وزیر امور خارجه Pompeo حملات U. N. شورای حقوق بشر بیش از تصمیم به بررسی سیستمیک و نژاد پرستی در پلیس

(فرانکفورت آلمان) — وزیر خارجه آمریکا, Michael R. Pompeo گفت: این تصمیم توسط U. N. بالا حقوق بشر به کمیسیون گ

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

(فرانکفورت آلمان) — وزیر خارجه آمریکا, Michael R. Pompeo گفت: این تصمیم توسط U. N. بالا حقوق بشر به کمیسیون گزارش پلیس و مسابقه در میان اعتراضات بین المللی موجب شده توسط جورج فلوید مرگ "علائم کم جدید" و تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به خروج از شورای حقوق بشر در سال 2018 است.

این شورا موافقت جمعه در ژنو به کمیسیون سازمان ملل متحد در گزارش سیستمیک نژاد پرستی و تبعیض علیه مردم سیاه و سفید در حالی که توقف کوتاه از سفارش فشرده تر بررسی singling کردن, ایالات متحده است. فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

در پاسخ Pompeo در شنبه توصیف شورای حقوق بشر به عنوان "پناهگاه دیکتاتورها و دموکراسی که افراط آنها" و گفت: شورا باید تمرکز توجه خود را در جای دیگر.

"اگر این شورا بودند جدی در مورد حفاظت از حقوق بشر وجود دارد مقدار زیادی از نیازهای مشروع برای توجه خود را مانند سیستمیک نژادی و نابرابری در مکان هایی مانند کوبا و چین و ایران" Pompeo در بیانیه ای گفت شنبه.

فلوید را به بستگان و خانواده های دیگر قربانیان آمریکا خشونت پلیس و صدها نفر از گروه های حمایت از خواست شورای حقوق بشر به این مسئله.

شورای حقوق بشر مورد تایید اجماع قطعنامه روزهای بعد از دست و پنجه نرم بر زبان پس از کشورهای آفریقایی حمایت خود را از فشار اولیه برای یک کمیسیون تحقیق شورای ترین سرزده شکل موشکافی بیشتر تمرکز بر آمریکا

به جای قطعنامه اشاره تاریخی نژادپرستی در ایالات متحده آمریکا است اما تنها خواستار یک عمومی بیشتر گزارش می شود نوشته شده توسط U. N. حقوق بشر رئیس دفتر و در خارج از کارشناسان.

هدف این است که "برای کمک به پاسخگویی و جبران خسارت برای قربانیان" در ایالات متحده و فراتر از قطعنامه متحده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب