سئول شهردار مرگ باعث همدردی سوالات خود را اعمال

مرگ ناگهانی سئول شهردار بنا به گزارش دخیل در آزار و اذیت جنسی شکایت کرده است ناشی از غلیان احساسات عمومی همدرد

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

مرگ ناگهانی سئول شهردار بنا به گزارش دخیل در آزار و اذیت جنسی شکایت کرده است ناشی از غلیان احساسات عمومی همدردی و حتی آن را به عنوان پرسش در مورد یک مرد که ساخته شده کار خود را به عنوان یک اصلاح فکر سیاستمدار و خود توصیف فمینیستی.

پارک برنده-به زودی مرده پیدا شد بر روی یک تپه پوشیده شده از درخت در شمال سئول در اوایل روز شنبه حدود هفت ساعت پس از دختر خود را به پلیس گزارش او در سمت چپ او یک "را مانند" کلامی پیام و سپس سمت چپ خود را در خانه. مقامات راه اندازی عظیم جستجو برای 64 ساله پارک قبل از نجات سگ یافت می شود بدن خود را.

پلیس گفت: هیچ نشانه ای از بازی ناپاک در سایت اگر آنها حاضر به افشای علت مرگ است. در صبح روز جمعه سئول مقامات گفته بودند افشای آنچه که آنها به نام پارک "را" در بر داشت در محل اقامت خود را به درخواست خانواده اش.

"من احساس می کنم متاسفم برای همه. من از هر کس که با من در زندگی من" توجه نشان داده شده در تلویزیون گفت. آن را ادامه داد و با یک درخواست که او باقی مانده بود سوزانده و در اطراف پراکنده پدر و مادر خود گور.

پارک بزرگ بود رقم در کره جنوبی سیاست است. به عنوان یک سابق وکیل حقوق بشر پارک led دو از کره جنوبی تاثیر گذار ترین گروه های مدنی و شهردار سئول پایتخت کره جنوبی شهرستان با 10 میلیون نفر از سال 2011 است. او به طور گسترده ای به عنوان یک لیبرال پیشرو نامزد برای ریاست جمهوری و زمانی که سیاسی خود را متحد و رئیس جمهور فعلی مون جائه-در هر دوره پنج ساله به پایان می رسد در سال 2022.

مرگ او شوکه بسیاری از.

عزاداران رسیدن به تسلیت در دانشگاه ملی سئول در بیمارستان جمعه که در آن یک سالن مراسم تشییع جنازه در اواخر شهردار سئول پارک برنده-به زودی تاسیس شد. (Ahn Young-joon/آسوشیتد پرس)

هواداران خود را wailed و فریاد شعارهایی مانند "ما شما را دوست دارم" و "با عرض پوزش" زمانی که بدن خود را وارد سئول بیمارستان. نام او محبوب ترین واژه جستجو در پورتال اصلی سایت و تسلیت پیام آب گرفتگی رسانه های اجتماعی. در یک برنامه تلویزیونی صبح جمعه یک روزنامه نگار فشرد و نمی تواند ادامه دهد صحبت کردن در مورد پارک.

"من واقعا احترام او ... من امیدوارم که او می تواند به تحقق تمام رویاهای خود را در بهشت" Kim Young-hyun, 48, یک صاحب کسب و کار کوچک گفت: در نزدیکی سئول شهرستان سالن.

اما ضد پارک احساسات نیز فوران در بحبوحه گزارش های رسانه ها که یکی از دبیران زن شکایت کرده و با پلیس در شب چهارشنبه بیش اتهام آزار و اذیت جنسی بیش از یک دوره طولانی. پلیس تنها تایید کرد که شکایت علیه پارک شده بود واصل اما ذکر مسائل مربوط به حریم خصوصی در امتناع از استادانه درست شده از جمله در مورد اینکه آیا این شکایت بود در مورد رفتار های جنسی.

برخی از منتقدان سوال تصویر یک مرد است که به تصویر کشیده شده خود را به عنوان "فمینیست شهردار" اختصاص داده شده به برابری جنسیتی و آوازی حامی "من بیش از حد" جنبش است.

در طول روز خود را به عنوان یک وکیل حقوق بشر پارک برنده کره جنوبی برای اولین بار آزار جنسی محکومیت در سال 1998 پس از یک سال نبرد قانونی که در آن او نشان داده یک دانشگاه ملی سئول دستیار تحقیق که متهم به یک استاد از پیشرفت های جنسی و اخراج او و پس از او آنها را رد کرد.

به عنوان شهردار او منصوب مشاور ویژه در برابری جنسیتی مسائل و معرفی سیاست در طراحی امن تر از محیط های شهری برای زنان و ارائه مسکن ارزان قیمت برای کار زنان مجرد.

"هر کس یادبود مرحوم بدون صحبت کردن در مورد درد زن قربانی را حمل برای تمام زندگی" یو چانگ سئون یک مسئله اجتماعی مفسر نوشت: در Facebook. "من نگران هستم که او می تواند قفل شده است و در تروما از احساس او کسی کشته. ... من می خواهم به او بگویم که " شما نمی هر چیزی اشتباه است."'

مقامات از Seoul Metropolitan Government نشان می دهد توجه داشته باشید راست مرحوم شهردار سئول پارک برنده-به زودی در بیمارستانی در سئول در روز جمعه. شهردار سمت چپ توجه داشته باشید گفت: او احساس "با عرض پوزش به همه مردم است." (Im Hwa-جوان/Yonhap/آسوشیتد پرس)

استاد Yi Han Sang در کره جنوبی دانشگاه با انتقاد از سئول دولت شهرستان برای برنامه ریزی برای ایجاد یک عزاداری منطقه در نزدیکی آن ساختمان و استفاده از رسمی بودجه برای پارک های مراسم تشییع جنازه برای هفته آینده. او گفت دولت در شهرستان باید توقف عمل می کند که می تواند کمک کند تا منجر به انتقاد از قربانی و تمرکز بر فکر کردن در مورد چگونه برای محافظت از خود و پیدا کردن حقیقت در مورد اتهام.

وجود دارد نگرانی که عزاداری برای پارک می تواند منجر به انتقاد از قربانی ادعا که شناسایی شده است و تا حد زیادی ناشناخته است.

وقتی Lee Hae-چان رهبر حاکم حزب لیبرال دموکرات در بازدید از این بیمارستان سئول به پرداخت جهات به پارک یک همکار عضو حزب او مواجه روزنامه نگاران یکی از آنها پرسید: در مورد نحوه رسیدگی به اتهامات آزار و اذیت. لی بدحجابی روزنامه نگار برای پرسیدن یک "بی ادب" سوال است که او گفت: نباید مطرح شده در آن محل است.

هر چند حقوق زنان را به تدریج بهبود یافته در سال های اخیر کره جنوبی تا حد زیادی باقی مانده است یک مرد-محور جامعه است. این #MeToo جنبش آغاز شد که در سال 2018 در کره جنوبی سرنگون بسیاری از مشاهیر مرد اما زنانی که تا به حال مطرح شده اتهامات گاهی اوقات با آن مواجه قوی آنلاین حملات و دیگر واکنش از حامیان ادعا معتادان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن