماه ژوئیه 2021. ماکسول چهره حداکثر مجازات از 35 سال در زندان است.

شاهزاده اندرو و ماکسول در Royal Ascot نژاد در سال 2000. با آنها در حال ادوارد دور چپ و کارولین استنلی راست ارل و کنتس از دربی. (تیم گراهام عکس کتابخانه از طریق گتی ایماژ)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن