'در حال حاضر مردم بسیار شکننده است.' چگونه Coronavirus ایجاد زمین مناسب برای پرورش افراط گرایی آنلاین

Wمرغ Mak Kapetanovic می خواند مردم jokey توییتهایی و Facebook messages در مورد چشم انداز خود انزوا و از خود ر

توسط PATRIS-FUN در 7 فروردین 1399

Wمرغ Mak Kapetanovic می خواند مردم jokey توییتهایی و Facebook messages در مورد چشم انداز خود انزوا و از خود راضی بستگان به عنوان COVID-19 تراورس جهان, او می خواهد برای دیدن خنده دار جانبی. اما اغلب او احساس می کند یک حس عمیق ناآرامی. 23-در سال, انسان شناسی دانشجو می داند که چگونه احساس تنهایی و خشم و بیگانگی می تواند مصرف شما. و او می داند که بسیار تاریک, مکان هایی که آنها می تواند شما را.

چند سال پیش به دنبال پناه از بلاتکلیفی و آشفتگی Kapetanovic در بر داشت خود را مکیده به روایت سفید supremacist گروه آنلاین. در حال حاضر او ترس همان شرایط که فرستاده او را در مسیر نفرت در حال دامن زدن به در خانه و در سراسر جهان است.

"اگر افرادی که خود و جدا از هم عصبانی هستند در هر یک از دیگر و نه صحبت کردن که خیلی بد می گوید:" Kapetanovic از خانه خود در فلوریدا. او نگران است که تنش در خانه خواهد ترکیب یک محیط در حال حاضر مملو از ترس و سردرگمی است. "احساس انزوا و خشم و غم و اندوه و نا امیدی تمام کسانی که همه چیز اتفاق می افتد. بسیاری از مردم می ترسند و مردم هنوز مطمئن شوید که چه فکر می کنم."

"این راست است که همیشه به نظر می رسد به استفاده از این ناامنی" او می افزاید.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال حاضر در خانه های خود را مصرف با نگرانی و ترس و رقیب با یک مجموعه از اطلاعات غلط بیش از یک ویروس است که به نظر می رسد که تغییر زندگی خود را یک شبه. برخی از سیاستمداران به دنبال مقصر می گشتند در جوامع به حاشیه رانده شده و گروه های قومی با دولت جدید نیز ادامه دارد سرزنش مهاجران رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحریک خشم و انزجار خود را با "چینی آنفولانزا" نظرات. و در طول مدت طولانی جدا شده روز بسیاری از مردم به دنبال انحراف آنلاین— شرکت گزارش 12 تا 15 درصد افزایش در استفاده از اینترنت — و خیلی از آن زمان صرف شده است در ضعیف تنظیم انجمن اینترنت و در رسانه های اجتماعی.

افراد مشغول به کار در سراسر ضد افراط گرایی در حال بالا بردن زنگ در پتانسیل برای گروه های نفرت برای بهره برداری از این ترس و گیج کننده وضعیت. براد گالووی متخصص با گروه حمایت از زندگی پس از نفرت شده است نظارت بر راست مرجع تخصصی و در حال حاضر دیده می شود تعداد نگران کننده ای از ضد یهودی بیگانه و نژادپرستانه پست های مربوط به COVID-19.

"آنها دعا بر هر نوع اجتماعی و یا جامعه را بدست آورد" او توضیح می دهد. "در حال حاضر مردم بسیار شکننده است و این زمان است که آنها سعی خواهد کرد برای استفاده."

Kapetanovic می توانید ببینید روشن تشابه با زندگی خود را. در سال 2013 زمانی که او 16 ساله بود مادرش درگذشت ناگهانی و غیر منتظره از یک سکته مغزی. با پدرش کار شیفت شب و هیچ برادر یا خواهر Kapetanovic خود را به تنهایی با غم و اندوه خود را. او کناره گیری کرد و به دنبال آرامش آنلاین که در آن او غوطه ور در راست روایات در 4Chan بحث تابلوهای صرف تا شش ساعت در روز مطالعه مواد.

"من شروع به فکر" در اینجا دلایلی که من احساس می کنم خیلی بد'," او می گوید. "شما دیوانه در چیزی. و گاهی که دیوانه در چیزی می تواند احساس خوب است."

کودک دو بوسنیایی مسلمانان که به ایالات متحده به عنوان پناهنده Kapetanovic است آشکار استخدام برای سفید supremacist گروه. اما او توصیف هشدار دهنده سرعت در آن ضد سامی نژادپرستانه و xenephobic روایت شروع به ریشه است.

"این فقط یک ثابت یورش لایه هایی از طنز طعنه اطلاعات غلط و کم عمق اطلاعات. و آن است که یک nonstop سیل به طور کلی شعارهای نژادپرستانه" او می گوید. "اما من انداز تشدید چون من به تنهایی باقی مانده بود در نگاه به این مسائل برای یک زمان طولانی. من نگه داشته و مصرف آن و بسیاری از این ایده ها به پایان رسید تا چسبیده در سر من. و آن را بسیار طولانی قبل از من شروع به باور آن همه احتمالا ماه."

Kapetanovic را افراط گرایی هرگز فراتر رفت و وسواسی خواندن و گاه به گاه ارسال در 4Chan چت تخته. 2015, او تا به حال موفق به دیدن نقص در روایت یک فرایند آهسته است که زمانی شروع شد که او به دنبال منابع دیگر به عقب تا کنون حق ادعا در مورد نژاد و هوش و متوجه شدم که هیچ گونه منابع معتبر وجود داشته است. او در حال حاضر نفی هر گونه سفید supremacist ایدئولوژی و می خواهید به استفاده از تجارب خود را به نشان می دهد که چگونه گروههای راست بهره برداری از فضاهای دیجیتال. سهام او داستان خود را به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است و امیدوار است که زمانی که او فارغ التحصیلان در انسان شناسی او قادر خواهد بود به کار در مبارزه با افراط گرایی. اما امروز او عمیقا نگران زمانی که او به نظر می رسد حاضر می بیند و دوستان های کروناویروس اطلاعات غلط و سفید supremacist روایات در اطراف بهسازی و بقای اصلح تراوش به جریان اصلی: "برخی از شعارهای اطراف این بسیار ترسناک است."

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

یک کلوز آپ از رئیس جمهور تهمت یادداشت نشان می دهد که در آن تاج بود و عبور و جایگزین با ویروس به عنوان او صحبت می کند با کروناویروس نیروی کار در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در 19 مارس سال 2020 است.
Jabin Botsford—واشنگتن پست/گتی ایماژ

چه نگرانی های زندگی پس از نفرت را گالووی است که برخی از شعارهای تفرقه است که از رئیس جمهور ایالات متحده است. "اگر شما نگاه کنید در چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز دیگر خواستار آن چینی ویروس این الهام بخش راست" او می گوید.

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد به ردیف پشت از شعارهای روز دوشنبه گفت در توییتر که آن را "مهم است که ما کاملا حفاظت از ایالات متحده در جامعه است." اما آسیب های زیادی در حال حاضر انجام شده است. مرکز قانون فقر جنوب گزارش شده است که آسیایی-آمریکایی ها بوده است در معرض افزایش در بیان نفرت و حملات پس از Coronavirus پدید آمده و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات "ایجاد یک آب و هوا از نفرت است که نفوذ در این کشور و قرار دادن مردم در خطر است". این می آید در زمانی که پشتیبانی از راست گروه های تندرو در حال افزایش در سراسر جهان با تروریسم جهانی شاخص گزارش 320 درصد افزایش در سمت راست حملات تروریستی در پنج سال گذشته .

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

گالووی می گوید یک زیر مجموعه ای از سفید supremacist جنبش شناخته شده به عنوان accelerationists به نظر می رسد به آنهایی که به بسیج بیشتر است. Coronavirus همه گیر نمایشنامه به روایت از تخمیر ناآرامی های اجتماعی به تحریک جنگ و آن را در مورد یک "پایان روزها" سناریو به موجب آن زمان رژیم می توان با جایگزین سفید supremacist جوامع است.

محققان دیگر گزارش های مشابه آنلاین پچ پچ در حالی که وجود دارد نیز نشانه هایی است که گروه های اسلامگرای افراطی سعی خواهد کرد و امکان استفاده با یک اخیر دولت اسلامی در خبرنامه با اشاره به کروناویروس به عنوان "عذاب دردناک" در برابر "جنگهای صلیبی ملل".

رابرت Örell سوئدی ضد افراط گرایی مشاور که تحریم های اتحادیه اروپا می گوید گروه های افراطی نیز بهره برداری درک نقایص توسط دولت: "آنها نگاه پریشانی در جامعه و سعی کنید به نشان می دهد که آنها هستند قادر به تامین امنیت و ایمنی است."

که باعث می شود آن را بسیار مهم برای دولتها فراهم می کند که حس اطمینان و اعتماد به نفس و امنیت است. "این است که زیادی در مورد رهبری سیاسی ارتباط و ایجاد این احساس در جامعه به جای انشعاب و یا قطبش" او می گوید.

و وجود نشانه های مثبت از بسیاری از جوامع که در آن مردم می آیند در سراسر اجتماعی تقسیم برای مقابله با بحران با هم.

Hadiya Masieh یک ضد افراط گرایی مشاور دولت بریتانیا و بنیانگذار ناگهانی پروژه می بیند امید در آواز از بالکن; هماهنگ شهرستان گسترده ای کف زدن برای سلامت کارگران; همسایگان دور انداختن آگهی برای کمک به آسیب پذیر; هزاران نفر از مردم داوطلب برای کمک به آنها خدمات بهداشتی و درمانی.

در صورتی که حسن نیت می تواند مهار و پایدار حتی زمانی که شبح Coronavirus محو می شود او معتقد است از آن خواهد شد سخت تر برای گروه های افراطی را نگه دارید.

"به مساجد و کنیسه ها و کلیساها همه, کمک به یکدیگر," او می گوید. "اگر شما ایجاد و از آن به عنوان فراوان و قوی که ممکن است هنگامی که شما به گروه تلاش به آمده در به از بین بردن آن, آنها دیده می شود برای چه هستند."

با که در ذهن او راه اندازی کرده است یک نقشه را با هم تمام انگلیسی, مکان های ارائه کمک برای آسیب پذیر است و ترویج این پیام در اجتماعی محروم جوامع است که می تواند در معرض خطر افراط گرایی است. "گروه های افراطی سعی کنید تغییر و قلب و ذهن مردم ما نیاز به انجام همان است اما در یک راه مثبت," او می گوید.

زمانی که Mak Kapetanovic به نظر می رسد در سال های خود را در supremacist محافل او خواسته شده است بیشتر مردم در اطراف برای کمک به شکستن تنهایی خود و مردم را به مطمئن شوید که آنها وجود دارد برای هر یک از دیگر به عنوان رویدادهای جهان را در این تاریک روشن. "چک کردن در دوستان خود را و مطمئن شوید که هر کس در حال انجام خوب," او می گوید.

این است که این حرکات کوچک از مهربانی می گوید: Masieh, که ممکن است یک روز بزرگتر تاثیر است. "ما نیاز داریم که به عنوان انسان در حال حاضر – تا آنجا که غذا و معاش ما نیاز به یک روانی راه برای کمک به از طریق این بحران" او می گوید. "این همان چیزی است که کشتن این ویروس از افراط گرایی است."

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن