جو بایدن برای انتخاب معاون رئیس جمهور می تواند مهم ترین را در 60 سال

مدتی در اطراف اوت 1, وعده سابق آمریکا معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن او را فشار کنار

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

مدتی در اطراف اوت 1, وعده سابق آمریکا معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن او را فشار کنار تمام توصیه از officious صندلی استراتژیست کمپین برای پایان دادن به گمانه زنی ها و در نهایت اجازه دهید ما می دانیم چه کسی او را انتخاب کرده اند به عنوان یک همسر در حال اجرا برای نوامبر. 3 انتخابات است.

در طول تاریخ کسانی که با علاقه در این کار از معاون رئیس جمهور شده اند و آرام در مورد آن و یا حداقل علنی نازکن اما نه در این زمان. عمومی تقاضاهای مصرانه برای دریافت بلیط این سال زنده می شود روز به روز.

آن را سخت به دقت اشاره کردن که در آن آغاز شد. شاید زمانی که ماساچوست سناتور الیزابت وارن خواسته شده بود در MSNBC ماه گذشته اگر او را قبول پیشنهاد از بایدن و او پاسخ startlingly مستقیم و مقرون به صرفه: "بله."

یا شاید آن بود که استیسی آبرامز و comer که فرار ناموفق برای فرماندار گرجستان دو سال پیش به همان اندازه به صراحت گفته یک مجله او خواهد بود "مفتخر" به خدمت با بایدن و افزود: "من عالی خواهد بود در حال اجرا همسر."

نیم دوجین زنان آمریکایی آفریقایی تبار در زمان چیزی که تا چندین شکاف در واشنگتن پست تصویری سرمقاله این ماه گفتن بایدن "ما مدیون شما" یک زن سیاه و سفید در بلیط.

سازمان دیده بان | جو بایدن همچنین گفت: رای دهندگان ain't سیاه " اگر آنها با توجه به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن

جو بایدن است عذرخواهی برای گفتن رای دهندگان "ain't سیاه" اگر آنها با توجه به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکراتیک استراتژیست Antjuan Seawright می گوید در حالی که او عبارت از آن متفاوت او را درک آنچه بایدن در تلاش بود تا به گفتن. 6:43

"نامزدهای مانند [مینه سوتا سناتور] ctq نمی خواهد انرژی آمریکا" هشدار داد Alicia Garza, اصلی, سیاه آتی آزمایشگاه سیاسی بشر برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

Klobuchar در ضمن به نظر می رسد نگه داشته اند نام خود را در بازی اجازه می دهد نشت که بایدن تیم بررسی صلاحیت او.

چنین جسارت قابل درک است. بایدن را انتخاب کنید می تواند مهم ترین را پس از سناتور جان اف کندی قرار سناتور لیندون جانسون در دموکراتیک بلیط در سال 1960 — یک کمپین تصمیم گیری است که در میان صفوف گسترده تر در تاریخ آمریکا است.

1 زن VP?

چارلز کوک مستقل طبخ سیاسی گزارشمی گوید در خبرنامه جانسون انتخاب شد "مسلما آخرین بار یک همسر در حال اجرا ساخته شده تفاوت در یک کلید دولت" در تگزاس کمک به کندی برنده رای کالج انتخاباتی در جنوب.

تا حد زیادی به دلیل چگونه به خوبی جانسون انتخاب کرد و هر چهار سال یک عقل متعارف است که این معاونت انتخاب مهم در ماه نوامبر — حتی اگر کندی نمی توانست پیشگویی تاثیر ماندگار خود را انتخاب است.

او نمی توانست شناخته شده است که خود را همسر در حال اجرا خواهد بود در مرکز سیاسی و اجتماعی آشفته 1960 بیشتر از او می تواند پیش بینی کرده اند خود مرگ غم انگیز کمتر از سه سال به مدت خود را.

او ساکن نیست که آیا او در باز کردن مسیر جانسون ریاست جمهوری بسیار کمتر بر روی چه نوع از رئیس جمهور جانسون ممکن است ما یاد بگیرند که در شرح حال Robert Caro کتاب لیندون جانسون: عبور به قدرت.

برای بایدن از آن متفاوت است. به نظر می رسد او را در آغوش اندازه لحظه به نظر این معاونت تصمیم گیری به عنوان یکی است که باید اهمیت فراتر از آن ارزش سیاسی در روز انتخابات.

بایدن در گفتگو با Massachusetss Senator Elizabeth Warren, مرکز کالیفرنیا سناتور کامالا هریس پس از یک دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری بحث در هوستون در سپتامبر گذشته. آن دو در نظر گرفته بود جلو دونده برای بایدن را انتخاب کنید از همسر در حال اجرا. (مایک بلیک/فردا نیوز)

او وعده داده شده در مارس که او می خواهم را انتخاب کنید یک زن — به این معنی که اگر بلیط برنده او خواهد بود اولین زن منتخب به شاخه اجرایی دولت ایالات متحده.

شما می توانید ببینید که فقط به عنوان یک محاسبه سیاسی اما آنچه بیشتر نبوی, شاید این است که بایدن را سروپا در مورد اینکه آیا او حتی به دنبال دور دوم اگر او برنده اول. برخی از اطراف او نشان می دهد او نمی خواهد به دلیل سن و سال او: او خواهید بود 82 در روز افتتاح سال 2025 است.

که باد فرصتی است که فرد در بلیط خود را با او در ماه نوامبر را تبدیل به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور پس از بایدن را رفته است. بایدن آن را می داند و بنابراین هر کسی که می خواهد برای به اشتراک گذاشتن بلیط با او.

سرور مجازی باید حدود صفر قدرت; قانون اساسی خود اهمیت می آید از جایی که آنها ایستاده در خط جانشینی: اول. به عنوان آمریکایی ها حمایت گراها می گویند این معاونت است که تنها "یک ضربان قلب به دور از ریاست جمهوری است."

اما منحصر به فرد خود را گرفتن از اتاق است که آن را اعطا یک وضعیت که تقریبا به طور خودکار قرار می دهد دارنده آن در موقعیت قطب برای نامزدی نژاد در سال 2024 باید بایدن را انتخاب کنید برای اجرای دوباره.

و البته فرض بر این است که بایدن سلامت نیست به بازی می آیند قبل از 2024 است که می تواند عمیقا تغییر این دوره از همه تاریخ کشور از جمله.

در دراز مدت رزونانس

طبخ نوشت: در این ماه که بایدن را انتخاب کنید "مسائل بیشتر در شرایط که در آن این حزب عنوان شده است طی چند سال آینده از نظر چه کسی برنده این سال است."

و در عین حال punditry در مورد آنها بایدن باید انتخاب کنید به نظر می رسد بیشتر قاب چگونه انتخاب می گذارد همه چیز منتهی به انتخابات به عنوان مخالف به همه چیز می آید که پس از.

بنابراین بسیاری از بحث در مورد انتخاب به نظر می رسد با تمرکز بر همان سوال: چه کسی می تواند کمک بلیط ؟

استیسی آبرامز, چپ, Val Demmings مرکز و ctq نیز تبلیغ به عنوان ممکن است در حال اجرا آمپول برای بایدن که وعده داده است برای انتخاب یک زن برای این نقش است. (لارنس برایانت/تابناک, Steve Helber/آسوشیتد پرس Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

خواهد یک زن آمریکایی آفریقایی تبار مانند آبرامز رسم کردن سیاه و سفید رای دادن ؟ سناتور کالیفرنیا کامالا هریس ، یا وال Demmings یک نماینده از فلوریدا یک نوسان دولت با سوم بیشترین رای کالج انتخاباتی — 29 — در کشور است.

می تواند میانه midwesterner Klobuchar درخواست نرم Trumpers?

سازمان دیده بان | جو بایدن می شود حمایت از سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون

سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون تایید جو بایدن. 1:38

آیا چپ مترقی وارن تسکین تلخ ترین برنی ساندرز هواداران هنوز هم sulking چون سناتور ورمونت نیست نامزد?

سیاسی تاکتیک سوار کندی تفکر در سال 1960 بیش از حد.

در کارو رنگارنگ و خنده دار حساب از پشت صحنه دسیسه بین کندی و جانسون در Biltmore هتل در لس آنجلس که در ماه جولای کندی مخفیانه در حل و فصل جانسون بیش از این پر سر و صدا و اعتراضات ترقی خواهان در حزب به دلیل کندی حساب به درستی به نظر می رسد — که جانسون جذاب ترین مدرک برای این کار او جنوبی ریشه (کندی به نام او Cornpone پشت سر خود را).

اما فقط بیش از سه سال بعد از آن بود که به عنوان رئیس جمهور که جانسون شروع به هدایت از طریق کنگره مترقی دستور کار حقوق مدنی لوایح, بهداشت و رفاه, قوانین آموزش قوانین و غيره — بزرگ جامعه است که به شکل کشور برای نسل های. او شروع به بلند پروازانه "جنگ با فقر" هر چند برای همیشه یاد می شود برای رهبری امریکا عمیق تر به تفرقه و جنگ خونین در ویتنام که از آن هنوز به طور کامل بهبود می یابند.

بایدن زندگی می کردند از طریق همه که دیدم این دوره از تاریخ جایگزین در یک لحظه با یک تفنگ شات در دالاس. بنابراین در حال حاضر رقابت برای تبدیل شدن به قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ ایالات متحده, او نمی تواند کمک کند اما می بینیم که انتخاب خود را برای بلیط — بزرگترین تصمیم او باید ساخته شده به عنوان نامزد — نه تنها تعریف او به عنوان یک نامزد در ماه نوامبر خواهد شد اما کاملا احتمالا تعریف دهه آینده از حزب دموکرات و شاید کشور است.

بیشتر از اکثر نامزد او می تواند انتخاب یک رئیس جمهور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب