Segway برای پایان دادن به تولید از اسم شخصی حمل و نقل

Segway که با قاطعیت ادعا کرد که آن دو چرخ حمل و نقل شخصی را انقلابی در راه مردم اطراف در حال پایان دادن به تول

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

Segway که با قاطعیت ادعا کرد که آن دو چرخ حمل و نقل شخصی را انقلابی در راه مردم اطراف در حال پایان دادن به تولید از اسم آن وسیله نقلیه است.

Segway PT محبوب با گردشگران و ماموران پلیس اما شاید بهتر شناخته شده برای آن با مشخصات بالا سقوط خواهد بود بازنشسته در جولای 15, این شرکت در بیانیه ای گفت.

"در اول آن دهه Segway PT تبدیل به یک جزء اصلی در امنیت و اجرای قانون به عنوان موثر و کارآمد خودرو شخصی گفت:" Segway جمهور جودی Cai در بیانیه ای در روز سه شنبه.

در دهه گذشته Cai گفت: PT نیز محبوبیت به دست اورد با گردشگران در سراسر جهان است.

اما Segway که حمل مسافر ایستاده در یک گسترده ای از پلت فرم اختصاص کمتر از 1.5 درصد از درآمد این شرکت در سال گذشته است.

این شرکت گفت: 21 کارکنان خواهد شد یکی دیگر 12 نفر خواهد ماند برای دو سال به یک سال و پنج باقی خواهد ماند در بدفورد, N. H. تسهیلات.

Segways ممنوع شد در برخی از شهرستانها به دلیل کاربران به راحتی می تواند از دست دادن کنترل اگر آنها درست متعادل است. (ونگ Maye-E/آسوشیتد پرس)

"این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی و در حالی که زمان همه گیر جهانی را تحت تاثیر فروش و تولید آن را یک عامل تصمیم گیری در تصمیم گیری ما," Cai گفت.

حمل و نقل انقلاب که مخترع Dean Kamen پیش بینی زمانی که او تاسیس این شرکت در سال 1999 هرگز در زمان خاموش. Segway اصلی برچسب قیمت در حدود $5,000 بود یک مانع برای بسیاری از مشتریان.

به چالش کشیدن به سوار

آن را نیز به چالش کشیده بود به سوار شدن به دلیل سوار بود به متعادل در یک زاویه خاص برای این خودرو به جلو حرکت کند. اگر سوار وزن تغییر بیش از حد در هر جهت آن به راحتی می تواند چرخش خارج از کنترل و پرتاب سوار کردن.

آنها ممنوع در برخی از شهرستانها به دلیل کاربران به راحتی می تواند از دست دادن کنترل اگر آنها درست متعادل است.

"آنچه آنها فکر می کنم بازار شد زمانی که آنها ساخته شده است این, زمانی که آنها آن را طراحی پرسید:" Maryann کلر اصلی در Maryann Keller & Associates, یک خودرو, شرکت مشاوره.

"تصور من بود صحبت کردن در مورد آنها این را به عنوان شخصی تحرک. چگونه می تواند شما فکر می کنم که این چیزی بزرگ و گران قیمت خواهد بود شخصی تحرک؟"

سازمان دیده بان | Usain Bolt گرفته شده توسط Segway فیلمبرداری در پکن:

با مشخصات بالا تصادفات

ده ماه پس از خرید این شرکت در سال 2009 انگلیسی خود ساخته میلیونر جیم Heselden درگذشت پس از Segway او سوار شد careened کردن 30 پا صخره ای نه چندان دور از کشور خود و مستغلات در شمال لندن است. او 62.

در سال 2003 رئیس جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش اجتناب آسیب پس از غلت کردن یک Segway در پدر و مادر خود را' خانه تابستانی در Kennebunkport, مین.

یک تصویربردار سوار Segway فرار بیش از اوسین بولت در سال 2015 به عنوان قهرمان دو سرعت جامائیکایی را یک پیروزی دامان پس از برنده شدن در یک 200 متری مسابقه را در پکن.

پیچ نبود مجروح و بعد به شوخی در مورد این حادثه.

در سال 2017 Segway رو به روروک مخصوص بچه ها, کسب و کار فقط به عنوان نور ارزان و آسان به سوار شدن دو چرخ در زمان بیش از خیابان های شهری.

سواران در زمان 38.5 میلیون سفر در روز به اشتراک گذاشته اسکوتر برقی در سال 2018 با توجه به انجمن ملی از شهرستان مقامات حمل و نقل.

Segway را تاخت و تاز کردن به سبک اسکوتر ممکن است نشانه آن است که آن اصلی PT روز شماره شد.

"این احتمالا بیش از کرات قبل از آن راه اندازی شد و هنگامی که آن را راه اندازی شد آن را مانند این است که رفتن به محل کار در شهرستان, پیاده رو," کلر گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن