روسیه توقف صادرات گندم تعمیق ترس از جهانی کمبود مواد غذایی

Fیا اولین بار در یک دهه جهان خطرات قطع شده از گندم در زمانی که برخی از کلید خریداران عجله به واردات آن است. ب

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

Fیا اولین بار در یک دهه جهان خطرات قطع شده از گندم در زمانی که برخی از کلید خریداران عجله به واردات آن است.

بالا اهرم ماه گذشته محدود فروش از طریق ژوئن برای محافظت از خود را به عنوان عرضه coronavirus بحران جرقه مواد غذایی-نگرانی های امنیتی در سراسر جهان است. اگر چه محدودیت هایی دیده می شد شل به اندازه کافی برای اطمینان از نرمال جریان تجارت برای این زمان از سال روسیه در حال حاضر سوخته تمام سهمیه. آن را متوقف دانه محموله به همه اما چهار شوروی سابق همسایگان هنگامی که آخرین باری رزرو تحت محدودیت برگ های کشور است.

در حالی که این ممنوعیت را تنها تا آخرین کشاورزان شروع به برداشت محصول در ماه جولای و برخی دیگر در نزدیکی سازمان ملل نیز محدود صادرات دانه تهدید به تغییر مسیر تجارت جهانی و دامن زدن به نگرانی در مورد کمبود مواد غذایی و افزایش قیمت. کشورها از مصر به ترکیه در حال تلاش برای بارگذاری بر واردات در حالی که آنها هنوز هم می تواند و شرکت های باربری باید تغذیه شده است که تقاضا.

شده است وجود دارد "سراسیمگی از فعالیت" به تازگی گفت: Andrey Sizov جونیور مدیر عامل در مشاور SovEcon در مسکو. "می خواهید به خریداران سهام تا آنجا که آنها متوجه آنها ممکن است فرصتی برای انجام آن شد."

پنجره بسته شده است سریع. فقط در چند هفته شرکت های باربری رزرو کردن همه از 7 میلیون تن ظرفیت مجموعه از طریق ژوئن. و همچنین افزایش تقاضا از واردکنندگان ضعیف روبل است نگهداری غلات روسیه جذاب است. همچنین فروش از دولت انبارهای — یکی دیگر از اندازه گیری در نظر گرفته شده برای حفاظت از منابع داخلی — کمک کرده اند حاوی قیمت های محلی و حفظ صادرات رقابتی است.

وزارت کشاورزی در روز یکشنبه مشخص نیست هنگامی که آخرین باری رزرو تحت سهمیه بندی می تواند ترک.

یکی از دلایل این حد رسیده بود تا به سرعت بود چرا که شرکت های باربری با عجله به آداب و رسوم تشریفات اداری برای آینده محموله با توجه به دیمیتری Rylko مدیر کل در موسسه کشاورزی مطالعات بازار. این بدان معناست که حدود 3 میلیون تن هنوز هم می تواند صادر شده در دو ماه آینده گزارش رویترز كند.

روسیه دارای سابقه اخلال در بازار گندم از طریق محدودیت و یا مالیات اما گذشته اعمال یک ممنوعیت آشکار در سال 2010 پس از خشکسالی نابود شده محصولات. این حرکت باعث گندم قراردادهای آتی به تجمع و برخی از محققان آن را دیدم به عنوان یک غیر مستقیم کمک کننده به بهار عربی و قیام.

در حالی که هنوز هم وجود دارد کافی جهانی لوازم خاطرات گذشته کمبود مواد غذایی باید دوباره شروع بحث در مورد مواد غذایی ناسیونالیسم. سازمان هایی مانند سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا گفت: خطر اجتماعی و ناآرامی های سیاسی در حال افزایش است دوباره به این بیماری همه گیر اسپرز نارضایتی و خواست در برابر اقدامات غیر قابل توجیه است که می تواند صدمه زدن به امنیت غذایی و افزایش قیمت.

تجارت شیفت

ممنوعیت صادرات روسیه می تواند به نفع رقیب تولید کنندگان مانند اتحادیه اروپا و آمریکا گفت: Amy رینولدز یک اقتصاددان ارشد در شورای بین المللی غلات در لندن است. محصولات دفتر FranceAgriMer این ماه مطرح شده در چشم انداز خود را برای صادرات گندم به خارج از بلوک به یک رکورد برای این فصل که به پایان می رسد در ماه ژوئن.

مصر یک کشور است که ممکن است خرید بیشتر از اتحادیه اروپا است. بالای گندم خریدار است که مصرف غیر معمول مرحله از وارد کردن مقدار زیادی گندم در طول خود را برداشت و به اطمینان حاصل شود آن را به اندازه کافی برای تغذیه جمعیت آن بسیاری از آنها در فقر زندگی می کنند. این کشور آفریقای شمالی به شدت متکی به دریای سیاه دانه, اما در حال حاضر افزایش فرانسوی خرید این فصل با توجه به قیمت رقابتی تر.

افزایش تقاضا است رسم کردن اروپایی موجودی در زمانی که خشکی تهدید محصولات در سراسر منطقه است. اگر شرایط در دریای سیاه به وخامت بیشتر است که می تواند بی درنگ خریداران در سراسر جهان به سهام تا در منابع و حتی بیشتر در هفته های آینده SovEcon گفت.

"احتمال این سناریو در حال رشد است با توجه به زمان و آب و هوا" SovEcon را Sizov گفت. "در میان صادر کنندگان عمده ایالات متحده دارای برخی از بزرگترین ذخایر و که ممکن است کمک به فروش خود را."

هنوز پیش بینی جریان تجارت باقی مانده است دشوار است با توجه به عدم اطمینان بیش از چگونه بحران بهداشت و درمان بازی خواهد کرد. به علاوه سقوط در بازار انرژی به احتمال زیاد از عوارض آن بر اقتصاد گندم واردکنندگان مانند الجزایر و نیجریه که استخراج مقادیر زیادی از درآمد حاصل از نفت است.

"تقاضا مشخصات نامشخص است و تیره بیشتر با حوادث در نفت خام بخش با برخی از خریداران بالقوه تحت تاثیر سقوط نفت" IGC را رینولدز گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن