سیمون Biles خرد کردن این گرانش-هجوم خرک حرکت کافی است تا توده ها تلنگر

شش ماه پیش از سال 2020 المپیک سیمون Biles است با تمرکز بر برخی بر برخی از خرک حرکت می کند. جهان ژیمناستیک قهر

توسط PATRIS-FUN در 15 بهمن 1398

شش ماه پیش از سال 2020 المپیک سیمون Biles است با تمرکز بر برخی بر برخی از خرک حرکت می کند.

جهان ژیمناستیک قهرمان نوشته شده تصویری از آخرین شاهکار در روز دوشنبه, به, توییتر, کلیپ نمایشگاه یک حرکت است که طرفداران به رسمیت شناخته شده به عنوان دو پیک yurchenko. و یا شما می دانید به اندازه کافی کوه در می رم و چرخش به ترک میانگین بیننده کمی سرگیجه.

"2020" او زیر نویس این پست همراه با یک سری از چشم emojis.

در ساخته شده-برای-انگیزه قطعه او چرخه را از طریق هر حرکت را با دقت و در نهایت نزولی به یک گودال از نرم قرمز-فوم مانند آجر.

گرانش ؟ هرگز از آن شنیده می شود ، دقت? بله. سرعت ؟ البته. یک استواری dismount برای او الهام بخش طرفداران ؟ که بیش از حد.

البته او high-flying high-spirited عملکرد نمی تواند دور بماند. مردم در سراسر رسانه های اجتماعی به طور کامل تحت تاثیر قرار — آه و در حرکت آهسته آن را حتی بیشتر مسحور.

فقط در پاییز گذشته Biles خرد قهرمانی جهان در اشتوتگارت آلمان که در آن او تزئین ترین ژیمناست در مسابقات قهرمانی' تاریخچه (او بریده پنج مدال طلا در سال 2019 رویداد به تنهایی). و با توجه به اینکه او شده است و حد عالی رساندن حرکت او پس از گرفتن چهار مدال طلا در ریو این باید یکی دیگر از بنر سال است.

شاید او گفت: آن را بهترین در ماه دسامبر با این طلا-استاندارد Instagram عنوان: "من بعد از اوسین بولت یا مایکل فلپس. من اولین سیمون Biles."

هیچ نهفته است شناسایی شده است.

نوشتن به اشلی هافمن در Ashley.Hoffman@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب