انرژی های تجدید پذیر تعمیرات اساسی تبلیغ به عنوان شغل ایجاد جایگزین برای نفت بخش ویرانی

با یک بشکه نفت کانادا در حال حاضر با همان قیمت به عنوان یک فنجان قهوه و برخی از انرژی های تجدید پذیر کارشناسان

توسط PATRIS-FUN در 1 اردیبهشت 1399

با یک بشکه نفت کانادا در حال حاضر با همان قیمت به عنوان یک فنجان قهوه و برخی از انرژی های تجدید پذیر کارشناسان می گویند زمان آن را برای یک رویکرد متفاوت به ساختمان کانادا در بخش انرژی.

آنها می گویند زیان کار عظیم و بحران اقتصادی چکش صنعت نفت می تواند حداقل تا حدودی جبران تهاجمی تر تغییر جهت به سمت انرژی های تجدید پذیر, انرژی, راندمان تعمیرات اساسی و دیگر زیرساخت پایدار.

"وجود دارد بسیار عملی دلایل آن را حس گفت:" مارتین بوچر از دانشگاه ساسکاچوان جانسون Shoyama دانشکده سیاست عمومی.

غرب کانادا انتخاب نفت خام به فروش کمتر از 5 دلار در هر بشکه پس از coronavirus-تحمیل ممنوعیت سفر و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از تقاضا به افت بیش از یک ماه پیش. حتی هفته گذشته معامله بین اوپک و دیگر قدرت های جهانی برای کاهش عرضه 10 درصد موفق به آتش نفت. روز جمعه WCS ذکر شده بود در $2.87.

"تنها تدریجی افزایش قیمت نفت انتظار می رود از طریق تمام 2020 به عنوان این عوامل باقی بماند که می تواند منجر به سطح رکورد از انتظار جهانی نفت موجودی های ایجاد شده در نیمه اول سال 2020" وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده گفت: در جدید ترین پیش بینی است.

به سادگی قرار دادن تقاضای جهانی برای نفت غوطه ور است و تولید کنندگان نفت قرار دادن آن در ذخیره سازی به امید قیمت های بهتر. آن را به یک زمان طولانی برای آن را تغییر دهید.

ساسکاتون انرژی مشاور Jason Praski امید سلامت و بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس ممکن است باعث شود افراد بیشتری به مراقبت بیشتر در مورد جوامع و محیط زیست است. (فرستاده شده توسط Jason Praski)

دیگران بر این باورند که قیمت می تواند حتی پایین تر و کانادا به زودی می تواند دیدن منفی قیمت ها. نفت تولید کرده اند که از فضای اجرا به فروشگاه خود را تقریبا بی ارزش محصول "خواهد پرداخت مردم به دور ما منابع" آلبرتا برتر جیسون کنی گفت: در این ماه.

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک خبر خوب برای مصرف کنندگان پر کردن اتومبیل خود را و یا کامیون ها در ایستگاه های گاز برای 60 سنت در یک لیتر اما این از دست دادن بزرگ برای نفت سنگین اقتصاد آلبرتا Alberta و نیوفاندلند و لابرادور.

درآمد از منابع غیر تجدید پذیر مانند روغن می توانید از قطره تا آنجا که $1.2 میلیارد دلار در سال جاری در استان به تنهایی با توجه به دولت پیش بینی های منتشر شده در روز جمعه.

بوچر و دیگران می گویند COVID-19 باعث شده این تازه ترین قیمت, سقوط, اما آن را تنها ابر تیره دار این صنعت است.

از ماه جولای سال 2008 اوج بیش از 110 $در هر بشکه ، WCS قیمت به طور پیوسته کاهش یافته است. در ماه فوریه قبل از COVID-19 محدودیت اعلام شد, WCS در حال حاضر کاهش یافته است به $27.

جنگ تجارت و تولید را افزایش می دهد توسط آمریکا و عربستان سعودی و روسیه و دیگر قدرتهای جهانی و عدم خط لوله ظرفیت در محصور در خشکی کانادا چمن زار در حال ترکیب با کار-صرفه جویی در فن آوری به کاهش قیمت ها. که نمی خواهد تغییر در یک پست-coronavirus اقتصاد آنها می گویند. این نیست چیزهایی که هر کسی در ساسکاچوان یا آلبرتا می توانید کنترل کنید.

به همین دلیل کسانی که اصرار کانادا به خاطر مقابله با تغییر آب و هوا می گویند که پس از coronavirus اقتصاد باید شامل یک انتقال سریع تر به انرژی های تجدید پذیر و انرژی کارآمد ارتقاء.

"محرک و بهبود اقدامات در پاسخ به همه گیری باید تقویت توسعه اقتصادی و ایجاد شغل ترویج عدالت اجتماعی و رفاه و قرار دادن جهان در یک آب و هوا-مسیر امن," فرانچسکو لا, دوربین, مدیر کل سازمان بین المللی انرژی های تجدید پذیر آژانس در بیانیه ای گفت: این ماه است.

مارتین بوچر از دانشگاه ساسکاچوان جانسون Shoyama دانشکده سیاست عمومی گفت: تهاجمی تر تغییر جهت به سمت انرژی های تجدید پذیر و انرژی-کارآمد تعمیرات اساسی خواهد کمک به سهولت کار ضرر و زیان ناشی از نفت و رکود. (فرستاده شده توسط مارتین بوچر)

هفته گذشته نخست وزیر جاستین ترودو اعلام 1.7 میلیارد دلاری برای تمیز کردن یتیم چاه های نفت در یک حرکت است که می تواند ایجاد تا 5000 شغل در آلبرتا به تنهایی. او همچنین اعلام کرد پول جدید برای متان کاهش از صنعت نفت و گاز کمک خواهد کرد که کانادا ملاقات آن تعهد بین المللی برای کاهش انتشار گاز متان و همچنین پرورش محیط زیست نوآوری است.

بوچر که می آموزد انرژی انتقال سیاست گفت: این رویکرد را فراهم خواهد کرد به مراتب بیشتر مشاغل به ازای هر دلار سرمایه گذاری از سرمایه گذاری در صنعت نفت. او گفت: تغییر حتی درصد کمی از سرمایه گذاری و حمایت دولت در حال حاضر رفتن به صنعت نفت را یک تفاوت بزرگ.

این می تواند شروع با انرژی بیشتری کارآمد تعمیرات اساسی از خانه و کسب و کار – بهتر ویندوز و یا ضخیم تر عایق, او گفت:. بیشتر از این کار خواهد بود کار فشرده و انجام شده توسط پیمانکاران محلی و کسب و کار. سود خواهد ماندن در جامعه مالکان و بهره مند از سوخت کمتر صورتحساب.

"این روش ساده اما آنها داخلی است. آنها قرار نیست ما در یک وضعیت که در آن ما بیش از حد در معرض اببس و جریان نفت و گاز" بوچر گفت.

ساسکاتون انرژی مشاور Jason Praski به توافق رسیدند. Praski و بوچر گفت: Saskatchewan است افزایش ظرفیت انرژی های تجدید پذیر اما خیلی بیشتر می تواند انجام شود. خورشیدی و بادی و زمین گرمایی و زیست توده انرژی از چوب و ضایعات می تواند همه تحویل دولت مالیات بر درآمد و شغل آنها گفت.

"ساسکاچوان کردم خیلی پتانسیل" Praski گفت.

Praski گفت: بسیاری از مردم در حال حاضر گرم به این ایده ها اما مداوم coronavirus وضعیت می تواند کمک به متقاعد کردن دیگران است.

"من فکر می کنم در کل همه گیر است که کمک به ما توجه بیشتر به هر یک از دیگر نگاه کنید و پس از هر یک از دیگر و بحران تغییرات آب و هوایی است که واقعا یک مشکل مشابه آن را فقط در دراز مدت" Praski گفت. "همانطور که ما در مورد فکر می کنم تمام این چیز بازاندیشی در زندگی ما, شما می دانید, آن را ممکن است همه ما فکر کمی نزدیک تر نسبت به انجام سبزتر چیزی که اگر ما می توانیم."

هیچ یک از کانادا انجمن های نفت تولید شد و در دسترس برای مصاحبه.

ساسکاچوان انرژی و منابع وزیر Bronwyn ایر در دسترس بود برای مصاحبه اما یک مقام رسمی با ارسال بیانیه ای نوشته شده و جزئیات بیش از 500 مگاوات در انتظار باد و انرژی خورشیدی پروژه در سراسر استان است.

آن را مجددا به استان تعهد به کاهش گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای توسط 40 درصد از سطح سال 2005 تا سال 2030 از طریق این پروژه ها و همچنین روش های دیگر مانند کربن ضبط و یا ممکن است کوچک و مدولار راکتورهای هسته ای.

هفته گذشته ایر اعلام کرد COVID-19 امداد اقدامات برای شرکت های نفتی از جمله فرمت های حفاری اجاره. او متعهد به کمک بیشتر در روزهای آینده برای نفت و گاز و شرکت های استخراج معدن. این معلوم نیست که آیا آن را گسترش انرژی های تجدید پذیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de