سناتور Tammy Duckworth: سیاه و سفید ما اعضای سزاوار بهتر از پایگاه های نظامی به نام بعد از مؤتلفه افسران

جان براون Gordon نداشت آمریکایی قهرمان. یک برده-مالک و شایعه بزرگ اژدها از Ku Klux Klan, گوردون خیانت به ملت

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

جان براون Gordon نداشت آمریکایی قهرمان.

یک برده-مالک و شایعه بزرگ اژدها از Ku Klux Klan, گوردون خیانت به ملت خود خدمت به عنوان یک مؤتلفه به طور کلی در طول جنگ و پس از آن با استفاده از موقعیت خود در میان گرجستان نخبگان به استوک سیتی سفید برتری طولانی پس از آخرین گلوله جنگ شده بود از کار اخراج شدند.

و امروز ارتش ایالات متحده است که او در زمان دست به اسلحه در برابر همچنان به افتخار حافظه خود را.

واقع در نیمه راه میان دشت و آتلانتا فورت گوردون ارتش پایگاه آموزشی برای سربازان آمریکایی که قسم خورده ام سوگند به دفاع از قانون اساسی در برابر تمام دشمنان ایالات متحده آمریکا—یک دسته که شامل مرد که نام گچ بری بر روی پایه را در مقابل دروازه.

اما آن را نه فقط در فورت گوردون. در مجموع وجود دارد 10 ارتش آمریکا پایگاه های نام بعد از مؤتلفه افسران منجر به طنز مشمئز کننده است که ما خواسته ایم نسل از اعضای به آموزش در پایگاه های جشن خائن که سعی در نگه داشتن اجداد خود در زنجیر. زمانی که من تازه شروع زندگی حرفه ای من در ارتش من آموزش دیده در یکی از این پایگاه فورت Rucker هر چند من فکر نمی کنم به اندازه کافی در مورد تاریخ پشت این نام در آن زمان است.

آن است که طولانی گذشته زمان برای تغییر است.

در این لحظه از ملی, حساب, با, درد, سیاه و سفید آمریکایی ها احساس گذاشته لخت برای همه برای دیدن—زمانی که مسالمت آمیز معترضان در معرض خطر پارگی تانک برای جسارت به می گویند که یک مرد سیاه و سفید زندگی اهمیت—آن است که در هر یک از ما به فشار بر انگیختن و حتی ما را بکشید ملت نزدیک تر به زندگی می کنند تا به سخنان ما تعهد و وفاداری: که در این جمهوری وجود دارد آزادی و عدالت برای همه.

دستیابی به اتحاد کامل تر بنیانگذاران ما به خواب نیاز, سیستمیک, تغییرات ساختاری. بسیاری از این تغییرات ممکن است آسان. اما راه حل های دیگر بسیار واضح و بسیار ساده است که این واقعیت است که آنها در حال حاضر انجام شده است از اثبات است چگونه حاضر کشور ما شده است به چشم پوشی از بی عدالتی سیاه آمریکایی ها هر روز.

یکی از این گام رو به جلو است به اطمینان حاصل شود که نیروهای مسلح ما بخواهید برای محافظت از ما را از دشمنان خارجی و داخلی نیست و ادای احترام به کسانی که همان دشمنان است. این بدان معناست که تغییر نام این 10 پایگاه rechristening آنها را با اسامی 10 از بسیاری قهرمانانه نیروهای تنوع در تاریخ ما که در دفاع از این ملت تا شجاعانه حتی به عنوان ملت ما درمان آنها خیلی ضعیف است. ما باید rededicate این پایگاه با امثال تاسکیگی سربازان و سربازان بوفالو یا در مورد فورت Rucker ارتش حمل و نقل هوایی مرکز re-اختصاص آن به یک servicemember که در واقع با دریافت یک مدال افتخار برای هلیکوپتر عملیات مانند رادنی یانو. و سپس ما همچنین باید اطمینان حاصل شود که شاخه های باقی مانده که هنوز هم به نحوی هنوز ممنوع نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم باید به دنبال تفنگداران دریایی و نیروی دریایی را با سرب در انجام این کار است.

به عنوان یک موسسه است که به خود می بالد در حال نهایی شایسته سالاری نظامی ما موظف است برای جلوگیری از ارج نهادن به کسانی که بر این باور است که یک فرد را به ارزش تعریف شده توسط سایه پوست خود را در مورد تجزیه طلبی که تصمیم برای به دست آوردن برچسب خائن به جای از دست دادن برچسب و از مالک.

این نیست در مورد تلاش برای "پاک کردن" تاریخچه رغم آنچه که برخی از جمله رئیس جمهور ممکن است ادعا می کنند. مانند بسیاری از خانواده های دیگر زندگی در ویرجینیا در زمان جنگ خانواده من بیش از حد بود تقسیم کردن یک تاریخی خط گسل با برخی از اجداد من مبارزه برای شمال و دیگران برای جنوب. این مهم است که ما به یاد داشته باشید تاریخ ما بنابراین ما می تواند درس هایی که به ما کمک خواهد کرد جلوگیری از تبدیل کردن همان گوشه های تاریک دوباره. اما به خاطر سپردن تاریخ ما به این معنا نیست دفاع از کسانی که در دفاع از برده داری—درس تهمت را به خوبی به یاد داشته باشید دفعه بعد که او را تهدید به وتو افزایش دستمزد برای نیروهای ما بیش از این مسئله بسیار.

تغییر نام این پایگاه و پایان دادن به نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم نیست فقط راه راست را به خاطر ما هویت ملی آن را در مسیر درست برای امنیت ملی ما بیش از حد. در نظامی واحد انسجام است که اغلب تفاوت بین مرگ و زندگی است. قطعا آن را برای من بود روز در عراق که یک شات از دشمن نزدیک به کشته شدن من قبل از رفقا من کشیده من به ایمنی و همان درست بوده است برای تعداد بی شماری از دیگر اعضای پس از جورج واشنگتن عبور دلاور.

به عنوان فرمانده دریایی سپاه نوشت که توضیح میدهد چرا USMC خواهد ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم از جمله نمادهای خطر شکستگی را "انسجام است که مبارزه با خواسته." رفتن به توصیف دریایی سپاه به عنوان "منحصر به فرد قادر به warfighting تیم که اعضای آن از تمام جنبه های زندگی و عمل باید side-by-side" او می گوید که این پرچم "نشان داده این قدرت برای شعله ور کردن احساسات را بدست آورد. من نمی باید که در بخش ما در داخل سپاه."

او می داند که من انجام است که دفاع از ارزش های آمریکایی و دفاع از آمریکایی ها' ایمنی در هم تنیده هستند. او می داند که وقتی که می آید به پرداختن به ملت ما سیستمیک بی عدالتی و حفاظت از همه ما انجام درست و انجام چیزی هوشمند یکی و همان است.

ما اعضای—و همه ما اعضای—سزاوار بهتر از این. به عنوان هر آمریکایی امروز زنده که great-great-great-پدربزرگ و مادر بزرگ شد و تحت درمان به عنوان اگر آنها فقط سه پنجم از یک فرد است. به عنوان انجام تمام کسانی که جمع آوری کرده اید و راهپیمایی و غصه دار هم بیش از چند هفته گذشته هدایت خود ویرانی به عمل کار را در مورد فردا که دیگر تعریف شده دیروز تعصبات.

تغییر کشور ما برای بهتر شدن آسان نخواهد بود. اما با در نظر گرفتن این گام رو به جلو است و به سادگی و بدون دلیل موجه نیست.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن