سنگاپور می بیند بزرگ موج جدید COVID-19 موارد

بانکوک — سنگاپور گزارش داد 942 جدید کروناویروس موارد در روز شنبه یک روز بالا برای کوچک شهر-دولت که تحت فشار ق

توسط PATRIS-FUN در 31 فروردین 1399

بانکوک — سنگاپور گزارش داد 942 جدید کروناویروس موارد در روز شنبه یک روز بالا برای کوچک شهر-دولت که تحت فشار قرار دادند و آن تعداد از عفونت به 5,992 از جمله 11 مرگ و میر.

تعداد موارد در سنگاپور بیش از دو برابر شده طی هفته گذشته در میان یک انفجار از عفونت در میان کارگران خارجی اقامت در خوابگاه شلوغ. این گروه در حال حاضر باعث می شود تا حدود 60% از سنگاپور موارد است.

نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: آن زمان برای شکستن زنجیره انتقال در خوابگاه. او نوشت: در Facebook که اکثریت قریب به اتفاق موارد در میان کارگران مهاجر بودند خفیف به عنوان کارگران جوان هستند. اگر چه موارد در خوابگاه در حال انتظار برای ادامه به افزایش در میان مداوم ویروس, تست لی گفت: دولت در حال ساخت تا آن مراقبت های بهداشتی و انزوا امکانات بار مسئولیت رسیدگی به.

بیش از 200 ، 000 کارگران مهاجر از بنگلادش و هند و دیگر کشورهای آسیایی زندگی در خوابگاه در سنگاپور که تا 20 نفر در هر اتاق با امکانات مشترک است. ده ها هزار نفر از کارگران شده اند قرنطینه در خوابگاه خود را در حالی که بعضی از آنها منتقل شده است و به مکان های امن تر برای کاهش ازدحام.

لی گفت: وجود نشانه های اولیه که در سنگاپور جزئی مستند تا مه 4 است کمک به تعداد موارد جدید پایین. اما او گفت که دولت نگران است, hidden موارد در گردش در جامعه و خواست شهروندان به انجام بخشی خود را.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن