15 کودک را کشته در هائیتی یتیم خانه آتش

آتش جاروب از طریق هائیتی خانه کودکان اجرا شده توسط پنسیلوانیا بر اساس گروه غیر انتفاعی در روز پنج شنبه شب, قتل

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

آتش جاروب از طریق هائیتی خانه کودکان اجرا شده توسط پنسیلوانیا بر اساس گروه غیر انتفاعی در روز پنج شنبه شب, قتل 15 کودک و مقامات می گویند.

رز ماری لوئیس یک کودک-مراقبت کارگر در خانه آسوشیتدپرس گفت که او را دیدم 13 بدن کودکان در حال انجام یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس درک در کنسکفف منطقه خارج Port-au-Prince, هائیتی سرمایه است.

در حدود نیمی از کسانی که کشته شدند نوزادان یا کودکان نو پا و دیگران بودند حدود 10 یا 11 سال سن لوئیس گفت.

عدالت از صلح Raymonde ژان آنتوان گفت: دو بدن حذف شدند بعد از ظهر جمعه.

نجات کارگران در صحنه وارد شده پنج شنبه شب در موتور سیکلت و ندارد اکسیژن بطری و یا آمبولانس نیاز برای حمل و نقل کودکان به بیمارستان گفت: Jean-Francois Robenty داخلی حمایت رسمی.

"آنها می تواند ذخیره شده است," او گفت:. "ما نمی باید این تجهیزات برای صرفه جویی در زندگی خود."

لوئیس که مشغول به کار در خانه گفت: این آتش سوزی آغاز شد و حدود 9 p. m. و آتش نشانان در زمان حدود 90 دقیقه می رسند. پرورشگاه تا به حال شده است با استفاده از شمع نور با توجه به مشکلات خود را با ژنراتور و اینورتر, او گفت:.

در یک صدای جیر جیر, هائیتی رئیس جمهور Jovenel Moïse ابراز همدردی و خواست مقامات را به طور کامل بررسی و ایجاد یک علت فروغ.

مسائل قبلی در موسسه خیریه امکانات

آسوشیتد پرس گزارش کرده است در یک سری از مشکلات در خانه های کودکان اجرا شده توسط کلیسا از کتاب مقدس درک.

کلیسا از کتاب مقدس درک از دست اعتباربخشی برای آن خانه پس از یک سری بازرسی ها ابتدا در نوامبر 2012. هائیتی بازرسان گسله گروه برای ازدحام شرایط غیر بهداشتی و به اندازه کافی به اندازه کافی آموزش دیده کارکنان.

اعضای گروه مذهبی شدند فروش عتیقه جات گران قیمت در بالا پایان فروشگاه در نیویورک و لس آنجلس و با استفاده از بخشی از سود به صندوق خانه.

جمع آوری مردم در خارج از خانه کودکان در روز جمعه. یک کودک-مراقبت کارگر در خانه گفته آسوشیتد پرس آن را در زمان بیش از یک ساعت آتش نشانان برای رسیدن به. (Dieu Nalio چری/آسوشیتد پرس)

آسوشیتد پرس ساخته شده یک سرزده بازدید به گروه خانه دو برگزاری در مجموع 120 کودکان و نوجوانان در سال 2013 در بر داشت و تخت تختخواب سفری با پژمرده و فرسوده تشک های شلوغ به کثیف اتاق. ترش هوا پیچید از طریق سرویس بهداشتی و راه پله. اتاق تاریک و اسپارتان فاقد همینطور نوه ها و یا دکوراسیون.

کلیسا از کتاب مقدس درک مستقر در Pa., عمل دو خانه برای نزدیک به 200 کودک در هائیتی به عنوان بخشی از یک "مسیحی برنامه آموزشی" با توجه به آن های اخیر سازمان غیر انتفاعی تشکیل پرونده. این عمل در کشور از سال 1977. آن را شناسایی خانه به عنوان یتیم خانه, اما, آن است که مشترک در هائیتی برای فقیر پدر و مادر به جای کودکان در مراقبت های مسکونی مراکز, جایی که آنها دریافت مسکن و به طور گسترده ای متفاوت آموزش و پرورش برای چندین سال اما نه از لحاظ فنی یتیم.

"ما را در کودکانی که در شرایط ناامید" سازمان " می گوید: در آن تشکیل پرونده مالیاتی برای سال 2017 در سال های اخیر در دسترس است. "بسیاری از آنها بسیار نزدیک به مرگ زمانی که ما آنها را در."

غیر انتفاعی گزارش درآمد حاصل از $6.6 میلیون دلار آمریکا و هزینه از $2.2 میلیون در سال.

یک عضو سازمان که شناسایی خود را تنها به عنوان "جیم" در یک تماس تلفنی با اشاره سوالات در آتش به آن وکیل در هائیتی چه کسی او را شناسایی نمی کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن