گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به مسدود کردن شهروندان مظنون به داشتن COVID-19 از بازگشت به ایالات متحده

تاریخچه آن در بهداشت ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) — در بیشتر راه بیش از یک. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ،

توسط PATRIS-FUN در 22 مرداد 1399

تاریخچه آن در بهداشت ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) — در بیشتر راه بیش از یک.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری اعلام کرد هریس به عنوان خود را انتخاب کنید به نگه داشتن موقعیت او یک بار برگزار می شود تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما در روز سه شنبه.

سابق کالیفرنیا دادستان کل است که به درستی به رسمیت شناخته شده به عنوان اولین زن به نشستن در یک حزب سیاسی ملی بلیط اما تاریخی طبیعت هریس' موقعیت شامل انبوه.

برای شروع Harris, اولین فرد با میراث فرهنگی به اجرا در ملی ریاست جمهوری بلیط. او در اواخر مادر در هندوستان متولد شد و هریس دارای اعتبار او پدربزرگ مادری سابق هند دیپلمات با کمک به او برای درک "اهمیت دموکراسی و یک دولت است که نشان دهنده مردم — همه مردم" سیاسی , گزارش.

هریس نامزدی نیز نشانه اولین بار عمده ی مهاجرت است و فارغ التحصیل از یک HBCU یک.k.یک تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. هریس فارغ التحصیل از دانشگاه هاوارد در سال 1986 دریافت B. A. پس از تحصیل در رشته علوم سیاسی و اقتصاد است.

دانشگاه هاوارد جمهور Wayne A. I. فردریک منتشر شد بیانیه ای گفت این سناتور نامزدی "نشان دهنده یک نقطه عطف فرصت برای ما دموکراسی به اذعان رهبری زنان باید همیشه به نمایش گذاشته است اما بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده است."

هریس در ادامه به حضور در دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, که در آن او خود را دریافت J. D., او اولین فرد برای نشستن بر دموکراتیک بلیط در بیش از 35 سال که از حضور نداشت یک آیوی لیگ مدرسه.

اگر هریس و بایدن موفقیت در برکناری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر هریس را نیز نگه افتخار به عنوان اولین زن و اولین آسیایی آمریکایی انتخاب شود به دفتر ملی اما ما که جز گفتگو برای یک روز دیگر. ماریان Dodsontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب