شپشو معامله تحویل از طریق برنامه

7 مارس سال 2020 در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب: 'همه گیر اوراق قرضه' موفق

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

'همه گیر اوراق قرضه' موفق به ارائه کمک های اولیه
با وجود در سراسر جهان در مجموع بیش از 3000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اوراق قرضه طراحی شده برای ارائه کمک در مورد همه گیر هستند و در عین حال باعث شود گفت: Mark Baker در Euromoney. به اصطلاح همه گیر اوراق قرضه ایجاد شد توسط بانک جهانی پس از "آهسته و بی اثر واکنش به یک بد شیوع ابولا در سال 2014." این اوراق برگزار شده توسط سرمایه گذاران که شرط می بندم که خود را بالا پرداخت سود بیشتر از احتمال پرداخت در صورت یک اپیدمی جهانی. اگر شدید بیماری همه گیر اعتصاب پول سرمایه گذاران گرفته شده است به کمک های پزشکی پاسخ در کشورهای در حال توسعه بر اساس یک فرمول پیچیده است; به عنوان مثال برخی از اوراق قرضه را از دست خواهد داد 75 درصد از ارزش خود را "در صورت شیوع جهانی" با بیش از 750 مرگ و میر. اما استادانه درست شده قوانین به این معنی است که هیچ کشوری هنوز واجد شرایط برای کمک به. این اوراق قرضه را پرداخت سه بار قبل از همه در موارد ابولا.

شپشو معامله تحویل از طریق برنامه
مورد علاقه خود را تحویل برنامه ممکن است به طور جدی در هزینه شما گفت: Brian چن در نیویورک تایمز. من تست DoorDash, Postmates, GrubHub و بارگذاری می خورد, را با استفاده از "هر چهار برنامه را یکسان سفارش از رستوران چهار" به بررسی نشانه های. منظور از دو ترکیه ساندویچ از یک مترو در این نزدیکی را هزینه $13.21 (شامل مالیات) در رستوران. اما در حال بارگذاری می خورد مجموع $بود 25.25 — یک 91 درصد نشانه گذاری از جمله $3 "متفرقه" هزینه. و نه از جمله نکته. این فقط هزینه های اضافی که هزینه; قیمت های منو در این نرم افزار همچنین می تواند تورم را پوشش تحویل. یک وعده غذایی خانواده در پاندا اکسپرس هزینه $39 در سایت اما "قیمت ذکر شده بود در $44.85 در Postmates و $47.10 در حال بارگذاری می خورد DoorDash و GrubHub." Uber خدمات اتهامات عنوان شده بودند کمترین و حداقل قابل پیش بینی است.

به دست دوم کیسه های حباب
قیمت هرمس کیف های دستی بالا رفتن سرسام آور هستند گفت: کارول رایان در وال استریت ژورنالو آن را تبدیل به یک مشکل برای خانه های لوکس فرانسوی. با تولید دو مدل برکین و کلی نگه داشته و فقط در 120,000 هر سال بوتیک سمت چپ "دست خالی بیشتر از نه" و تجارت الکترونیکی است که پر کردن جای خالی. هرمس همراه با ساعت ساز ساعت رولکس و Patek Philippe "یکی از چند مارک که کالا گران تر هستند به خرید با استفاده از جدید است." که به معنی "یک مشتری که پرداخت 12000 دلار برای یک پایه Birkin 35 سانتی متر کف در یک بوتیک امروز بلافاصله می تواند فروش آن به یک فروشنده برای حدود $14,000." نمایندگی های پس از آن نوبت به Instagram برای فروش همان کیسه $18 ، 000 به $22,000.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن