جست و جریان برای دو نفر از اعضای خانواده کندی پس از "لغو قایق رانی' موجود در خلیج چساپیک

(ANNAPOLIS, Md.) — مقامات جستجو برای دختر و نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند در

توسط PATRIS-FUN در 16 فروردین 1399

(ANNAPOLIS, Md.) — مقامات جستجو برای دختر و نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند در روز جمعه پس از یک قایق رانی آنها پارو در خلیج چساپیک نمی بازگشت به ساحل.

رژیم صهیونیستی. لری هوگان شناسایی گم شده و بستگان به عنوان Maeve کندی تاونسند McKean, 40 و McKean 8 ساله پسر جدعون جوزف کندی McKean.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر متحده دادستان کل و وزیر بهداشت ، رابرت اف کندی و خواهر زاده از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

"من رسیده به و صحبت با سرهنگ رژیم صهیونیستی است. تاونسند صبح امروز و به نمایندگی از مردم مریلند من ابراز ترین ما صمیمانه همدردی و دعا برای او و برای او و کل خانواده در طول این زمان دشوار" هوگان گفت.

جستجو آغاز شده و پنج شنبه بعد از ظهر پس از دولت منابع طبیعی و پلیس در پاسخ به یک گزارش از دو نفر در یک قایق رانی در خلیج چساپیک که به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی.

بیانیه ای از آژانس که هیچوقت نام از دست رفته مردم گفت: آنها ممکن است پارو قایق رانی از یک خانه در شادی جانبی مریلند برای بازیابی توپ و نمی تواند دست و پا زدن و برگشت به ساحل. لغو قایق رانی تطبیق یک مورد استفاده توسط افراد گم شده پیدا شد در پنج شنبه شب و آژانس گفت.

"خبر این فاجعه آمار من و خانواده ام سخت صبح امروز" گفت: Anne Arundel County اجرایی Steuart پیتمن. "ما در حال برگزاری کاتلین و خانواده اش در نور و برگزاری خود ما عزیزان کمی نزدیک تر به ما منعکس کننده درد و از دست دادن آنها" او در بیانیه ای گفت.

مریلند پلیس ایالتی آمریکا گارد ساحلی و پلیس محلی و آتش بخش پیوست در جستجو.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im