امدادگران در لبنان بازیابی اجساد بیشتری از روز پس از انفجار عظیم

تیم های امداد و نجات هنوز در جستجوی آوار بیروت پورت برای بدن در روز جمعه سه روز پس از یک انفجار عظیم با ارسال

توسط PATRIS-FUN در 17 مرداد 1399

تیم های امداد و نجات هنوز در جستجوی آوار بیروت پورت برای بدن در روز جمعه سه روز پس از یک انفجار عظیم با ارسال یک موج تخریب را از طریق لبنان, پایتخت, کشته شدن نزدیک به 150 نفر و زخمی شدن هزاران نفر.

حداقل چهار جسد دیگر بازیافت شده در 24 ساعت گذشته و مقامات می گویند شمار کشته شدگان افزایش یافته است به 149. انفجار خرد شده یک دانه بزرگ سوله ویران محلات در نزدیکی بندر و چپ چند شهر بلوک با آشغال های شیشه ای و قلوه سنگ.

فرانسه و روسیه تیم های امداد و نجات با سگ های جستجو بندر منطقه در روز جمعه بعد از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پرداخت مراجعه به سایت وعده کمک و تعهد به فشار برای اصلاحات توسط لبنان آستین تثبیت رهبران سیاسی.

این انفجار ظاهرا ناشی از احتراق از 2,750 تن نیترات آمونیوم شیمیایی استفاده می شود برای مواد منفجره و کود است که ذخیره شده در بندر پس از آن مصادره شد از توقیف یک کشتی باری در سال 2013.

یک کارگر از Emercom (روسیه وزارت موقعیت های اضطراری) در ادامه جستجو و نجات تلاش در میان خرابه های یک دانه آسانسور نابود روز سه شنبه انفجار. (Emercom/TASS/گتی ایماژ)

دولت راه اندازی یک بررسی به عنوان آن آمده است تحت معترضان با بسیاری از لبنان سرزنش فاجعه انگاری و فساد است.

حقوق بشر سازمان ملل متحد است و خواستار تحقیقات مستقل به بیروت, انفجار اصرار دارد که "قربانیان خواستار پاسخگویی باید شنیده شود."

سخنگوی Rupert Colville از کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر ذکر شده نیاز به جامعه بین المللی به "گام به گام" برای کمک به لبنان با هر دو یک پاسخ سریع و تعامل پایدار.

او گفت که لبنان با آن مواجه است "سه گانه تراژدی اجتماعی و اقتصادی بحران COVID-19 و نیترات آمونیوم انفجار" که ویران پایتخت در روز سه شنبه.

Colville نیز نامیده می شود برای افراد فقیر و آسیب پذیر به احترام به بیروت و لبنان بازسازی و خواست رهبران لبنان به "غلبه بر سیاسی stalemates و رسیدگی به شکایت از جمعیت است."

که اشاره به تظاهرات بزرگ که شکست در لبنان در ماه اکتبر.

جستجو و نجات تیم های فرستاده شده از کشورهای مختلف برای کمک به پیدا کردن بازماندگان از انفجار.

سازمان دیده بان | خشم و اندوه در بیروت به عنوان پاکسازی وعده کمک کند:

به عنوان ساکنان بیروت بادی خود را به خشم و سرخوردگی در لبنان دولت زیر سهشنبه مرگبار, انفجار, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بازدید و قول داد کمک کند. 2:35

یک تیم از 55 فرانسه امدادگران آغاز شد که کار شنبه تا چهار بدن با توجه به Col. Tissier وینسنت سر از ماموریت. لبنان آتش نشانان نیز کار در تخریب پورت که در آن بولدوزر و بیل بودند تان شدیدا از طریق آوار.

ده ها تن از مردم هنوز هم از دست رفته و در ورودی به پورت یک خانواده منتظر اخبار از بستگان.

ساکنان دود لوله های آب داخل خود را نابود آپارتمان در Gemmayzeh محله که دچار آسیب های گسترده ای از انفجار در بندر بیروت. (حسن عمار/آسوشیتد پرس)

برخی از 300.000 نفر — بیش از 12 درصد از بیروت جمعیت — قادر به بازگشت به خانه های خود به دلیل انفجار که منفجر کردن درها و پنجره ها در سراسر شهر و در سمت چپ بسیاری از ساختمان های غیرقابل سکونت. مقامات برآورد ضرر و زیان 10 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار آمریکا.

آسیب دیده بیمارستان در حال حاضر تیره و تار توسط coronavirus همه گیر هستند و هنوز در تلاش برای مقابله با زخمی شدند.

این تحقیق با تمرکز بر روی پورت ها و آداب و رسوم مقامات, با 16 کارمندان بازداشت و دیگران را مورد سوال. اما بسیاری از لبنان می گویند آن را به مقدار بیشتر پوسیدگی است که نفوذ به سیستم سیاسی و گسترش به این کشور رهبری است.

پلیس ضد شورش آتش گاز اشک آور علیه معترضان در جریان اعتراض های اولیه روز جمعه در بیروت در برابر نخبگان سیاسی که حکومت این کشور برای چندین دهه است. (حسن عمار/آسوشیتد پرس)

برای دهه لبنان شده است با همان نخبگان سیاسی — بسیاری از آنها سابق جنگ سالاران و فرماندهان ارتش از 1975-1990 جنگ داخلی. جناح های حاکم استفاده از نهادهای عمومی به جمع آوری ثروت و توزیع به حمایت هواداران است. سی سال پس از پایان جنگ داخلی, قطع برق هنوز هم مکرر زباله اغلب فراهم نشده و شیر آب تا حد زیادی undrinkable.

حتی قبل از انفجار این کشور فرو رفته در بحران شدید اقتصادی است که همچنین به طور گسترده ای سرزنش در طبقه سیاسی. بیکاری سر به فلک کشیده و سقوط ارز محلی از بین برود بسیاری از مردم پس انداز است که وظیفه بازسازی پس از انفجار حتی بیشتر دلهره آور است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب