مقامات روسیه می گویند 78 درصد از رای دهندگان به عقب تغییرات است که می تواند گسترش پوتین قانون

تقریبا 78 درصد از رای دهندگان در روسیه را تصویب اصلاحات در قانون اساسی این کشور است که می تواند اجازه می دهد و

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

تقریبا 78 درصد از رای دهندگان در روسیه را تصویب اصلاحات در قانون اساسی این کشور است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 روسیه انتخابات گفت: شنبه پس از همه آرا شمارش شد. کرملین منتقدان گفت: رای تقلب شده.

در روز انتخابات به این نتیجه رسیدند که در چهارشنبه 77.9 درصد رای برای تغییرات و 21.3 درصد رای دادند در مقابل با همه حوزه محسوب صبح روز پنجشنبه روسیه را به کمیسیون مرکزی انتخابات گفت. مشارکت مردم بیش از 64 درصد به گفته مقامات.

گزارش شماره منعکس بالاترین سطح از حمایت رای دهندگان برای پوتین در ده سال. در سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری 76.7 درصد از رای دهندگان حمایت خود را از نامزدی در حالی که در انتخابات سال 2012 تنها 63.6 درصد بود.

سازمان دیده بان | روسیه رای باز درب برای ولادیمیر پوتین به ماندن به عنوان رئیس جمهور تا 2036:

اما کرملین منتقدان می گویند این اعداد به تنهایی نشان می دهد آنها نادرست با غیر واقعی تصویب امتیاز برای روسیه رهبر در میان گسترده و نا امیدی در کشور بیش از کاهش استانداردهای زندگی.

"یک رکورد در جعل آرا تنظیم شده در روسیه" سیاستمدار مخالف پوتین گفت: در Facebook پست در روز پنج شنبه. "اعلام نتیجه به هیچ وجه به انجام با نظر مردم."

پوتین تصویب امتیاز بود که در 59 درصد در ماه مه با توجه به Levada, مرکز جمهوری روسیه مستقل ناظر انتخابات. که به کمترین میزان در دو دهه.

این هفته همه پرسی بود مخدوش گسترده گزارش از فشار بر رای دهندگان و دیگر بی نظمی های مستقل انتخابات و ناظران انتقاد از روش رای گیری به عنوان یک فقدان کامل از شفافیت و کنترل مستقل.

برای اولین بار در روسیه انتخابات شد باز نگه داشته برای یک هفته تمام به تقویت مشارکت مردم و جلوگیری از انتخابات-روز جمعیت در میان coronavirus بیماری همه گیر -- یک ماده است که کرملین منتقدان را محکوم کرد به عنوان یک ابزار فوق العاده برای دستکاری در نتیجه به عنوان صندوق های رای باقی مانده تنهایی برای روز در شب.

ناظران همچنین با اشاره به بی امان فشار است که دولت و کارفرمایان خصوصی قرار داده و در کارکنان خود را به رای نظارت بود که مانع موانع اداری و ویروس های مربوط به محدودیت و مشکوک حقوقی جایگاه اولیه رای گیری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن