جدی فکر سیاسی, هیجان انگیز آخرین چیزی که او می خواست باعث می شود مخاطبان آن کار بیش از حد سخت

آخرین چیزی که او می خواست Dee Rees' اقتباس از جوآن Didion 1996 رمان است که چنین بلند پروازانه قطعه کار است که

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

آخرین چیزی که او می خواست Dee Rees' اقتباس از جوآن Didion 1996 رمان است که چنین بلند پروازانه قطعه کار است که آن را سخت بدانید که در آن برای شروع با آن: آن هاتاوی ستاره ها به عنوان النا مک ماهون یک دنده خبرنگار که به عنوان فیلم باز می شود که dodging گلوله در سال 1982 ال سالوادور. او و همکار (با بازی Rosie Perez) به سختی فرار با زندگی خود را. اما هنگامی که او پشت در خانه در واشنگتن النا می خواهد چیزی بیش از رسیدن به آمریکای مرکزی و به دنبال یک داستان او فقط شروع به سر و گوش آب ردیابی ایالات متحده مشارکت با نیکاراگوئه گروه های شورشی. به او ترس او editor می فرستد و او را در مبارزات انتخاباتی به پوشش رونالد ریگان 1984 پیشنهاد انتخاب مجدد او نقص از این یکنواخت و خسته کننده روال واگذاری هنگامی که او تا حدودی addled پدر ریچارد (ویلم دافو) یک ویلر-فروشنده در سایه خط از کار می افتد و بیمار می پرسد برای کمک به او در ساخت یکی از آخرین معامله خواهد کرد که او را تا به راحتی برای بقیه عمر خود را.

النا هیچ ایده چه چیزی او را به هر چند آن را به تدریج روشن می شود که ریچارد "معامله" وجوش با یک داستان بزرگ او شده است امید به دنبال. در حال حاضر و پس از آن نرم و صاف کردن, مرموز, دولت مرد در یک دست کت و شلوار (بن افلک) ورقه به داستان. او دوست یا دشمن ؟ در ضمن النا کشیده است بیشتر و عمیق تر به بررسی که خطرناک تر می شود به عنوان دقیقه تیک تیک.

اگر شما خودتان را کاملا از دست رفته در وسط آخرین چیزی که او می خواست که در حال حاضر در جریان Netflix بکشد که احتمالا طراحی شده توسط: ریس که co-نوشت: این فیلمنامه با مارکو Villalobos می خواهد ما را به حدس زدن و لحظاتی وجود دارد که ما نمی توانیم مطمئن شوید که از آنچه که ما در حال دیدن و یا در سمت چپ تعجب که چرا النا نظر می رسد عجیب و clueless در مورد خطر او را در. بسیاری از جزئیات شما سوالی در مورد پاسخ داده خواهد شد در این فیلم چند دقیقه در یک نفس wrap-up. اما آخرین چیزی که او می خواست به نظر می رسد پس گرفته و آن را ریزه کاری است که آن را مدیریت تنها به سفر خود را. ریس—که آخرین ویژگی فوق العاده 2017, درام, Mudbound—دارای ایده های بسیار و او از ترس به چالش مخاطب او. اما حتی اگر پیچیدگی آخرین چیزی که او می خواست عمدی است, شما ممکن است خودتان حسرت برای وضوح بیشتر فقط برخی از جامد موضوعات به چسبیدن به عنوان شما پیمودن طریق تودرتو طرح.

هاتاوی خوب است در بازی تاکید و وسواس: چیزی وجود دارد quivery و عصبی در مورد النا, به عنوان اگر او را پاره پاره بین زندگی در دنیای واقعی و در دیگری بیشتر اغوا کننده یک dreamworld از جاه طلبی و روزنامه نگاری عدالت. در عین حال شما فقط نگه داشتن بدونم: اینکه دقیقا چه چیزی است که او پس از, و چرا? بارها و بارها در این داستان او با فرار از آنچه باید باشد مرگ حتمی است. شما شروع به تعجب می کنم که شانس او در حال رفتن به اجرا. و زمانی که شما می دانید که آیا آن را می کند یا نه آن را بیش از حد دیر است. آخرین چیزی که او می خواست باعث می شود نوعی از حس در پایان. اما از طریق آن طولانی و سنگین وسط تعهد است—و نه حتی جدی فکر سیاسی, هیجان انگیز مانند این یکی باید خیلی احساس مانند یک تکلیف.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن