وزیر امور خارجه Pompeo در دیدار با دیپلمات چینی در میان مواد منفجره بولتون کتاب ادعا می کند

(واشنگتن) — وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواست چین را به فاش کردن تمام آن را می داند در مورد شیوع کروناویروس د

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

(واشنگتن) — وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواست چین را به فاش کردن تمام آن را می داند در مورد شیوع کروناویروس در دیدار با یک مقام چینی در هاوایی در روز چهارشنبه به عنوان آیات جدید در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چین را لرزاند واشنگتن است.

Pompeo و معاون او استفان Biegun برگزار شد درهای بسته مذاکرات با حزب کمونیست چین دیپلمات ارشد Yang Jiechi در Hickam پایگاه نیروی هوایی در هونولولو به گفته یک مقام وزارت خارجه در پایه.

بحث پوشش طیف گسترده ای از مسائل که باید فرستاده روابط بین دو کشور رو به کاهش با توجه به دو طرف.

Pompeo "و تاکید کرد که باید برای شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با جریان COVID-19 همه گیر و جلوگیری از شیوع آینده" وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

Pompeo اتحاد پیوست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتقاد از چین در واکنش به شیوع بیماری از جمله دادن اعتبار به یک نظریه است که این ویروس ممکن است پدید آمده از یک آزمایشگاه در مرکز شهر ووهان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برداشت بودجه و قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی بیش از آنچه که او مدعی آن است بیش از حد ارتباط نزدیک با چین است.

Pompeo همچنین "تاکید مهم منافع آمریکا و نیاز به به طور کامل متقابل روابط بین دو ملت در سراسر تجاری و امنیتی و دیپلماتیک تعاملات" وزارت امور خارجه گفت:.

با توجه به چین وزارت امور خارجه یانگ ابراز "قوی dissatisfaciton" با مغلوب ساختن پیشی جستن امضای قانونی که اعمال تحریم های مالی و ممنوعیت ویزا در چین مقامات دولتی نیامدند به جرم آزار و اذیت Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان در شمال غربی منطقه سین کیانگ.

چین متهم است که incarcerating بیش از یک میلیون مسلمان در زندان مانند اردوگاه های بازآموزی که در آن می گوید مورد نیاز برای مقابله با اسلام افراط گرایی و تجزیه طلبی و آموزش مهارت های شغلی.

این وزارت همچنین گفت یانگ تصریح کرد: مخالفت با مداخله آمریکا در مسائل تایوان — خود-حاکم دموکراتیک جزیره و آمریکا متحد است که چین ادعا می کند به عنوان قلمرو خود و تهدید به حمله و هنگ کنگ که در آن چین در نظر دارد برای اعمال قانون است که می تواند اثرات عمده ای بر آزادی بیان و مخالفت با فعالیت های سیاسی ،

هیچ خبرنگاران اجازه داده شد به سفر با Pompeo و Biegun و پوشش این رویداد بسیار محدود است.

در این جلسه که به طول انجامید بیش از شش ساعت از جمله ناهار پیچیده شده تا حدود 3:50 بعد از ظهر هاوایی زمان (0150 پنج شنبه به وقت تهران) گفت: یک مقام وزارت خارجه که با حضور آن است.

مذاکرات رو در جریان مدت کوتاهی پس از انفجاری جزئیات از یک کتاب جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شروع به پدیدار شود.

بولتون مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال چین را برنده انتخاب مجدد در سال 2020 با پایان دادن به یک جنگ تجاری و تشویق رهبر چینی برای ساخت اردوگاه برای Uighurs در غرب چین است.

روز چهارشنبه تهمت امضا لایحه که به دنبال تنبیه کردن چین برای سرکوب Uighurs و دیگر اقلیت های قومی. این قانون که در کنگره به تصویب رسید با مخالفت کمی شامل تحریم مقامات چینی درگیر در جرم نظارت و بازداشت.

تجارت و حقوق بشر — همراه با چین سیاست های هنگ کنگ و پاسخ آن به این بیماری همه گیر کوروناویروس — در میان بسیاری از مسائل تفرقه انتظار می رود در Pompeo و Biegun دستور کار با یانگ.

در کتاب خود بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه تجدید نظر برای Xi کمک در دور دوم در یک G-20 رهبران شام در اوزاکا, ژاپن.

"مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید. او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه" بولتون نوشت.

بولتون همچنین نوشت که Pompeo که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه کمک رسانی به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قبل از توزیع کمر به Biegun بود بسیار شک و تردید از تلاش و اعتقاد بر این هرگز یک معامله ممکن بود. Biegun حضور در هاوایی جلسه پیشنهاد کرد که به بن بست رسیده متحده آمریکا-کره شمالی مذاکرات نیز می تواند موضوع گفتگو.

وزارت امور خارجه تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد هر جنبه ای از بولتون کتاب و ارجاع سوال به کاخ سفید است.

با وجود بولتون تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن که شیفته با شیان چین برای تبدیل شدن به یک عنصر کلیدی در 2020 انتخابات ریاست جمهوری با تهمت و حامیان او به دنبال ایجاد دولت موضع سخت با پکن یک اصلی در سیاست خارجی نقطه فروش. آنها همچنین رنگ نامزد حزب دموکرات جو بایدن به عنوان نرم در چین است.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود rescinding ویژه تجاری و اقتصادی امتیازات آن را تمدید کرده اند به هنگ کنگ پس از سابق بریتانیا قلمرو واگردانی به کنترل در سال 1997.

از سال گذشته هر دو طرف باید ramped تا لفاظی های خصمانه گرفته و متقابل گام به اخراج روزنامه نگاران و محدود کردن دیپلمات توانایی به سفر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب