Shake Shack بازگشت کل مبلغ 10 میلیون چک برنامه حفاظت از وام

به عنوان رمان coronavirus دولتی در چین در اواخر سال گذشته بیش از یک دوجین محققان آمریکایی پزشکان و مقامات بهد

توسط PATRIS-FUN در 1 اردیبهشت 1399

به عنوان رمان coronavirus دولتی در چین در اواخر سال گذشته بیش از یک دوجین محققان آمریکایی پزشکان و مقامات بهداشت عمومی مشغول به کار بودند در سازمان جهانی بهداشت ژنو ستاد رله به عقب در زمان واقعی اطلاعات در مورد ویروس ها و گسترش آن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چند ایالات متحده و مقامات بین المللی گفت: واشنگتن پست.

رئیس جمهور تهمت متهم کرده است که سازمان ملل متحد آژانس بهداشت به وضوح برقراری ارتباط اولیه در چگونه یک تهدید COVID-19 coronavirus همه گیر شد و در تلاش برای محافظت از چین است. هفته گذشته گفت: آمریکا توقف کمک های مالی به این که رفتار و بررسی "بررسی که نقش مهمی در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus."

Caitlin Oakley سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) تایید به پست که در ژانویه 16 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کارکنان بودند که "کار بر روی برنامه های مختلفی از جمله COVID-19 و ابولا." او اضافه کرد که "فقط به خاطر اینکه شما آمریکایی ها تعبیه شده که در ارائه کمک های فنی تغییر نمی کند و اطلاعات شما در حال گرفتن از کسی که رهبری است. ما آموخته اند که در حال حاضر که اطلاعات نادرست بود و با اتکا بیش از حد به شدت در چین است."

مقامات گفت: پست است که از آغاز شیوع کروناویروس, CDC کارکنان مشورت با آنها که همتایان در بیماری که CDC جهانی بیماری تشخیص عملیات مدیر مرکز ری آرتور شرکت در روزانه "حادثه مدیریت" تماس های اطلاعات gleaned از که مقامات. که اطلاعات فرستاده شده به HHS از طریق تماس های تلفنی و کتبی گزارش یک مقام گفت.

اطلاعات حساس از جمله جزئیات بیشتر در مورد اقدامات این است که برنامه ریزی در نظر گرفتن به اشتراک گذاشته شده در یک مرکز امن در CDC ستاد در آتلانتا و رسمی گفت: پستبا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در میان کسانی که دریافت به روز رسانی در اوایل روز از وقوع. ادامه مطلب در واشنگتن پست. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب