عربستان سعودی لغو حکم اعدام برای افراد زیر سن قانونی

خلیج پادشاهی است یکی از پرکار ترین جلادان. اما آن کمیسیون حقوق بشر امیدوار است این حرکت کمک خواهد کرد که به رو

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

خلیج پادشاهی است یکی از پرکار ترین جلادان. اما آن کمیسیون حقوق بشر امیدوار است این حرکت کمک خواهد کرد که به روز رسانی این کشور در سیستم کیفری.

عربستان سعودی ممنوع اعلام کرده است حکم اعدام برای افراد زیر سن قانونی آن دولت مورد حمایت کمیسیون حقوق بشر در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه. این آخرین در یک سری از اصلاحات تحت فشار قرار دادند به جلو توسط خانواده سلطنتی عربستان سعودی.

می آید یک روز پس از پادشاهی لغو شلاق به عنوان مجازات.

این کمیسیون گفت که آخرین اصلاحات خواهد اطمینان حاصل شود که هیچ کس که مرتکب جنایات به عنوان افراد زیر سن قانونی می تواند دریافت حکم اعدام برای کسانی که جنایات.

"به جای فرد دریافت خواهد کرد حکم حبس بیش از 10 سال در یک نوجوان بازداشت تاسیسات" کمیسیون رئیس Awwad Alawwad گفت.

سازمان حقوق بشری عفو بین الملل لیست عربستان سعودی به عنوان یکی از پرکار ترین جلادان پس از ایران و چین است. در آخرین گزارش خود اعلام کرد: "این پادشاهی را اعدام کرده بود و 184 نفر در سال 2019 از جمله حداقل یک نفر به اتهام ارتکاب جرمی که به عنوان جزئی.

مجازات اعدام برای جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر سن 18 اجرا می شود بر خلاف U. N. کنوانسیون حقوق کودک – که عربستان سعودی را تصویب کرده است.

"این یک روز مهم برای عربستان سعودی" Awwad Alawwad گفت. "فرمان ما کمک می کند تا در ایجاد یک مدرن تر مجازات و نشان می دهد که پادشاهی تعهد به طریق زیر بر روی کلید اصلاحات در همه بخش های کشور ما است."

بر اساس قوانین جدید زندگی شش نفر از این کشور اقلیت شیعه جامعه می تواند در امان باشد.

وجود دارد ممکن است استثنا برای افرادی که به انجام ترور جرایم مربوط به افراد زیر سن قانونی گزارش AP news agency.

محافظه کار اسلامی پادشاهی هیچ مدون سیستم قانون با متون ساخت تا شریعت یا قانون اسلامی اجازه می دهد فردی قضات به تفسیر متون دینی و آمد تا با خود احکام.

یک برنامه اصلاحات

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان به نظارت یک سری از اصلاحات اقتصادی و اجتماعی با هدف مدرن کشور است. در روز شنبه این کشور در کمیسیون حقوق بشر اعلام کرد هیچ بیشتر مجرم بودند محکوم به شلاق. مجرمان به مجموعه در حال حاضر دریافت جریمه یا زندان از نظر به جای.

با وجود این اصلاحات در عربستان سعودی هنوز شیوه های اعدام و دیگر اشکال تنبیه بدنی مانند قطع عضو برای سرقت.

پادشاهی حق ضبط شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از ادامه سرکوب مخالفان و فعالان و وحشیانه, قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi داخل کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018.

بیشتر بخوانید: عربستان حکم پنج به مرگ بیش از Khashoggi قتل

kmm (AP,Reuters)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب