تیراندازی در شیکاگو کشتن 3 کودکان بیش از آخر هفته به عنوان پلیس بپرسید برای کمک به

(شیکاگو) — تیراندازی در شیکاگو بیش از آخر هفته را ترک کرده اند سه فرزند مرده از جمله 10 ساله دختر که زده شد د

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

(شیکاگو) — تیراندازی در شیکاگو بیش از آخر هفته را ترک کرده اند سه فرزند مرده از جمله 10 ساله دختر که زده شد در سر یک گلوله ولگرد که از طریق یک پنجره.

شنبه شب مرگ در میان حداقل 10 تیر مرگ و میر پس از جمعه شب که دنبال مرگبار روز پدر آخر هفته و نگرانی های تازه در مورد خشونت در تابستان پیش رو است.

در اوایل روز سه شنبه (1-year-old boy کشته شد و مادرش را مجروح زمانی که یک فرد مسلح با سلاح و وسیله نقلیه خود را. و 17 سال از درگذشت در بیمارستان پس از او رو به یک درگیری و کسی از کار اخراج شدند عکس.

"درد از دست دادن فرزند هرگز از بین می رود" شهردار لری Lightfoot گفت: روز شنبه در توییتر. "به عنوان یک مادر, من خسته از این مراسم است. من خسته از دفن فرزندان ما.

دفتر او نیست و بلافاصله باید بیشتر نظر یکشنبه.

یک سیل اخیر از تیراندازی در شیکاگو و دیگر شهرستانها داشته اند مقامات در لبه. کارشناسان می گویند غیر از خودکشی تفنگ مرگ و میر در مسیر بالا در سال گذشته است. خبر می آید که آمریکا در برخورد با استرس از coronavirus همه گیر و اقتصادی fallout بخش بیش نژادی دادگستری و پلیس و افزایش احزاب سیاسی انتخابات ریاست جمهوری سال است.

10-سال-دختر مرده در یک بیمارستان پس از تیراندازی در لوگان مربع محله در شمال غربی مرکز شهر حدود 9:40 p. m. به گفته سخنگوی پلیس روبرتو Garduno.

اطلاعات اولیه نشان داد که این تیراندازی از یک گروه از مردان که تا به حال تیراندازی شده است در هر یک از دیگر در بلوک, او گفت:. هیچ کس در بازداشت یکشنبه.

در اوایل روز شنبه در انگلوود محله در این شهر جنوبی به سمت یک 1 سال بود که در پشت یک ماشین رانده شده توسط مادرش را به ضرب گلوله کشته شد وقتی کسی باز آتش از یکی دیگر از ماشین. مادر دچار چراندن زخم به سر. پسر مشخص شد صادقانه A. گاستون.

پلیس گفت: انگیزه این تیراندازی مشخص نیست.

سرپرست David Brown التماس کرد با مردم برای کسی که به جلو آمده و با جزئیات.

"همه ما باید خشم با خشونت ما شاهد در شهر ما" او در بیانیه ای گفت. "این کودک و همه ما ساکنان سزاوار بهتر است. این فقط یک مشکل که انگلوود نیاز به حل کند. این فقط یک مشکل در سمت جنوب و یا در سمت غرب. ما نمی توانیم compartmentalize خشونت است که پاره شدن خانواده ها و جوامع از هم جدا است."

دفتر او نیست و بلافاصله باید بیشتر نظر یکشنبه.

17-year-old, شناخته شده به عنوان Antiwon داگلاس کشته شد حدود 11:30 صبح روز شنبه. پلیس گفت که او به مبارزه و کسی که از جمعیت زیادی که جمع آوری شد و در هومبولت پارک محله در سمت غرب به شهرستان از کار اخراج شدند عکس.

بیش از پدر روز آخر هفته 14 نفر از جمله پنج کودک کشته شدند و بیش از 100 نفر به ضرب گلوله کشته شدند و مارک و این شهر بیشترین تعداد قربانیان تیراندازی در یک آخر هفته این سال است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب