جمهوری خواهان تحت فشار تماس بگیرید جان بولتون به شهادت به عنوان سنا استیضاح محاکمه رزومه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان در سنای آمریکا آمد تحت فشار در دوشنبه

توسط PATRIS-FUN در 7 بهمن 1398

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان در سنای آمریکا آمد تحت فشار در دوشنبه اجازه می دهد تا شهود و اسناد و مدارک جدید در استیضاح دادگاه پس از یک گزارش خبری که سابق بالا دستیار جان بولتون نوشته است یک کتاب نسخه خطی که رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از حوادث در اوکراین ،

جمهوری خواه ایالت میت رامنی یک مدتی منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: رشد احتمال که حداقل چهار سناتور جمهوریخواه خواهد رای دادن به تماس برای بولتون به شهادت در دادگاه که به دموکرات ها رای لازم برای احضار سابق مشاور امنیت ملی.

جمهوری خواهان مجلس سنا تا کنون حاضر به اجازه می دهد هر شاهد یا شواهد جدید در آزمایشی که تعیین خواهد کرد که آیا تهمت برداشته شده است ، رئیس جمهور قانونی تیم از سر گرفته و آن دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه بعد از ظهر.

نیویورک تایمز با اشاره به نسخ خطی از یک کتاب منتشر نشده توسط بولتون عنوان کرد و گفت که تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف امنیت کمک به اوکراین تا کیف کمک های سیاسی مفید تحقیقات به دموکرات ها از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

در صورت تایید این گزارش خواهد اضافه وزن به دموکرات ها' اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از $391 میلیون دلار آمریکا در کمک های تصویب شده توسط کنگره آمریکا برای کمک به اوکراین در مبارزه با روسیه و حمایت از جدایی طلبان — به عنوان اهرم به یک کشور خارجی برای کمک به او را حفاری تا خاک بر روی یک داخلی رقیب سیاسی.

جمهوری خواهان تحت فشار افزایش تماس بگیرید سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, راست, به شهادت در سنا استیضاح محاکمه. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

بایدن پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات را به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه را تکذیب کرد گفتن بولتون که او به دنبال استفاده از کمک به فشار رئیس جمهور اوکراین Volodomyr Zelensky به بررسی Bidens بر بی اساس فساد. هانتر بایدن کار و انرژی اوکراین شرکت در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور آمریکا.

بولتون ترک پست خود در ماه سپتامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او او را اخراج. بولتون گفت: او را ترک کنید.

"من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن John Bolton" رامنی به خبرنگاران گفت:.

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن در سال 2010. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

یکی دیگر از وزش جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز گفت: گزارش در مورد بولتون کتاب "تقویت مورد شهود." کمیته قضایی مجلس سنا صندلی لیندزی گراهام جمهوریخواه متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حمایت از صدور احضاریه برای به دست آوردن بولتون مقاله به دیدن اگر آن را باید اضافه شود برای ثبت یک خبرنگار سی ان ان گفت در توییتر.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را در ارتباط با اوکراین و انسداد کنگره راه اندازی دادگاه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

دفاع استدلال

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکیل کن استار سابق مستقل مشاور که تحقیقات هموار راه را برای شکست خورده استیضاح سابق دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1998 — شروع استدلال خود را با این ادعا که با هیچ اتهام جنایی در برابر تهمت وجود دارد هیچ دلیلی برای استیضاح.

سازمان دیده بان | کن استار خود را آغاز می شود دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن با این استدلال وجود دارد هیچ دلیلی برای استیضاح:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح وکیل کن استار معتقد است که بدون اتهام جنایی علیه رئیس جمهور می تواند وجود داشته باشد هیچ استیضاح. 1:27

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم نیز گفت: یک دلیل بسیار مهم است که آمریکا استیضاح تهمت بود نه به دلیل سوء رفتار توسط رئیس جمهور اما به دلیل عمق اختلافات سیاسی.

"ما در یک جمهوری مبتنی بر قانون اساسی که در آن شما باید عمیق سیاست نگرانی عمیق و تفاوت. که باید بر اساس یک استیضاح," جی Sekulow, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: سناتورهای.

"این است که موضع ما به عنوان مشاور رئیس جمهور که رئیس جمهور بود که در تمام دوران بازیگری خود را تحت قانون اساسی اقتدار خود را تحت اختیارات قانونی بین المللی علاقه و طبق سوگند خود را از دفتر. درخواست یک خارجی رهبر برای رسیدن به پایین از مسائل فساد است نه تخلف از سوگند" Sekulow اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه در 100 کرسی سنا که در آن خواهان برگزاری 53 کرسی و دو سوم رای لازم است به محکوم کردن و حذف رئيس جمهور از دفتر. هیچ سناتور جمهوری خواه اتحاد حمایت خود را فردی گری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد گفتن بولتون او به دنبال چیزی در ازای آزاد کردن اوکراین, کمک, که در نهایت ارائه شد در ماه سپتامبر پس از بحث عمومی شد.

"من را دیده اند این مقاله, اما من می توانم به شما بگویم که هیچ چیز تا کنون گفت: به جان بولتون," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید پیش از دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل.

'به سوراخ دیگری در مورد دفاع

دموکرات ها خواستار آن شد که مجلس سنا تماس بولتون به عنوان شاهد.

"آن را به طور کامل انفجار دیگری در رئیس جمهور دفاع گفت: Rep. آدام شیف سر از خانه دموکراتیک تیم از "مدیران" که در حال ارائه دادستان پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

"برای هر سناتور دموکرات و جمهوری خواه من نمی دانم چگونه شما می توانید توضیح دهید که شما می خواهید به جستجو برای حقیقت در این دادگاه و می گویند شما نمی خواهید به شنیدن از شاهد بود که جهت گفتگو در مورد مرکزی اتهام در مقالات استیضاح," شیف سی ان ان گفت.

این موضوع که آیا به تماس جدید شاهد — از جمله بولتون — ممکن است حل و فصل در یک رای گیری مجلس سنا در روز جمعه یا شنبه.

بسیاری از جمهوری خواهان می خواهند سریع محاکمه تهمت بدون شهود و یا هر گونه شواهدی فراتر از مواد انباشته در مجلس استیضاح پرس و جو. اما سناتور جمهوریخواه و کارکنان صرف صبح روز دوشنبه وارد شدن به سرعت در چگونه شاهد روند کار می کنند به گفته یک مقام ارشد جمهوری خواه دستیار در مورد محاکمه می رود در این جهت است.

کاخ سفید به کارگردانی فعلی و سابق مقامات دولت به ارائه شهادت و یا اسناد و مدارک در خانه پرس و جو.

تنها در سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده دموکرات استدلال هفته گذشته که تهمت و باید برداشته شود برای تشویق اوکراین به دخالت در سال 2020 آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع سعی در به نوبه خود است که در انتخابات دخالت خط در برابر دموکرات ها در آن باز استدلال در روز شنبه با هشدار در برابر از بین بردن یک رئیس جمهور در انتخابات سال است.

با توجه به بار مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده شده برای هفته توسط دستیاران ارشد از جمله بولتون, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper به آزادی کمک.

اما در اوت سال 2019 بحث با Bolton مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ترجیح ارسال هیچ کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد تبدیل بیش از همه مواد آنها تا به حال در مورد این تحقیقات که درگیر بایدن و همچنین هیلاری کلینتون حامیان در اوکراین است.

اگر سناتور انجام نمی دهد شهود و شواهد سنا می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان پایان این هفته در مورد اینکه آیا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن. در این صورت دادگاه می تواند بیش از قبل برای اولین بار از آمریکا حزب ریاست جمهوری نامزد رقابت می گیرد در آیووا در فوریه. 3 و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ارائه سالانه دولت از آدرس اتحادیه به کنگره در فوریه. 4.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن