سنسور. Cory Booker و کامالا هریس عاطفی تماس در برامدگی لبه طبقات سنگ پل اجازه می دهد تا ضد مجازات لایحه به تصویب

(واشنگتن) — سنا بن بست بیش از به طور گسترده ای مورد حمایت لایحه به تعیین مجازات به عنوان یک فدرال جرم و جنایت

توسط PATRIS-FUN در 16 خرداد 1399

(واشنگتن) — سنا بن بست بیش از به طور گسترده ای مورد حمایت لایحه به تعیین مجازات به عنوان یک فدرال جرم و جنایت نفرت پخته بیش از روز پنج شنبه در یک بحث عاطفی بازیگران در برابر یک پس زمینه از اعتراضات گسترده بیش از رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار.

احساسات خام مشهود بود به عنوان سناتور. برامدگی لبه طبقات سنگ پل — که به تنهایی برگزاری این لایحه با وجود اجازه آن را پاس سال گذشته — به دنبال تغییرات در این قانون به عنوان یک شرط اجازه می دهد آن را به تصویب.

اما آمریکا و دو حزب دموکرات, Cory Booker از نیوجرسی و کامالا هریس کالیفرنیا اعتراض کرد و گفت این اقدام باید با تصویب عنوان شده است. بحث رخ داده است به عنوان یک یادبود در حال وقوع بود برای جورج فلوید, یک, مینیاپولیس, مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا نه دقیقه جرقه این تظاهرات که تکان ملت است.

قانونی تلاش برای مجازات فدرال نفرت جرم و مجازات به زندگی در زندان می آید 65 سال پس از 14 سال امت تا بدون محاکمه اعدام شد در می سی سی پی است و ده ها تن از شکست تلاش برای تصویب ضد مجازات قانون.

سنا به اتفاق آرا به تصویب تقریبا یکسان قانون در سال گذشته است. خانه و سپس تصویب آن توسط یک جارو 410-4 رای در فوریه تغییر نام داد اما این قانون برای Till — تنها تغییر است که بازگشت این اندازه گیری به سنا.

"سیاه و سفید زندگی شده اند جدی گرفته شود به عنوان انسان کامل و شایسته کرامت و آن را باید نه نیاز به نقص عضو و یا شکنجه به منظور برای ما به رسمیت شناختن یک مجازات که ما آن را ببینید" گفت: هریس.

پل که دارای سابقه rankling همکاران با کاهش صورتحساب گفت: این قانون پیش نویس بیش از حد گسترده است و می تواند تعریف جزئی ضرب و جرح به عنوان مجازات. او همچنین اشاره کرد که قتل کسی که به خاطر نژاد خود را در حال حاضر یک جنایت نفرت. او گفت: "سنا باید اصلاحات دیگر مانند کاهش "واجد شرایط ایمنی" قوانین محافظت از افسران پلیس از شکایت کرد.

"به جای در نظر گرفتن یک خوب نیت اما نمادین لایحه سنا می تواند بلافاصله نظر پرداختن واجد شرایط ایمنی و پایان دادن به پلیس نظامی" پل گفت. او به دنبال ارائه یک اصلاحیه برای تضعیف اندازه گیری و بوکر آن مسدود شده است.

این درگیری تا به حال نگه داشته شده است نسبتا آرام به عنوان بوکر و پل به دنبال یک توافق است اما گزارش های رسانه ها به تازگی ثابت پل به عنوان دلیل این اقدام متوقف شده است.

"به من بگو دیگر زمانی که 500 کنگره مردم دموکرات ها و جمهوری خواهان و عضو مجلس نمایندگان و سناتور ها با هم می آیند در یک گروه کر از اعتقاد و بگو در حال حاضر هم در آمریکا که ما را محکوم تاریک تاریخ گذشته ما و در واقع عبور ضد مجازات قانون'" بوکر گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب