پوسته کاهش سود سهام برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

رویال داچ شل کاهش سود خود و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در روز پنج شنبه در یک مرحله شدید به حفظ پول نقد

توسط PATRIS-FUN در 11 اردیبهشت 1399

رویال داچ شل کاهش سود خود و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در روز پنج شنبه در یک مرحله شدید به حفظ پول نقد به عنوان آن را آماده برای طولانی رکود در تقاضا برای نفت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

انگلیسی-هلندی شرکت انرژی نیز به حالت تعلیق در به اشتراک گذاری buybacks و گفت: این امر به کاهش نفت و گاز خروجی در حدود یک ربع پس از سود خالص خود را تقریبا نصف شده در سه ماه اول سال 2020 به 2.9 میلیارد دلار میلیارد دلار.

این اقدامات جدید همراه با کاهش در هزینه های سرمایه و برنامه ریزی شده کاهش هزینه اعلام کرد در ماه گذشته می تواند صرفه جویی در پوسته تقریبا 30 میلیارد دلار در این سال به کمک آن آب و بحران و آماده سازی برای انتقال به انرژی کم کربن.

"ما در زندگی از طریق یک بحران از عدم قطعیت" مدیر عامل شرکت بن ون Beurden گفت. "اگر ما تا به حال نه کاهش سود ... ما شده اند در سمت چپ و بدون گزینه های به انباشتگی این شرکت برای بهبود و آینده است."

سهام در پوسته تا به حال سقوط 8.2 درصد در لندن عملکرد ضعیفی رقیب BP که گفت این بود که حفظ آن در سه ماهه اول سود سهام.

سود سهام کاهش به 16 سنت

برای سال شل گرفته شده افتخار داشتن هرگز کاهش سود خود و پس از 1940s مقاومت در برابر این حرکت حتی در دوران رکود عمیق در بازار نفت از سال 1980.

برخی از سرمایه گذاران به نام به حال عمده شرکت های نفتی برای شکستن صنعت تابو در سراسر سود سهام به دلیل خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان به جای در نظر گرفتن بدهی بیشتر به حفظ پرداخت.

پوسته گفت: این امر کاهش سود سه ماهه خود را به 16 سنت در هر سهم از 47 سنت که صرفه جویی در این شرکت حدود 10 میلیارد دلار در این سال اگر آن باقی می ماند در آن سطح است. پوسته آخرین تغییر سود خود در آغاز سال 2014 افزایش آن از 45 سنت.

پوسته برای اولین بار از پنج اصطلاح نفت رشته به کاهش سود خود و به دلیل coronavirus بحران است. علاوه بر BP اکسون موبیل نیز گفت: آن را حفظ خواهد کرد در سه ماهه اول سود سهام در حالی که توتال و شورون هنوز گزارش سه ماهه اول نتایج.

"شل سود برش پرتاب کردن دستکش بلند به supermajors. BP, شورون, اکسون موبیل و توتال به دلیل پرداخت $41 میلیارد دلار از سود سهام در سال 2020 گفت:" تام Ellacott یک تحلیلگر در وود مکنزی.

'پاره کردن Band-Aid'

ون Beurden گفت: سود سهام برش بخشی از یک دراز مدت بازنشانی شرکت که همچنین یک بخش اصلی در پوسته را تغییر دور از سوخت های فسیلی است.

شرکت های نفت و گاز را تحت فشار بیشتری از سرمایه گذاران نگران تغییر آب و هوا و پوسته این ماه گذاشته در این بخش گسترده ترین استراتژی در عین حال به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050.

"پاره کردن Band-Aid همیشه لطمه می زند اما اگر Royal Dutch Shell حرکت امروز اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای انرژی های جایگزین سرمایه گذاری و تسهیل و کاهش هزینه ها از سهام آن می تواند فقط آنچه را که شرکت نیاز به اطمینان حاصل شود آن را در دراز مدت سلامت" گفت: Tal Lomnitzer ارشد سرمایه گذاری و مدیریت در Janus هندرسون سرمایه گذاران.

وود مکنزی گفت: قطع به معنای پوسته خواهد بود قادر به تولید پول نقد با نفت در 36 دلار در هر بشکه کاهش از $51 قبلا. قیمت نفت خام برنت کاهش یافته است 65 درصد تا کنون این سال و معامله شد و در حدود 25 دلار در هر بشکه در روز پنج شنبه.

پوسته کاهش سود خود و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. (رویترز)

پوسته پرداخت حدود 15 میلیارد دلار در سود سهام سال گذشته ساخت آن را بزرگترین پرداخت کننده سود سهام پس از عربستان سعودی شرکت ملی نفت عربستان آرامکو. سود سهام پرداخت شده توسط Shell و BP در سال گذشته را تشکیل می دهند تقریبا یک چهارم از تمام درآمد سود سهام پرداخت شده توسط شرکت در لندن با معیار شاخص سهام FTSE 100.

رکود اقتصادی جهانی

سال های پس از کاهش هزینه پس از کسب آن از BG گروه برای $53 میلیارد دلار در سال 2016 پوسته قبلا برنامه ریزی شده برای افزایش پرداخت از طریق سود سهام و سهم buybacks برای $125 میلیارد بين 2021 و سال 2025 است.

جهانی تقاضای انرژی می تواند رکود با شش درصد در سال 2020 با توجه به کروناویروس مستندات و محدودیت های مسافرتی در چه خواهد بود بزرگترین انقباض در شرایط مطلق در رکورد آژانس بین المللی انرژی (IEA) گفت: در روز پنج شنبه.

پوسته ماه گذشته گفت: این امر به کاهش هزینه های سرمایه در سال جاری به 20 میلیارد دلار ما در بسیاری از برنامه ریزی در سطح حدود 25 میلیارد دلار و برش اضافی 3 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار کردن هزینه های عملیاتی بیش از 12 ماه آینده.

ون Beurden گفت که او انتظار می رود تاثیر از کاهش تقاضا برای نفت بیشتر می شود شدید در سه ماهه دوم, در حالی که رئیس امور مالی جسیکا Uhl گفت: این شرکت بود که فرح برای عمیق تر و طولانی تر از رکود اقتصادی است که گسترش به 2023.

شل در سه ماهه اول درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران بر اساس یک زمان هزینه لوازم و جز شناسایی اقلام کاهش یافت و 46 درصد از سال قبل به $2.9 میلیارد دلار بالاتر از اجماع در یک تحلیلگر بررسی ارائه شده توسط صدف.

این شرکت گفت: این کاهش فعالیت در آن پالایش کسب و کار تا 40 درصد و انتظار برای کاهش تولید نفت و گاز در سه ماهه دوم به بین 1.75 میلیون و 2.25 میلیون بشکه معادل نفت در روز (boed) از 2.7 میلیون boed در سه ماهه اول. پوسته گفت: انتظار می رود این کاهش به طور دائم و آن را هنوز هم سرمایه گذاری در پروژه هاي نفت و گاز.

پوسته بزرگترین سوخت خرده فروش با 45,000 پر کردن ایستگاه گفت: فروش سوخت می تواند به سقوط تا 54 درصد در سه ماهه دوم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن