هر تبعید پرواز های از ایالات متحده آمریکا است 'زنگ' به عنوان کشورهای آمریکای مرکزی بریس برای coronavirus

دکتر فیل در تلاش است تا برخی از تمیز کردن پس از ایجاد خشم در فاکس نیوز coronavirus بخش اعتراف او با استفاده ا

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

دکتر فیل در تلاش است تا برخی از تمیز کردن پس از ایجاد خشم در فاکس نیوز coronavirus بخش اعتراف او با استفاده از "نمونه های بد" و گرفتن متاسفم-if-you-were-جرم رویکرد است.

میزبان تلویزیون فیل مک گرا در روز پنج شنبه به نظر می رسد در Laura Ingraham را فاکس نیوز نشان می دهد به حدس و گمان در مورد اینکه چرا مستند اقدامات در محل قرار داده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که "ما نمی shut کشور پایین" برای مرگ و میر ناشی از تصادفات و استخرهای شنا به اشتباه ادعا 360,000 مرگ مردم در استخرهای شنا در ایالات متحده در هر سال است.

پس از این بخش جلب خشم McGraw که نیست یک پزشک در روز جمعه گفت: او حمایت اجتماعی فاصله اقدامات در میان همه گیر و در راه برگشت به این مقایسه به دیگر علل مرگ و میر هستند که مسری مانند coronavirus.

"شب گذشته به من گفت: ما به عنوان یک جامعه را انتخاب کرده اند به زندگی می کنند با برخی از کنترل های مرگبار خطر هر روز: سیگار کشیدن خودرو, تصادفات, شنا," او گفت:. "و من می دانم که کسانی هستند که مسری نیست. پس احتمالا نمونه های بد. احتمالا نمونه های بد. ... من احتمالا می تواند استفاده شود بهتر است نمونه در مورد آن است."

او در ادامه می گویند شما می توانید پیش بروید و "پاک کردن" این نمونه "اگر من به جرم مردم احساسات" و بعد افزود: "اگر شما را دوست ندارم انتخاب کلمات من برای آن عذرخواهی می کنیم."

این جنجال پس از میزبان تلویزیون Dr. Mehmet Oz نیز تحت آتش به صورت ظاهری نشان می دهد عصر روز است که بازگشایی مدارس خواهد بود که ارزش آن حتی اگر آن منجر به افزایش در coronavirus مرگ و میر. او بعدها گفت که او "misspoke." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب