Coronavirus آخرین: آلمان به نیمه نزدیک مرز با کشورهای مختلف

مقامات آلمانی تصمیم گرفته اند به reimpose کنترل مرزهای کشور با فرانسه و اتریش و دانمارک و لوکزامبورگ و سوئیس.

توسط PATRIS-FUN در 26 اسفند 1398

مقامات آلمانی تصمیم گرفته اند به reimpose کنترل مرزهای کشور با فرانسه و اتریش و دانمارک و لوکزامبورگ و سوئیس. مسافران هنوز هم مجاز به سفر. دنبال DW برای آخرین.

  • دولت آلمان تنظیم شده است به حدی نزدیک مرز با فرانسه, اتریش دانمارک و لوکزامبورگ و سوئیس در روز دوشنبه
  • بیش از 1 ، 000 مورد جدید ثبت شده در آلمان در 24 ساعت گذشته
  • ما محدودیت های مسافران از اروپا باعث هرج و مرج ساعت تاخیر طولانی مدت در فرودگاه های ایالات متحده
  • بیش از 100 نفر کشته در اسپانیا در طول 24 ساعت گذشته با یکی دیگر از 368 مرگ و میر در ایتالیا
  • کشورهای در سراسر اروپا در حال تعلیق زندگی عمومی برای مبارزه با این بیماری همه گیر

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

22:31 گواتمالا توانسته تا مرگ از COVID-19 با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

وزیر بهداشت هوگو Monroy گفت: 85 ساله به تازگی بازدید مادرید.

22:20 ایالات متحده فدرال رزرو گرفته شده اقدام جدی برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر coronavirus برش آن نرخ بهره به نزدیک صفر و گفت: آن را خواهد خرید 700 میلیارد دلار (€627 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن.

فدرال رزرو به کاهش نرخ توسط یک درصد به یک محدوده بین صفر تا 0.25% و گفت: این امر وجود دارد باقی می ماند تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس است که اقتصاد می تواند زنده ماندن ناگهانی در نزدیکی-خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده است.

22:09 دو زندانی کشته شده اند پس از یک شورش در یک زندان در اردن کشور دولت خبرگزاری گفت. دو جان در اربد استان پس از بازديد ممنوع شد به مدت دو هفته برای مقابله با کروناویروس با توجه به پترا news agency.

در ضمن اردن وزیر بهداشت سعد جابر اعلام کرد شش مورد جدید از COVID-19 گرفتن تعداد کل عفونت در کشور به هفت. چهار توریست های فرانسوی در میان عفونت های جدید جابر گفت.

22:04 اسلوونی است پس این روند در اروپا از اقدام شدید. این کشور را تعطیل آن ترافیک هوایی از سهشنبه در تلاش برای کاهش گسترش ویروس سخنگوی دولت Jelko Kacin به خبرنگاران گفت:.

از شنبه, همه, میله, رستوران ها, ورزش, سالن مو, سالن سینما و تعداد زیادی از خرده فروشان بسته شد. ملزومات مانند داروخانه ها و مواد غذایی در مغازه ها باز باقی خواهد ماند اما قادر خواهد بود به اعتراف تنها تعداد معینی از مشتریان در یک زمان.

21:43 رییس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, درخواست یک "جمعی قرنطینه" در هفت کشور از جمله پایتخت کاراکاس از 5:00 p. m. دوشنبه.

تمام فعالیت های به تعلیق از 5:00 am جز توزیع مواد غذایی, بهداشت, خدمات حمل و نقل و امنیت مادورو گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

تعداد کل موارد در این کشور آمریکای لاتین افزایش یافته است به 17.

20:53 اسلواکی شد آخرین کشور اعلام وضعیت اضطراری, سفارش, اکثر کسب و کار بسته شود در روز دوشنبه اما نگه داشتن مواد غذایی فروشگاه ها, بانک ها, ایستگاه های گاز و دفاتر پست باز است.

20:33 آلمان carmaking غول فولکس واگن را تعطیل کارخانه خود را در اسلواکی براتیسلاوا پایتخت در روز دوشنبه.

"ما امیدوار است که این وضعیت در مورد کوروناویروس خواهد آرام بیش از آخر هفته اما این اتفاق رخ نداد" فولکس واگن اسلواکی رئیس هیئت مدیره الیور Grunberg گفت.

20:09 افراد سیگاری حشیش در هلند پوشش بودند در مقابل ماری جوانا مغازه ها در روز یکشنبه قبل از آنها انتظار می رود بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

"شاید برای دو ماه آینده ما نه قادر به گرفتن برخی از علف های هرز پس از آن باید به خوبی به حداقل برخی از در خانه" یک خریدار در لاهه گفت: AFP news agency.

20:03 فرماندار ما خاک پورتوریکو دستور داده است تا همه کسب و کار و غیر ضروری در ادارات دولتی ، مغازه های فروش مواد غذایی و بایگانی اطلاعات رستوران ها باز باقی خواهد ماند و همچنین کسب و کار مرتبط با پزشکی و امور مالی. این بسته نیز صدق نمی کند به ایستگاه های گاز است.

19:55 گزارش زیر که آمریکا سعی در جلب آلمان CureVac آزمایشگاه به منظور توسعه یک کوروناویروس به طور انحصاری برای آمریکا, آلمان, وزیر کشور Horst Seehofer گفت که این موضوع مطرح خواهد شد در سطح بالا coronavirus اضطراری کمیته از دولت آلمان.

وزیر متوقف کوتاه تایید که واشنگتن ارائه کرده است مقدار زیادی از پول به امید نگاهی کنترل از آزمایشگاه.

"من فقط می توانم بگویم که من شنیده ام بسیاری از بار امروز که این درست است از اعضای دولت و ما خواهد شد بحث در مورد آن فردا در جلسه کمیته اضطراری," او گفت.

19:44 پرسنل نظامی در لباس محافظ مستقر شدند به ضد عفونی کردن ایستگاه های قطار در اسپانیا.

19:38 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ملاقات با یک جمعیت از هواداران که با تجمع در مقابل کاخ ریاست جمهوری در روز یکشنبه جشن و نما برای selfies, با توجه به تصویری ارسال شده به خود را official Facebook account. 64-رئیس جمهور ساله به نظر می رسید به نادیده گرفتن توصیه های پزشکی به ماندن جدا شده و پس از چند تن از دستیاران خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. Bolsonaro خود را آزمایش منفی است.

19:28 صربستان با اعلام وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر.

19:22 دولت عراق تحمیل حکومت نظامی در بغداد در میان شیوع کروناویروس. حکومت نظامی را به اثر در روز سه شنبه هفته آینده و در نیروی باقی می ماند حداقل برای هفت روز آینده.

19:18 NBA ورزشکار رودی Gobert 27 ساله فرانسوی برای بازی یوتا جاز گفت: او خواست از او گرفته بود coronavirus جدی تر. Gobert اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای COVID-19.

"این همه در مورد حفاظت از خود و مردم در اطراف شما" Gobert گفت: در یک ویدئو به صورت آنلاین ارسال شده توسط NBA. "من آرزو می کنم من می گرفته ام این چیزی که به طور جدی تر و من امیدوارم که هر کس دیگری در حال رفتن به انجام این کار از آنجا که ما می توانید انجام دهید آن را با هم.

19:13 coronavirus مرگ و میر در فرانسه رسیده است 120 تا از 91 روز گذشته با تعدادی از آلوده پریدن از 4,449 در روز شنبه به بیش از 5,400.

18:57 نروژ تنظیم شده است برای کمک به اقتصاد خود را با یک بسته حمایتی 100 میلیارد کرون نروژی (9.7 میلیارد €8.7 میلیارد دلار). این مقامات همچنین به تعویق انداختن پرداخت مالیات حقوق و دستمزد.

"دولت خواهد انجام آنچه مورد نیاز و صرف بودجه لازم برای حفظ نروژی اقتصاد و حمایت نروژی کسب و کارهای بزرگ و کوچک" نخست وزیر Erna Solberg گفت.

18:41 فدرال آلمان رئیس پلیس دیتر Romann می گوید که ماموران پلیس در حال حاضر مستقر شده اند و به اندازه کافی افسران در دسترس هستند برای نظارت بر مرزها.

"ما در حال بسته شدن مرزهای این چیزی است که آنها در کره شمالی," او گفت. "ما در حال کنترل مرز که چیزی کاملا متفاوت است."

18:22 آلمان در حال حاضر 4,838 تایید coronavirus موارد پرش به بیش از 1 ، 000 در مقایسه با روز شنبه. این ویروس تا کنون به کشته شدن 12 نفر با توجه به رابرت کخ موسسه.

18:12 coronavirus شیوع پیشرفت "به سرعت و به شدت" و هنوز به اوج خود رسیده با توجه به آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer.

18:11 اتباع آلمان و اتباع خارجی ساکن در آلمان را مجاز به سفر به کشور, مقامات گفت.

18:09 آلمان وزیر کشور Horst Seehofer تایید کرد که دولت نزدیک مرز با چند کشور همسایه از جمله فرانسه و اتریش و دانمارک و لوکزامبورگ و سوئیس. عبور باز خواهد ماند و برای مردم سفر به و از کار و حمل و تحویل کالا.

18:00 فرانسیس در بازدید از دو رم کلیساها به دعا برای پایان همه گیر. پاپ سفر خارج از واتیکان همچنین شامل یک پیاده روی کوتاه در رم با توجه به واتیکان سخنگوی Matteo برونی.

17:44 عنوان کلیسای کاتولیک آماده برای عید پاک در مارس 12, واتیکان گفت که تمام "جشن مربوط به علم العبادات از هفته مقدس" برگزار خواهد شد در این سال"بدون حضور فیزیکی از مؤمنان."

17:40 هواپیمایی اسکاندیناوی SAS را به طور موقت غیر روحانی کردن برخی از 10000 کارکنان یا 90 درصد از نیروی کار خود را به عنوان تقاضا برای بلیط هواپیما و غرق می شود با توجه به کوروناویروس.

17:31 دولت آلمان از بایرن بسته خواهد شد, کافه سینما و استخر شنا در روز سه شنبه با توجه به منابع دولت ذکر شده توسط آژانس خبری DPA. بسیاری از کسب و کارهای دیگر به دنبال کت و شلوار در روز چهارشنبه. مواد غذایی و مغازه ها و داروخانه ها, بانک ها, داروخانه ها و ایستگاه های گاز در حال تنظیم برای باز بماند.

17:19 , ایتالیایی, مقامات می گویند 368 نفر کشته شده اند در حالیکه در 24 ساعت, بزرگترین روز به روز پرش از شیوع برتر کشور است.

17:01 لوکس فرانسوی غول پیکر, LVMH, شناخته شده برای خود را گل سرسبد نام تجاری Louis Vuitton گفت: آنها می توان از تزريق ژل به کمک با ضد عفونی کننده دست با کمبود ناشی از شیوع کروناویروس.

"LVMH را با استفاده از خطوط تولید از آن عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مارک های ... به تولید مقادیر زیادی از تزريق ژل از دوشنبه" LVMH در بیانیه ای گفت به نقل از خبرگزاری رویترز.

"این ژل تحویل داده خواهد شد رایگان به مقامات بهداشت و درمان" LVMH اضافه شده است.

16:56 ایتالیا را دریافت خواهد کرد یکی دیگر از 140 دارویی هواکش و 5 میلیون ماسک صورت از چین, وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio گفت: در روز یکشنبه. آخرین حمل و نقل می آید پس از چین تحویل برخی از 30 تن از تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و ماسک در روز پنج شنبه.

16:39 آلمان تنظیم شده است به بستن مرز خود را با دانمارک روز دوشنبه نخست وزیر از دولت آلمان, Schleswig-Holstein, Daniel Günther گفت: آژانس خبری DPA.

دولت آلمان هنوز برای اظهار نظر در مورد گزارش های متعدد است که هم مرز با فرانسه, اتریش و سوئیس نیز مسدود شده, شروع, صبح روز دوشنبه.

16:25 ایالات متحده مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز ارائه نقشه های تعاملی برای تمام کسانی که علاقه مند به داده های زنده در coronavirus بیماری همه گیر.

اگر شما قادر به مشاهده نقشه شما همچنین می توانید دسترسی به آن در دانشگاه جانز هاپکینز سایت.

16:20 اتحادیه اروپا اعلام کرده است کنترل بر صادرات ماسک و محافظ تجهیزات پزشکی.

این کالا در حال حاضر می تواند "تنها صادر شده به کشورهای غیر اتحادیه اروپا با مجوز صریح و روشن از دولت های اتحادیه اروپا گفت:" رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا Ursula von der Leyen.

16:18 یکی دیگر از 14 انگلیسی ها کشته شده اند از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 35 انگلستان مقامات بهداشت گفت: در روز یکشنبه. این کشور در حال حاضر 1,372 تشخیص داده coronavirus بیماران.

16:13 آلمان گل سرسبد شرکت هواپیمایی لوفت هانزا راه اندازی پروازهای چارتر به حمل و نقل آلمان گردشگران داخلی و مسافران کشتی کروز در بازگشت به خانه. بسیاری از اتباع آلمان خواهد بود پرواز از قناری و جزایر کارائیب.

16:06 شمال, آلمانی, دولت, Schleswig-Holstein است تصمیم به ممنوعیت گردشگران از جزایر در دریای شمال و دریای بالتیک شروع در صبح روز دوشنبه با توجه به رسانه های آلمان. این اقدامات گرفته به سرعت گسترش coronavirus.

15:58 گزارش زیر که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود برای جلب آلمان CureVac برای ایجاد یک واکسن تنها برای ما سر CureVac بزرگترین سرمایه گذار گفت: Machinima Morgen روزنامه چنین معامله از سوال بود.

15:29 , همه مدارس در هلند را به منظور جلوگیری از انتقال coronavirus با توجه به هلندی, پخش عمومی NOS.

15:16 نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: ما در حال بازی "یک بازی بزرگ از گرفتن" و خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کنترل زنجیره عرضه محصولات پزشکی.

"اگر دولت فدرال درک نمی کند این است که معادل یک جنگ در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد که ایالات متحده و محلات می توانید تمام تنظیمات ما نیاز به" او با سی ان ان گفت.

15:14 چندین محبوب باشگاه های جنسی در آمستردام بسته شد در روز یکشنبه به این کشور مواجه شیوع کروناویروس با توجه به محلی Het Parool روزنامه.

15:05 تونس خواسته است تا شهروندان خود را برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در آن کشور است. شمال کشور آفریقایی دارای 18 تایید coronavirus موارد است.

14:58 ساکنان اتریش باید تنها را تماس های اجتماعی "با افرادی که با آنها زندگی می کنند" گفت: این کشور با صدراعظم, Sebastian Kurz.

"اتریشی در حال احضار به منزوی کردن خود" او در بیانیه ای گفت:. افرادی که به فوریت نیاز به رفتن به خارج "انجام این کار ممکن است اما تنها به تنهایی و یا با زندگی مردم در همان آپارتمان" Kurz روشن در بیانیه ای جداگانه به APA news agency.

14:33 در اسپانیا تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus رشد کرده است یک سوم در 24 ساعت گذشته است و در حال حاضر در 7,753, مقامات گفت. بیش از 100 نفر کشته شده اند طی روز گذشته با مرگ و میر در حال حاضر در 288.

14:15 آلمان در مرزهای اتریش و سوئیس و فرانسه بسته خواهد شد شروع صبح روز دوشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus با توجه به Spiegel magazine و جرم-گردش بیلد روزنامه. اما مقامات آلمانی را حفظ خواهد کرد عبور باز برای مسافران و همچنین تحویل کالا.

هیچ اطلاعات فوری در امکان بسته شدن گذرگاه های مرزی از جمله کسانی که نسبت به لهستان, دانمارک, هلند و جمهوری چک.

13:51 آلمان برتر از "هری پاتر و نفرین کودک" مجموعه انجام شود در هامبورگ در روز یکشنبه شده است با تاخیر بیش از شیوع کروناویروس.

13:40 ستاره فوتبال انگلستان وین رونی ناودان دولت بریتانیا و مقامات فوتبال برای درمان بازیکنان مانند "خوکچه هندی." 34-در سال رونی معتقد است مقامات صبر بیش از حد طولانی قبل از توقف بازی فوتبال در انگلستان است.

"چرا ما صبر کنید تا جمعه? چرا آن را (مربی آرسنال) باکاری سانیا به بیمار برای بازی در انگلستان به انجام کار درست از او پرسید: در یک ستون برای یکشنبه بار.

13:23 پلیس در یونان بازداشت شده اند که 96 نفر برای شکستن coronavirus مستند نظر از روز پنج شنبه. کافه ها و رستوران ها بسته شده اند و یونان آغاز شده است و اختتامیه استراحتگاه های ساحلی. همه گردشگری خوابگاه است بسته شود تا مارس 30.

13:13 اتریش آغاز شده است اجرای یک کشور مقررات منع رفت و آمد در روز یکشنبه با توجه به APA اخبار آژانس با گشت های پلیس مستقر شده اند. قبلا صدراعظم Sebastian Kurz گفت که گردهمایی از پنج یا بیشتر مردم می شود ممنوع است. شروع دوشنبه متخلفان را جریمه نقدی تا €2,000 ($2,220).

13:02 راه آهن آلمان اپراتور Deutsche Bahn (DB) است که به قطع در آن منطقه خدمات قطار به عنوان یک نتیجه از کاهش مسافران با توجه به coronavirus با توجه به DB سخنگوی. این مقام گفت بلیط نیز دیگر نمی توان در منطقه ای قطار برای محافظت از کارکنان و مسافران است.

12:54 انگلیسی, فروشندگان مواد غذایی نوشته شده اند و باز نامه درخواست مشتریان برای جلوگیری از ترس-خرید.

"ما درک می کنیم نگرانی های خود را اما خرید بیش از نیاز می تواند گاهی اوقات به این معنی است که دیگران را بدون. وجود دارد به اندازه کافی برای همه اگر همه ما با هم کار کنند" نامه امضا شده توسط, تسکو, Sainsbury است Aldi, Lidl و دیگران گفت. کاربران رسانه های اجتماعی در طول هفته گذشته بوده است آپلود تصاویر از خالی کردن قفسه های سوپر مارکت, با رول توالت, پاستا و کنسرو مواد غذایی به خصوص در تقاضا.

12:37 بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می گوید دولت او قصد دارد به استفاده از ضد تروریسم تکنولوژی ردیابی برای قرار دادن افرادی که در تماس با کسانی که آلوده به ویروس coronavirus.

"ما به زودی شروع به استفاده از تکنولوژی ... دیجیتال بدان معنی است که ما شده اند با استفاده از به منظور مبارزه با تروریسم" نتانیاهو گفت: توصیف virus به عنوان یک "نامرئی دشمن است که باید واقع شود."

Avner Pinchuk یک حریم خصوصی متخصص با انجمن حقوق مدنی اسرائیل به رویترز گفت که این قابلیت های سایبری می تواند شامل زمان واقعی ردیابی از بيماران تلفن همراه برای شناسایی قرنطینه نقض و همچنین اسکن ابرداده برای پیدا کردن جایی که آنها تا به حال شده است که آنها تا به حال شده است با.

"من مشکل با این خبر. من درک می کنم که ما در شرایط منحصر به فرد اما این به نظر می رسد به طور بالقوه مانند نفس بیش از حد," Pinchuk گفت. "خیلی بستگی سرزده از اقدامات جدید هستند."

نتانیاهو گفت که او تا به حال درخواست تایید از وزارت دادگستری به این قبیل اقدامات می تواند نقض شهروندان حفظ حریم خصوصی.

12:29 بریتانیا توصیه کرده است در برابر همه غیر ضروری سفر به ایالات متحده بیش از coronavirus نگرانی. اعلام کرد: ما گفت: آن را نمی خواهد بپذیرد مسافران از انگلستان و ایرلند از شنبه.

12:03 زیمبابوه وزیر دفاع گفت: شیوع کروناویروس راه خدا است از "مجازات کشورهای" در غرب برای اعمال تحریم علیه زیمبابوه.

"آنها باید احساس اثرات coronavirus و درک ما از درد" وزیر دفاع Oppah Muchinguri گفت: در یک سخنرانی در شهر شمالی نورتون. "آنها در حال حاضر اقامت در داخل خانه. اقتصاد خود را در حال فریاد درست مثل آنها به اقتصاد ما."

زیمبابوه هنوز تایید هر coronavirus موارد اگر چه همسایه آفریقای جنوبی گزارش کرده است 51.

آمریکا و اتحادیه اروپا برای اولین بار سیلی تحریم ارشد زیمبابوه مقامات بیش از نقض حقوق بشر متعهد تحت رییس سابق رئیس جمهور رابرت موگابه. اقدامات هدفمند ارشد رژیم مقامات و نهادهای دولتی از جمله ممنوعیت سفر در موگابه و حلقه درونی خود را.

بسیاری از Zimbabweans در واکنش به اظهارات وزیر نفت در توییتر گفت: آنها وحشت زده شد. "گفتن من gobsmacked کتمان حقیقت است" نوشت: قانون پروفسور الکس Magaisa. "چگونه یک وزیر ارشد مطلق چنین تعلیقی"

An infographic showing coronavirus symptoms

11:28 ترکیه راه اندازی قرنطینه به خانه بیش از 10,300 مسلمانان بازگشت از زیارت به اسلام مقدس در عربستان سعودی است. زائران خواهد شد و در انزوا نگه داشته به مدت 14 روز در تلاش برای مبارزه با کروناویروس. آنکارا به شدت اقدامات در روزهای اخیر مانند بستن دانشگاه ها و مدارس و توقف پروازها به کشورهای مختلف است. ترکیه تایید کرده است شش مورد از این ویروس تا کنون — این آخرین بازگشت زائر.

11:19 coronavirus همه گیر سبب ايجاد اختلال در زندگی روزمره از جمله در جهان ورزش است. شما می توانید نگه داشتن پهلو به پهلو از همه آخرین ورزشی تحولات در اینجا.

11:05 مرگ و میر از coronavirus در ایران شروع به پریدن کرد به 724 با 113 جدید مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته. این آمار و ارقام اعلام شد در یک صدای جیر جیر از وزارت بهداشت رسمی که گفت: همچنین تعدادی از افراد آلوده رسیده بود 13,938.

علی رضا زالی که مسئول ایران در واکنش به شیوع این بیماری گفت: این بیماری همه گیر ممکن است پایمال کشور امکانات بهداشت: "اگر این روند ادامه دارد و نمی خواهد به اندازه کافی ظرفیت" او به نقل از دولتی خبرگزاری ایرنا عنوان کرد و گفت.

ادامه مطلب: ما را محدود می کند, سفر از اروپا: آنچه شما باید بدانید

11:01 تیرول اتریش است استان که هم مرز ایتالیا سفارش یک هفته lockdown برای جلوگیری از coronavirus از گسترش. قوانین جدید معنی مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود را به خرید مواد غذایی و دارو, دیدار, دکتر, راه رفتن سگ و یا برداشت پول نقد. اتریش 758 تایید موارد COVID-19 و یک مرگ و تیرول یکی از این کشور بدترین ضربه مناطق.

10:52 ده ها تن از افراد بی خانمان شده اند قرار داده شده در قرنطینه در هامبورگ پس از coronavirus مورد تائید شد و در یکی از شمال شهر به پناهگاه است. با توجه به رسانه های آلمان گزارش حدود 300 نفر در حال حاضر تحت 14 روز از انزوا در این مرکز که معمولا تنها برای یک شب می ماند.

محلی در بخش بهداشت و درمان گفت: این اقدام با هدف "ارائه بهترین مراقبت ممکن به ویژه آسیب پذیر مردم" و اضافه کرد که کسانی که با علائم را تحت آزمایش و اگر لازم بود جدا شده در داخل پناهگاه و یا درمان داده شده.

بیشتر بخوانید: آلمان و آمریکا در کشتی بیش از coronavirus واکسن

10:43 قزاقستان با اعلام وضعیت اضطراری جلوگیری از همه سفر به و از آسیای مرکزی کشور به غیر از دیپلمات ها و کسانی که به دعوت دولت است. قزاقستان تایید کرده است هشت coronavirus موارد است.

10:37 فرانسه دولت می گوید آن را به تدریج کاهش دهد و هواپیما و قطار و اتوبوس خدمات بین شهرستانها از روز شنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این کشور در حال حاضر بسته دانشگاه ها و مدارس و کافه ها و رستوران ها و مردم خواست تا از سفر.

"ما مجبور به محدود کردن اين جنبش به عنوان آنجا که ممکن است. راه دور سفرهای نگهداری می شود باید به آنچه که به شدت لازم" وزیر محیط زیست
الیزابت برن گفت: روزنامه نگاران در پاریس. خدمات بار بین شهرستانها و همچنین به عنوان شهرستان مترو خدمات انتظار می رود که همچنان به صورت عادی.

10:24 انگلیسی, وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید دولت در حال برنامه ریزی اقدامات بیشتری را برای مقابله با COVID-19 از جمله جداسازی افراد سالخورده بیش از 70 تا چهار ماه.

"ما خواهد بود و تنظیم آن را با جزئیات بیشتر زمانی که آن را زمان مناسب برای انجام این کار از آنجا که ما کاملا درک آن است که یک درخواست از افراد مسن و آسیب پذیر و آن را برای خود حفاظت" هنکاک نوشت: در ساندی تلگراف روزنامه.

او گفت: مقامات نیز آماده به ممنوعیت تجمع جرم در صورت لزوم. دولت بریتانیا انتقاد شده است برای در نظر گرفتن اقدامات در حال حاضر در حال اجرا در دیگر کشورهای اروپایی مانند افزایش انزوای اجتماعی و جلوگیری از تجمعات عمومی.

10:08 بیش از 25 میلیون نفر در ایالات متحده ندارد و بیمه بهداشت و درمان و بسیاری به سادگی نمی توانیم به جست و خیز کار و اقامت در خانه اگر آنها مریض است. که ایجاد اضطراب در زمانی که coronavirus به سرعت در حال گسترش. اینجا بیشتر بخوانید.

An infographic showing that coughing into the elbow and washing hands regularly are important ways to protect against coronavirus infection

09:49 مالزی وزارت بهداشت می گوید این کشور تعدادی از coronavirus موارد تقریبا دو برابر به 428 پس از 190 عفونت های جدید تایید شد در روز یکشنبه. بسیاری از تشخیص جدید در ارتباط بودند به اسلامی مراسم با حضور حدود 15000 نفر را در حومه کوالالامپور در اواخر ماه مارس وزارت گفت.

تمام افرادی که در این رویداد به عنوان به خوبی به عنوان خود را در تماس نزدیک بودند و انتظار می رود در زیر قرار داده شده اجباری قرنطینه برای 14 روز. سنگاپور و همسایه برونئی همچنین اعلام کرد چندین عفونت مربوط به همان رویداد مذهبی است.

09:41 coronavirus ادامه دارد و رو به گسترش با اولین موارد گزارش شده در سیشل ازبکستان و جمهوری کنگو است. رواندا, جمهوری آفریقای مرکزی گینه استوایی و موریتانی همه خود را اعلام کرد اولین مورد در روز شنبه.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: این درس به یادگیری از ابولا

09:30 به مسجد الاقصی و گنبد صخره در بیت المقدس را بسته درهای خود را به طور نامحدود به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.

پیچیده که سوم جنش سایت برای مسلمانان هنوز هم می شود باز برای نماز مسجد الاقصی مدیر عمر Kiswani گفت.

"اسلامی وقف بخش تصمیم به تعطیل محصور نماز مکان داخل برکت مسجد الاقصی تا اطلاع ثانوی به عنوان یک محافظ اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش coronavirus" Kiswani و گفتگو کرد.

09:22 اتریش اعلام کرده محدودیت بیشتر در زندگی عمومی از جمله سفارش به رستوران ها و امکانات ورزشی از روز شنبه. بیانیه ای از صدراعظم Sebastian Kurz دفتر گفت: تجمع بیش از پنج نفر ممنوع خواهد بود در حالی که مسافران از بریتانیا, هلند, اوکراین و روسیه دیگر نمی خواهد اجازه ورود به این کشور مگر اینکه آنها را به عهده گرفت دو هفته قرنطینه یا گواهی سلامت

"اتریشی در حال احضار به منزوی کردن خود را" بیانیه ای گفت:. "این بدان معناست که تنها ساخت اجتماعی تماس با افرادی که با آنها زندگی می کنند."

09:07 روسیه آژانس های خبری گزارش داد که دولتی راه آهن روسیه را متوقف بین المللی قطار های مسافری و از لتونی اوکراین و مولداوی از 17 مارس در تلاش برای جلوگیری از coronavirus ، روسیه تا کنون اعلام 59 عفونت.

08:51 محدودیت های جدید در محل در ایالات متحده باعث هرج و مرج در تعدادی از فرودگاه ها با ورودی مسافران از اروپا مجبور به صبر کردن ساعت برای پزشکی نمایش فیلم قبل از اینکه قادر به عبور از طریق آداب و رسوم.

فرماندار ایالت ایلینویز JB پریتزکر گفت: صف های طولانی در شیکاگو اهار فرودگاه بودند "غیر قابل قبول است."

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: در آن طول می کشد حدود یک دقیقه در هر غربالگری و دفتر کار خود مشغول به کار بود با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در چک.

08:48 رسانه های دولتی چین گزارش شده است که همه ورود بین المللی در پایتخت پکن خواهد شد ارسال شده به امکانات قرنطینه شروع دوشنبه.

08:33 , آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer می گوید: نظامی آلمانی کمک خواهد کرد که این کشور در مبارزه با کروناویروس.

"ما در حال برنامه ریزی در هر سطح به طوری که ما قادر خواهد بود با خیال راحت به پوشش تمام مناطق بحرانی از جمله اداری کمک" وزیر گفت: Welt am Sonntag روزنامه. او افزود که ذخیره شده به گزارش سرویس در بوندس بیمارستان های او اضافه شده است.

08:25 تایلندی مقامات بهداشتی می گویند این کشور ثبت کرده است بزرگترین روزانه پرش در coronavirus موارد پس از وقوع آغاز شد. تایلند کل چوب خط حساب کردن در حال حاضر 114 پس از 32 جدید عفونت گزارش شده در روز یکشنبه. وزارت بهداشت, دائمی, منشی, Sukhum Kanchanapimai گفت: بیش از 50 نفر از مردم هنوز در انتظار نتایج آزمون.

08:04 میلیون ها نفر از مردم در ایتالیا زندگی شده اند تحت مستند برای گذشته چند روز پس از آنکه دولت اعلام کرد اضطراری فرمان. روزنامه نگار مگان ویلیامز گزارش از خانه اش در رم چگونه ساکنان در حال تنظیم به راه جدید خود را از زندگی است.

07:43 تایوان است گزارش شش جدید COVID-19 عفونت — بالاترین تک روز پس از افزایش شیوع آغاز شد. همه این موارد در ارتباط بودند اخیر به خارج از کشور سفر به مصر و اروپا و ژاپن و تایلند است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه تایوانی بهداشت و وزیر رفاه چن Shih-چانگ خواست ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. تایوان تا کنون گزارش شده 59 موارد coronavirus از جمله یک مرگ.

بیشتر بخوانید: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

07:38 , بانک مرکزی امارات متحده عربی اعلام کرده است 27 میلیارد دلار (€24 میلیارد دلار) بسته محرک برای کمک به بانک های کشور در مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

07:21 در حالی که زندگی در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا آورده شده است به یک وقفه مردم در آلمان نیز محدود کردن فعالیت های خود در پاسخ به شیوع کروناویروس. بیشتر بخوانید درباره آنچه در آلمان انجام شده است در اینجا.

07:12 رأی باز در دولت آلمان از بایرن که در آن انتخابات محلی در حال وقوع با وجود coronavirus بحران است. برخی از 10 میلیون نفر واجد شرایط هستند به بازیگران برگه های رای برای انتخاب شهرداران و نمایندگان است. دولت جنوب ثبت بیش از 680 موارد COVID-19 — دوم-بیشترین تعداد در کشور پس از نوردراین-وستفالن. انتخابات محلی نیز در جریان در فرانسه.

A voter casts their ballot in Bavaria

رای دهندگان کست خود را در برگه های رای در انتخابات باواریا که در حال پیش رفتن با وجود coronavirus نگرانی

07:07 نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه خواهد شد به تعویق افتاد دو ماه به دلیل coronavirus محدودیت. در این صورت است که برنامه ریزی شده برای 17 مارس در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در آوریل 24. نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر, چهره اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. او هرگونه تخلف است.

06:48 سراسر کشور انتخابات محلی در فرانسه در حال پیش رفتن با وجود تازه و دور از محدودیت های اعلام شده توسط دولت است. رای گیری روز یکشنبه یک کلید آزمون برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی که می گوید: نظر سنجی برای انتخاب شهرداران و شوراها باید در ادامه برای اطمینان دموکراتیک تداوم. این نگرانی وجود دارد که بهداشت و درمان ترس معنی برخی از رای دهندگان را انتخاب کنید به ماندن در خانه.

06:41 واتیکان می گوید آن هفته عید پاک جشن برگزار خواهد شد بدون یک جماعت با توجه به گسترش COVID-19.

06:33 بسیاری از coronavirus بیماران فوت کرده اند از سپسيس. بیشتر بخوانید درباره اندام اختلال و چگونه از آن اتفاق می افتد در اینجا.

06:23 کره جنوبی را روزانه گزارش جدید کروناویروس عفونت کاهش یافته است زیر 100 برای اولین بار در بیش از سه هفته با توجه به آمار منتشر شده از سوی مقامات بهداشتی. آنها گفته بودند 76 موارد جدید ثبت شده در شنبه, آوردن تعداد کل تشخیص مردم به 8,162. تعداد مرگ و میر نیز افزایش 3 به 75.

06:08 ال سالوادور با اعلام وضعیت اضطراری و تصویب تعلیق بخشی از قانون اساسی به مبارزه با کروناویروس. این کشور در کنگره به تصویب یک سری از اقدامات از جمله محدودیت هایی در مجامع عمومی و محدودیت در جنبش رایگان برای 30 روز. ال سالوادور هنوز به رکورد یک مورد تایید شده از COVID-19 اما اعلام آن به شرح زیر حرکت دیگر کشورهای آمریکای مرکزی از جمله پاناما و هندوراس و گواتمالا به ممنوعیت تجمعات عمومی.

بیشتر بخوانید: جنوب آسیا رهبران به بحث در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس

The Golden Princess cruise ship

همه مسافران را به ماندن در هیئت مدیره طلایی شاهزاده کشتی کروز انتظار در سواحل Akaroa

05:46 مسافر در کشتی کروز که لنگر انداخت در جنوب نیوزیلند هستند که محروم از پیاده در حالی که سه نفر در هیئت مدیره تحت آزمایش برای coronavirus. طلایی شاهزاده خانم است که حمل 3,700 مردم متوقف در شهرک توریستی Akaroa, نزدیکی, Christchurch, در روز یکشنبه. یک مقام بهداشتی گفت: سه مسافر بودند قرنطینه توسط کشتی بعد از یکی از آنها توسعه COVID-19 علائم.

05:33 پلیس در فیلیپین آغاز شده آب بندی کردن سرمایه برای جلوگیری از coronavirus از گسترش. ماموران در حال بررسی درجه حرارت و مدارک شناسایی از افرادی که در حال عبور از طریق ده ها تن از ایستگاه های بازرسی در اطراف مانیل به عنوان بخشی از یک monthlong مستند. تمام پروازهای داخلی و از پرجمعیت شهر لغو شده است. روز شنبه در این کشور گزارش شده و در مجموع 111 عفونت از جمله هشت مرگ و میر.

03:40 هر کس که می رسد در استرالیا را به خود منزوی برای 14 روز نخست وزیر اسکات موریسون گفت. اندازه گیری است که می آید را به زور از نیمه شب یکشنبه با هدف توقف گسترش بیشتر این کروناویروس جدید در کشور است.

02:12 دولت بریتانیا توصیه کرده است شهروندان خود را در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا در میان شیوع کروناویروس. اسپانیا روز شنبه با قرار دادن آن 47 میلیون جمعیت تحت جزئی مستند به مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. انگلستان نیز در برابر توصیه های سفر به دیگر کشورهای اروپایی از جمله لهستان و استونی و همچنین بسیاری از کشورهای در آمریکا از جمله کلمبیا و پاناما. ما در روز شنبه تمدید آن coronavirus ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند.

02:09 بیش از نیمی از 300 coronavirus بیماران در بخش های مراقبت ويژه در فرانسه در سن زیر 60 با توجه به سر از این کشور در آژانس بهداشت عمومی. "آن ضروری است. در حال حاضر زمان برای تغییر رفتار ما" جروم Salomon گفت. یکشنبه, فرانسه آغاز شد و اجرای گسترده محدودیت در زندگی عمومی است.

01:32 چین که در آن شیوع آغاز شده است و در حال حاضر گزارش بیشتر موارد که از خارج از کشور نسبت به داخل. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است که 16 از 20 موارد جدید شناسایی شده در یکشنبه درگیر مردم ورود از خارج از کشور.

01:25 آخرین آمار و ارقام برای فرانسه که از نیمه شب بسته تمام رستوران ها و کافه ها سینما ها و مغازه های غیرضروری هستند 4,480 مورد تأیید و 91 و میر.

01:18 اسپانیا که در آن اقدامات اضطراری برای متوقف کردن گسترش ویروس بودند روز شنبه اعلام کرد در حال حاضر 6,391 موارد را تایید کرد. که افزایش بیش از 600 نفر از شنبه. اسپانیا ثبت شده 195 مرگ و میر.

00:40 دویچه وله خبرنگار الکساندرا فون Nahmen سهام یک بیانیۀ کاخ سفید گفت که رئیس جمهور ایالات متحده را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت و پس از چند تن از اعضای یک هیات برزیلی او ملاقات یک هفته ای پیش آمد با این ویروس.

00:30 اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

  • 156,102 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • 5,819 میر جهانی
  • 72,624 بهبود

00:02 دنبال دیروز تحولات در اینجا: Coronavirus آخرین: اسپانیا برای رفتن به جزئی مستند بیش از coronavirus

00:01 جارو محدودیت در سراسر فرانسه که به دیدن تئاتر و غیرضروری مغازه ها بسته به اجرا در آمد.

dj jsi,nm,se/ng (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب